Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katarakta, Módosítva: 2013. június 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Cseresznye ízű bio nonit és bio aloe verát tartalmazó ajakápoló. Védi és ápolja a kirepedezett ajkakat. Mesterséges színezéktől mentes. Száraz,cserepes ajkak ápolására szolgál.

encimokus

2014. október 28.

Pár hónapja vettem, de csak most kezdtem volna használni, mert elfogyott az előző. Ahogy kentem volna, megcsapott egy fura szag, az állaga is teljesen megváltozott, úgy éreztem, mintha ragasztót kentem volna a számra. Ez így egyértelműen pénzkidobás volt. Vannak régebbi natúr ajakkencéim is, mindegyik jó még, kivéve ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 28.

Nyimuska

2014. február 28.

Valamikor ősszel vettem, most február van, közben nem sokat használtam. Én határozottan úgy emlékszem, hogy volt ennek vmi gyümölcsös illata, de most már egyáltalán nincs. Natúr, zsíros szaga van.

Szerk. 2.: épp fél éve, vagy annál kevesebb ideje használom, és most már az íze is keserű. Szerintem nem ilyen volt megvételkor... Megromlott volna?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

raczdetti

2013. október 15.

Ellenvéleményen vagyok. :) Én úgy tapasztaltam hogy remekül hidratál. Az Alverde ajakápolója, de még a Hauschka is csak egy darab viasz ehhez képest, (a direkt ajaktönkretevő Labello-król nem beszélve).
Maximálisan ápol, könnyű felkenni, nem kemény, nem karistol közben, hanem krémes-puha, ha hideg van, akkor is.
Szép fényt ad, nem szívódik fel azonnal, így szeles időben remekül véd a cserepek elllen, nagyon hosszú ideig. Abszolút bevált.
Valóban nem a várt gyógynövényes naturkozmetikum illata van, de nem is műillatú, mint a Labello-k. Az illata visszafogott, kellemesen, természetesen gyümölcsös, és hamar elillan. Íze nincs.
Ha elfelejtem betenni a táskámba, és kifújja a szél a számat, utólag is gyorsan regenerálja. Már ötször vettem újra, ár-érték arányban azt gondolom egy szuper naturkozmetikum.

Persze lehet, hogy a Himalaya még jobbat gyárt, azt még nem próbáltam, csak a fentiekhez tudom hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

tuzgyujto

2013. július 9.

Gondolkoztam rajta, hogy kibuszozom a világ végére a Mediline-hoz, ha majd egyszer elfogy a Himalaya ajakápolóm, aztán múlt héten megláttam a Müllerben. 920 forintba került, gondoltam, ha ennyire bio, talán megéri kipróbálni. Sajnos nem. Az illata nagyon mű, semmi köze a gránátalmához vagy a cseresznyéhez, ha teljesen őszinte akarok lenni, hát rosszul vagyok tőle. Semmi színe, az íze ugyanolyan mű, mint az illata, és ápolásban sem kiemelkedő. Nem szárít, de semmi extra, ezer forintért viszont várná az ember lánya, hogy tudjon valamit. Vagy elhasználom éjszakára, vagy beolvasztom valami rúzzsal. De kérlek, ne vegyetek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract