Nizoral

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Samponok

A bõr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal mind a fej, mind a mellkas nagyobb kiterjedésű területei, illetve az arc is kezelhetõ.

Msnszktms

2018. július 18.

Nagyon durván sebes és korpás volt a fejbőröm. Egészen extrém eset volt, már bőrgyógyászhoz is bejelentkeztem mikor az egyik ismerősöm ajánlotta ezt a terméket, amolyan utolsó esélyként. Kipróbáltam és nem akartam hinni a szememnek. A harmadik használat után már a probléma 90%-át megoldotta. Az ötödik használatnál már 100%-os eredmény volt. A fejbőröm sebessége elmúlt, a korpa szintén. Nagyon ajánlom minenkinek!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

sziabarbi

2017. október 18.

Nekem nyáron nagyon bepállott a fejbőröm a hajam alatt, mindig kontyban hordtam, így megérkezett a viszketés, és a korpa. 2 hét alatt tökéletesen kezelte. A hajat szárítja, érdemes hajápoló olajat vagy sprayt használni hajmosás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 20.

Jó sampon, de nem mindenfajta korpára jó. Erősen szárítja és összetapasztja a hajat, úgyhogy mindenképp kell balzsamozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Trekaa

2017. július 21.

Nagyon bizakodó voltam a termékkel kapcsolatban ! Az első használat után, hajmosást követően jó pár óráig nem is voltak tüneteim ( korpásodás, fejbőrviszketés) azonban következő hajmosások után visszatért a korpa, mi több azóta jobban korpás a fejbőröm... :(

Egy próbát megér, a sok pozitív visszajelzés alapján vettem meg, azonban nálam nem vált be sajnos !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Vendy254

2017. április 18.

Van hogy néha annyira sietek hogy nem tudom teljesen megszárítani a hajam és akkor néha bekövetkezik az hogy megfázik a fejbőröm és korpás leszek, ilyenkor lép be az életembe a nizoral sampon. Nekem mindig helyrerakta ilyenkor a fejbőröm, imádom ezt a terméket. pár alkalom és oda a fejviszketés és a korpa. Kicsit drága de szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

bano.zsuzsanna

2017. március 10.

Nekem már az új fajta fehér üveges van,seborrhea égő viszkető brutál korpás fejre vettem,kicsit nehezemre esett kiadni érte több mint 3000ft-ot
De azt kell mondjam eddig bevált,kellemetlen viszketés fájdalom égés második hajmosás után elmúlt,3-4 hajmosásra a korpa is teljesen eltűnt,ajánlom ezt a sampont mindenkinek aki küzd a problémával!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

szandra0125

2017. január 27.

Napgomba ellen használom, nálam nagyon bevált! A betegtájékoztatóval ellentétben nekem az 5 napos kúra nem volt elég, így én 2 hétig szoktam alkalmazni!( 14 fürdés, 7 hajmosás) A hajamat először megmosom samponnal, majd jöhet a Nizoral. Nem szükséges belőle túl sok, jól habzik. Rajta hagyom kb 5 percig, majd lemosom és bőségesen balzsamozok, ugyanis nagyon szárit. A testemre is ezt használom, tusfürdő után, rajta hagyom néhány percig, majd lemosom. Bőrön is érződik a szárító hatása, így a testápoló szinte kötelező utána. Fontos, hogy a kezelés alatt nem érheti a bőrt napfény vagy szolárium! Apropó szolárium... az esetek nagy részében (ahogy nálam is) pont "ő" a ludas a betegségben... a szoláriumban használatos fertőtlenítő oldatok nem elég hatásosak, így a fekvő gépekben gyakran jelen van az a fránya gomba, s aki hajlamos rá, rögtön elkapja. Én már többször megjártam, de ezentúl csak álló gépbe fogok menni, az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

csandi07

2016. december 20.

Csak ez használ korpa ellen, viszont ha abbahagyom pl. 3 flakon után, újra előjönnek a panaszaim, szóval... GYógyszerészek szerint arra meg túl erős hogy állandóan csak ezt használjam hajmosásra. Valakinek tanács, akinek hasonló problémája volt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

erynis

2016. október 29.

Nekem egész jól bevált, tartós használattal csökkentek a panaszaim, de elmúlni nem múltak el. Viszont gyorsabban zsírosodik a használata mellett a hajam, és a szagát sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

yudith11

2016. szeptember 24.

Valóban drága, emiatt nem használom rendszeresen, csak ha szükség van rá, de talán nem is szabad folyamatosan, mert akkor hozzá tud szokni a fejbőr és nem fog érni semmit. Nekem időnként előjön, hogy iszonyat korpás leszek (fekete haj, juhééé :) ) és ami még ettől is jobban zavar, hogy nagyon viszket és ég is...nehéz nem vakarni...na régebben a nizoral ilyenkor 1, maximum két hajmosás alatt teljesen helyre is hozta, most már úgy érzem, hogy hozzászoktam és tovább kell használni, hogy tényleg segítsen. Remélem később is fog használni és nem szokott hozzá teljesen a fejbőröm...Egyébként nagyon jó, drágának drága, de legalább tényleg használ és nem kell rendszeresen ezt használni, maradhat mellé a saját sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.