Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2020. május 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kitti01301

2022. április 16.

Az egyetlen leszek aki negatív véleményt ur viszont nekem nem segített a problémámon. Seborrhea-s bőrre írta fel a bőrgyógyász, viszont hiába használtam nagy csodát nem okozott és mellé nagyon szárította a hajam. Nem pontozom le, mert nagyon sok embernek segített, de nekem ez nem hozta meg a megváltást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

ADA3

2022. április 7.

Fejbőrön lévő SD-re használtam. Azt hozza amit elvár tőle az ember, eltünteti a gombát. Nyilvános wc illatosító szaga van, amit szerintem senki nem bánna ha nem lenne, a fölösleges rózsaszín színnel együtt. Baromira zsírosítja a fejbőrt... de eltüntetni a gombát.... persze szárítja a hajat...de eltünteti a gombát...szörnyű összetevői vannak....de, tudjátok ;))) Tűzoltásra jó, megelőzésre rendszeresen két hetente/havonta nem szívesen használnám. Olcsóbb alternatíva kb 600ft. a detergens sulfuratum (kénes sampon), ennek is megvannak az előnyei, hátrányai, nekem az is használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Szaszi914

2022. március 21.

Bőrgyógyász ajánlotta ekcémás fejbőrre. Egy alkoholos szérumot is kellett mellé használnom és kb. 1 hónapig kúraszerűen csak ezzel mostam hajat. Az eredmény csodás, teljesen elmúlasztotta a tüneteimet, semmi fejviszketés, fájdalom, korpa nem maradt, még a fodrász is megdícsérte, hogy milyen szépen elmúlasztotta a tüneteket. Azóta egy barátnőmnek is ajánlottam hasonló tünetekkel és neki is segített. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

ViragKisAsszony

2022. február 19.

Ez a sampon megmentette a létminőségemet. Nehezen jöttem csak rá, hogy nem ekcémás a fejbőröm, hanem szeborreás dermatitisz gyötör... És még hogy, nagyon durván...
Eleinte utáltam használni, mert koponyáig leszárított mindent, de kitartóan mostam vele a hajam és 2-3 hét alatt megoldotta a problémámat. Nagyon hálás vagyok neki, mindig lesz itthon belőle. Bőven megéri az árát, ennél drágábban is megvenném. Beteg fejbőrre nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 19.

kiskacsa480

2022. január 18.

Szeborreás lett a fejbőröm, erre kerestem megoldást. A parfüm abszolút felesleges a termékbe, nem is értem minek tettek bele... 🤷🏻‍♀️
Undorító, a gagyi wc illatosítókhoz hasonló virágos, pacsuli illat jut eszembe róla, de szerencsére ez nem marad meg a hajban.
Én nagyon odafigyeltem a kezelések alatt a hajvégeimre. Már tudatosan előre bekentem vastagon hajpakolással mielőtt a sampont a fejbőrömbe masszíroztam volna, így elkerülhető, hogy sivatagra szárítsa a hajvégeket. Nagyjából 10percet hagytam hatni öblítés előtt és utána már nem használtam más terméket az érintett területeken.
Heti 2x-i alkalmazás mellett már a második alkalommal éreztem a nagy változást! Elmúlt a viszketés, nem volt korpa, nem tért vissza a sebesedés a fejbőrömre. Fokozatosan hagytam el, de most megint azt érzem, hogy 3-4hetente 1x használni fogom megelőzésképpen mert megint viszket a fejbőröm. Összességben elégedett vagyok mert hozza amit ígér (gyógyulás) és valóban használ, de 2-3nap után muszáj hajat mosni, annyira zsírosodik a haj miatta.

+1 megjegyzés: Annak ellenére, hogy a nizorallal kezelt területen én nem használok sem balzsamot, sem pakolást baromi szép fényes, és könnyen fésülhető volt a hajam tehát nem okozott sprődösödést, szárazságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

Szonja22

2022. január 17.

Csodaszer💕
Imádom az arcomra használni! Hetente 1x-2xszer használom és csodát tesz:D Na persze utána jól hidratálni kell.
Fejbőr : hááát igazából a viszketés elmúlt . Szebb lett a fejbőröm , végre nincs korpa !! Viszont 1 nap után elkezd zsírosodni de szerintem ez mindenkinek más.
Mindenesetre arcra, mellkasra tökéletes. :) 🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Csodaszer💕
Mindenesetre arcra, mellkasra tökéletes. :) 🙃

Kremcica

2021. december 14.

Drága, fura szagú, rózsaszínes és rendkívül szárít. Olyannyira hogy míg a hajszálakat vissza tudtam ápolni, de az amúgyis nyűgös fejbőröm intenzív olajtermelésbe kezdett. Egyébként is 2 maximum 3 naponta mosnom kell, de míg ezt használtam 1 nap után zsíros kinézetű és büdös haj szagú volt. 2 hétig heti kétszer, majd további két hétben 1-1 alkalommal használtam leírásnak megfelelően. Durván félig maradt a flakonban, nem túl gazdaságos. A pozitív hatását használat közben nem láttam, pár héttel később hogy leálltam akkor kezdtem észrevenni hogy nincs nyoma a korpának és a viszketés is minimálisra csökkent (igaz a Syoss újfajta nyugtató samponját használom azóta). Csodaszernek nem mondanám, de ha már semmi nem jön be egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Lina14

2021. december 8.

Kicsit kellemetlen a szaga, de nem vészes, viszont nekem nem segített sokat, amint nem használtam, rögtön visszajött a korpa és a viszketés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

kncstnd

2021. november 24.

Gyorsan látszik az eredménye, a hajvonalamnál előforduló szeborreás dermatitisz már az első használat után elviselhetőbb lett. Érezhetően gyorsabban zsírosodott a hajam a kúra alatt, de csak 1-2 hétig kell elviselni. Havonta kb. 2× szoktam elővenni megelőzés céljából, eddig még bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

alisca

2021. október 28.

Korpasodasra hasznaltam, a patikaban kertem javaslatot a problemara. A hölgy tajekoztatott, hogy a korpa igazabol gomba, ami mindig jelen van a fejbörön, de ha felborul valami, akkor elszaparodik es korpakent jelenik meg. Nalam jellemzöen akkor, ha pl megizzad a fejböröm es nem mosom meg azonnal. Par hasznalat utan helyretette, pedig orias darabokban viritott a hajamon, viszketett is. Elöször sima sampon, majd nizoral, par percig rajtahagy, aztan balzsamozas. Az illata valoban jellegzetes es a haj tapintasa sem olyan, mint ha most jöttel volna ki a beauty centerböl, de gyogyszertari keszitmenykent kell ra tekinteni es ugy, hogy problemat orvosol. Nem hasznalom rendszeresen, hanem heba hoba ha eszembe jut, megelözeskent, vagy ha erzem, hogy elkezd viszketni.
Az ekcemamra is ezt irtak fel egyszer tusfürdökent hasznalva, de az nem valt be nalam.
Nalam semmilyen mas korpas hajra valo cucc nem valt be, es a Nizoralnak hiaba borsos az ara, igazabol nagyon sokaig eleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 28.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.