Nizoral

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fgreta1, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2020. május 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Nizorál korpásodás elleni sampon alkalmas a bőr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal a fej és a mellkas nagyobb kiterjedésű területei ill. az arc is kezelhető.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

heiserfanni

2020. július 23.

Régen brutál módon korpás volt a fejem.. Miiindent de szó szerint mindent kipróbáltam, semmi nem használt. Aztán egyszer valaki ajánlotta ezt. Úristen! Ez egy csoda! Hatalmas megkönnyebbülés volt számomra, hogy végre eltűnt a kilónyi korpa a fejemről. Szerintem 8 évig biztos hogy használtam. ❤️
2éve kialakult egy elég komoly ekcéma a fejemen, vérző sebekkel. Azóta nem tudom használni, mert mégjobban vakarom a fejem, de előtte egy csoda volt számomra 🙏🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

arankaalanghy

2020. július 21.

Az én korpámat valószínűleg gomba okozza. Nem rossz sampon, a korpát jól kezeli, de nekem kicsit viszketett tőle a fejbőröm. A hajam is elkezdett hullani (ez lehet nem ettől volt, de szerintem igen). Amint leállok a használatával, azonnal visszatér a korpa.
Ennyi pénzt nem ér meg, nagyon kicsi a kiszerelés.
Inkább egy olyan sampont szeretnék ami hosszútávon kezeli a korpát, de nem szárítja a hajam. Valamit, ami természetesebb összetevőkből áll. Valaki tud segíteni esetleg?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Ennyi pénzt nem ér meg, nagyon kicsi a kiszerelés.

chiocciola

2020. július 21.

szépen rendbe tette eddig minden alkalommal a korpát, amikor szükség volt rá. Az ára kicsit húzós, és túl pindur a kiszerelés az én igényeimhez mérve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Lewanda

2020. július 18.

Csodaszer! Télen rettenetes a fejborom, seborrehas. Ez viszont teljesen megszünteti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

eszti0607

2020. július 18.

Én nagyon szeretem. Már korpás hajamra csak ezt használom! 2-3 alkalom után már látványos a változás! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

foxgirl

2020. június 29.

Az itteni véleményeket olvasva nagy reménnyel vettem meg és kezdtem el használni. Sajnos csalódnom kellett, a korpásodás és a zsírosodás mértéke egyáltalán nem csökkent. Használata után a viszkető érzés is megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Timi0102

2020. június 8.

Vissza-vissza térő, nagyon durva korpásodással küzdök évek óta. Rengeteg sampont kipróbáltam már, de ez az egyetlen ami képes megküzdeni vele. Mire elfogy, teljesen eltűnik a korpám és kb. 3 hónapig nem tér vissza, ami nálam nagy szó. Az elején heti 2x használom, majd ahogyan elmúlt a java, átérek heti 1x-i alkalmazásra. Nekem így vált be a legjobban. Kicsit drága a kiszereléséhez képest, de aki erős korpásodással küzd, annak mindenképpen ajánlom, nem fog csalódást okozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

sttpcsillag

2020. június 4.

Update:
Ugyan foltjaim most nem voltak, de a hajam kezdett egyre korpasabba valni. Neha mar hajmosast koveto napon is elkezdtem vakarozni igy ugy dontottem megint eloveszem ezt a sampont es azt kell mondanom velem megint csodat tett. Mar elso mosas utan erzekelheto a kulonbseg, 6 napra mostam derekig ero hajam mindenfele vakarozas nelkul. A velemenyeket olvasva viszont en kiemelnem, hogy ez nem az a sampon amivel kiserletezni kellene, szamomra is borgyogyasz ajanlotta annak idejen. Nehany betegseg, elvaltozas eseten tobbet art, mint hasznal!

2016:
Napgombára használtam, haj és test lemosásra egyaránt és azt kell mondanom, hogy tökéletesen bevált. Kicsit undi a szaga, de szerencsére nem marad meg a hajban. Eléggé szárít, de a könnyen zsírosodó hajam miatt ez számomra inkább pozitívum. Sajnálom hogy hamarabb nem próbáltam ki és évekig kínlódtam a foltjaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Update:

2016:

Cool

2020. május 31.

Mikor december környékén kipróbáltam, a korpásodás ami kiskorom óta jelen volt egyszercsak eltűnt. Hihetetlen. Kb 3 hétig használtam, 2szer mással mostam meg a hajam, ezzel csináltam a 3.mosást és a balzsamot is ezzel egy időben kentem fel. Áprilisban újravettem, mivel visszajött a korpám mióta a Nizoralt nem használom. Most nem múlt el tőle, viszket a fejem szóval kaparom, de ez nem a sampon miatt van. Még próbálkozok vele, hátha, de megadom az 5 csillagot, mert hihetetlen, hogy decemberben teljesen elmulasztotta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

bareszsopte

2020. május 25.

2020.05.25.
Erről még nem írtam tapasztalatot, pedig már 2019. októberének végétől bevetésen volt. Eleinte használt a viszketés és hámlás ellen, sőt még a hajam is sűrűsödött tőle. Először 2 hétig használtam folyamatosan, utána egyszer-egyszer fenntartásnak. Február végén vásároltuk a 2. flakont. Először 4 csillagot ért nálam, mivel 3 naponta hajat kellett mosni a gyorsabb zsírosodás miatt. (Kár, hogy a mai világban erre nem tudnak, vagy nem is akarnak kitalálni semmit sem!) De május elejétől fogva már nem volt az igazi, nem csillapította a viszketést, ezért visszaminősítem. Nem tudom átmeneti állapot volt-e, de mindenesetre visszaváltottam a másik samponra. Az a baj, kis kiszerelés és az ára is húzós, lassan már közelít a 4 ezer Ft felé. Ha lesz pozitív változás, akkor felpontozom a későbbiekben, de most más van soron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

2020.05.25.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.