Nizoral

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Samponok

A bõr gombás eredetű fertőzéseinek kezelésére szolgáló gyógyszer. A samponnal mind a fej, mind a mellkas nagyobb kiterjedésű területei, illetve az arc is kezelhetõ.

yudith11

2016. szeptember 24.

Valóban drága, emiatt nem használom rendszeresen, csak ha szükség van rá, de talán nem is szabad folyamatosan, mert akkor hozzá tud szokni a fejbőr és nem fog érni semmit. Nekem időnként előjön, hogy iszonyat korpás leszek (fekete haj, juhééé :) ) és ami még ettől is jobban zavar, hogy nagyon viszket és ég is...nehéz nem vakarni...na régebben a nizoral ilyenkor 1, maximum két hajmosás alatt teljesen helyre is hozta, most már úgy érzem, hogy hozzászoktam és tovább kell használni, hogy tényleg segítsen. Remélem később is fog használni és nem szokott hozzá teljesen a fejbőröm...Egyébként nagyon jó, drágának drága, de legalább tényleg használ és nem kell rendszeresen ezt használni, maradhat mellé a saját sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

lovecreams

2016. szeptember 7.

UP: Lassan a flakon végére érek, már kb. 1-2 használatra elegendő maradt csak benne, szóval összegzem a terméket, mindenestől!
Az 5 csillag megmarad, mert tökéletesen eltüntette a korpát, és a viszketés is megszűnt!! Egyébként a zsírosodást nem tolta ki mindig, csak ahogy írtam lentebb..az elején egyszer sikerült neki 4 napra, de máskor nem. Emiatt nem "haragszom", mert hát nem is erre való ez a sampon. Másrészt észrevettem, hogy 2 nap után, amikor megmosom a hajam, picit összecsomósodik , picit összeáll nagyobb tincsekre, és fésülnöm kell mindig, hogy szépnek látszódjon. Nem vonok le pontot, mert amit ígér, azt tényleg betartja! Ha elfogy valszeg nem fogom újravenni, hanem keresek egy másik sampont. Tehát aki zsíros korpával, korpával kínlódik, még mindig merem ajánlani, maximálisan bevált nálam:)

Én most felhúzom ezt a sampont és újraírom a véleményemet 3 hajmosás után, majd a kúra végén még jövök egyszer update-olni:)

Még soha nem volt korpás a hajam, de most nagyon elért..zsír és korpa volt egyszerre jelen a hajamban és a poklok-poklát éltem át. Éjjel-nappal vakartam, de már úgy, hogy véresre..azt sem tudtam, hogyan hordjam a hajam, hogy ne látszódjon, mennyire csúnya is valójában. Végül egy kis kutatás után arra jutottam, hogy kipróbálom ezt. Megnéztem itt is a véleményeket, picit félve, de bízva vágtam bele a használatába. A gyógyszertári ára 3.200 Ft volt 100 ml-ért cserébe, picit borsos ilyen kevés lötyiért. Eddig 3-szor mostam vele hajat, ahogy írja a flakon..heti 2x. Az illata az elején picit büdi volt, de most már imádom és a hajamon sem marad meg sokáig. Az első mosás után nem sok minden változott, a viszketés picit csillapodott, de korpa nem lett kevesebb, gondoltam hát első használatra ne is várjunk csodát, szóval jött a második mosás. A korpa fokozatosan elkezdett eltűnni és a viszketés is folyamatosan abbamaradt. Hát nagyon boldog voltam, komolyan mondom. A harmadik mosás tegnap volt, ugyan néha fellép egy kis viszketés, de nagyon kevés..és a korpának hűlt helye sincs!!! Emellett pluszban ez a sampon képes volt kitolni a hajmosásomat 4(!!!) napra, úgy hogy sehol sem észleltem zsírosodást, hanem gyönyörű dús és fényes maradt a hajam mind a 4 napban. Számomra ez egy csodaszer és nem gondoltam volna, hogy létezik olyan sampon, ami képes eltüntetni ezt az undormányt! Meleg szívvel ajánlom mindenkinek, aki bajlódik a korpával, vagy a zsíros korpával. Az ára pedig abszolút megéri!!!! Csillagos ötös.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

_-Mia-_

2016. július 30.

Büdi, de mindegy lenne ha használna. Két hete dunsztolom fél órákig hajmosásonként a korpásodó foltom (jut az mindenhova, valljuk be), de semmi, azon kívül hogy hipersebességgel zsírosodik a hajam. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

lacrymosa88

2016. július 4.

Jó pár éve használtam, akkor hatásos volt, de most sajnos nem használ semmit. Vagy ennyire megváltozott a bőröm, vagy orvoshoz kell forduljak, de a foltokban lerakódott korpát még minimálisan sem tudta eltüntetni a fejemről. Helyette a hajam száraz, durva tapintású lett, nem győztem balzsamozni/olajozni. Sajnos a kiszerelés sem lett több, az ára viszont igen, lehet, hogy egy patikában kikevert szerrel jobban járna a fejbőröm és a pénztárcám is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Krisz18

2016. június 14.

Kifejezetten azért regisztráltam az oldalra,h erről a samponról véleményt írjak. Hosszú-hosszú évekig keresgéltem a viszkető és korpás fejbőrömre sampont, és a Nizoral volt az egyetlen, ami tökéletes megoldásnak bizonyult. A fejbőröm, mióta használom, egészséges, a korpa teljesen megszűnt, és a viszketés is teljesen abbamaradt. Nekem igazi csodaszer! Akinek gombás eredetű fejbőr problémája van, annak minden bizonnyal segít, egy próbát biztosan megér. Nálam csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 14.

sttpcsillag

2016. május 29.

Napgombára használtam, haj és test lemosásra egyaránt és azt kell mondanom, hogy tökéletesen bevált. Kicsit undi a szaga, de szerencsére nem marad meg a hajban. Eléggé szárít, de a könnyen zsírosodó hajam miatt ez számomra inkább pozitívum. Sajnálom hogy hamarabb nem próbáltam ki és évekig kínlódtam a foltjaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Mossyka

2016. április 26.

Nos, még anno első használat után borzasztóan lehúztam szegényt, mert a fejbőröm bedilizett tőle. Tele lett viszkető kiütésekkel, véresre vakartam.
Azonban bőrgyógyász tanácsára nem adtam fel, és minden használat után egyre gyönyörűbb lett a fejbőröm, sehol az állandó vörösség(!!!), hajhullás, viszkető gennyes pattanások.
Azóta már a 3. flakonnal vettem. Ha érzem, hogy valami készül, 2-3 alkalommal megmosom vele a hajam és nyoma sincs.

A másik dolog amire nagyon jó: Nagyjából 2 hónapja munkahelyemen nekimentem egy asztalnak a csípőmmel.... El is feledkeztem róla, rá pár napra csak egy piros folt volt ott. Aztán 1 hónapja láttam hogy a piros folt nagyobb lett, hámlik... Pár nap múlva már az egész hasam tele volt ilyenekkel, "gyönyörű" gyűrű alakja volt mindegyiknek. Hát ez bizony bőrgomba. (Persze tudom, hogy ütéstől nem leszünk gombásak :D ) Kentem Canestennel szorgosan, de nem javított semmit. Aztán eszembe jutott ez, és 2 használat után szinte nyomuk sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Gigike

2016. február 6.

Sok mindent kipróbáltam már korpásodás ellen, többek között az Eucerint is. De eddig nekem csak ez vállt be, mivel ebben a samponban található csak igazi gyógyszer a többihez képest, 20 mg/g ketoconazole. Kb 3-4 naponta mosom a hajam vele és az első 2 napig szép tiszta a fejbőröm, utána visszajön a korpa egy kicsit, de ez még csak az első flakonom belőle, úgyhogy majd még kiderül. Én nagyon szeretem, nem rossz az illata sem, olyan gyógyszeres, kevés is elegendő belőle ami nagyon jól habzik, én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

Shim

2016. február 3.

Tobbszor probaltam a kurat, semmit nem segitett, csak rosszabb lett - es meg draga is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

profectuscat

2015. november 29.

2 naponta mosok hajat, és csak a megmosás után követő fél napban nem olyan korpás a fejem (tehát teljesen nem tűnik el a korpa), tehát halottnak a csók annyira jött be eddig. Lehet, hogy én használom rosszul? mindennap ezzel kéne hajatmosnom hogy beválljon? de nem szívesen, mert baromira drága ekkora mennyiségért, inkább kihúzom... szóval fél napig boldog a fejbőröm, aztán másfél napig pang a korpától. Nem igazán tudom, hogy mi fog bevállni, de már a hajam fele is kihullott, borzasztóan szenvedek a korpától és a gyenge hajamtól. Biztosan nem ez a megoldás rá... ui.: A-Zig vitamint + nagy dózisú A + nagydózisú vasat is szedek, emellett a pajzsmirigyem probléma mentes (friss laboros papírom van), nem tudom hogyha külső segítséggel nem állítható helyre a fejbőröm és hajam állapota, és még a belső megoldások se használnak, mitévő legyek(?)..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 3
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea

Szintetikus összetevő, mely hatékony antimikotikus aktivitással rendelkezik a dermatophytonokkal, valamint a sarjadzógombákkal szemben. Az összetevő előnye, hogy tüneti javulás már azelőtt megfigyelhető, mielőtt a gyógyulás első jelei mutatkoznának. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.