No7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2015. július 20.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   külföld (Boots)

Könnyű, krémes, hosszantartó szemhéjfesték és szemceruza.

mrsgrob

2015. július 12.

Krémes, nagyon jól eloszlatható az egész szemhéjon, csak gyorsan kell tenni mert hamar megszárad és onnantól nem mozdul (ecsettel szoktam). Nem túl vékony vonal is szépen húzható vele. Műanyag a foglalata, a felső részén kicsavarható a belseje ami elég vastag. Az alsó végén kivehető hegyező van ha inkább vonalat húznánk vele, nem egész szemhéjra vinnénk fel.
Két színben is megvettem, netes vélemények alapján.
A Cool Mink szín rajtam igazi szürkés barnás taupe egy leheletnyi rózsaszínnel, selymesen csillogó, nem túl sötét, nappalra tökéletes szín. Ha megszáradt, nem mozdul, víz- és dörzsölésálló. Szépen kiegyensúlyozott a szürke-barna párososítás, talán enyhén a szürke felé billen, de ez csk egy barnább szemceruza mellett tűnt fel. Vízvonalon is stabil.
A Glistening Ray szín egészen világos pezsgőszín, ugyanolyan krémes de sokkal csillogóbb mint a Cool Mink és kissé kevésbé tartós, de legalább is nem olyan mozdíthatatlan.
Biztosan veszek még egy Cool Minket tartalékba és plusz egy színt mert kiváló minőség és jóval olcsóbb mint egy Laura Mercier, Bobbi Brown vagy By Terry.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 12.

Két színben is megvettem, netes vélemények alapján.