Nora Beauty

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lichtnori, az összetevőket feltöltötte: Ada0197, Módosítva: 2023. november 28.

Lelőhely:   Rossmann, online

Az álmos, fáradt arcbőr tökéletes ébresztője: ultrakönnyű, színezett hidratáló krém.

4 árnyalatban kapható

Ár: 3500 , Eladó: Mezespillango
Állapot: Egyszer használt., Helyszín: Boldog, fizetés: Előre utalás után,postával tudom küldeni,de személyesen is átvehető.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

annh

2024. március 28.

Sok BB krémet kipróbáltam már, mindegyikben csalódtam. Vagy a színnel volt a probléma, vagy az állaggal. Nos úgy tűnik megtaláltam a számomra a tökéletes BB krémet. 02-es árnyalatot vettem meg világos bőrömhöz. Gyönyörű, természetes hatást biztosít. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 28.

Mahoney

2024. március 24.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá az itteni jó vélemények alapján. Rohantam is a Rossmannba megvenni, de nálam sajnos semmi.😞Azért három csillag, mert majd még próbálkozok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 24.

Szanikaaa

2024. március 18.

Sokáig nem próbáltam ki, mert nincs jó tapasztalatom a bb krémekkel. De ez, tuti befutó lett! Szépen egységesíti a bőrt, de nincs semmi maszk hatása, sem kinézetre, sem érzetre. Nagyon kellemes viselni. Természetes hatású tőle a bőr, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 18.

Vanília

2023. december 28.

Kerestem egy olyan BB vagy CC krémet, ami kevesebb mint egy alapozó és amit pl. hétvégeken felvihetek. A Welcos "Killing Me Zombie" CC kréme után nem nagyon találtam olyat, amit kedvelnék, de ez tetszik. Ad egy minimál réteget, ami bőven elég, ha az ember nem vágyik full sminkre. Kellemes felvinni, jó az árnyalata (a 2-est rendeltem meg, nagyon világos a bőröm és jól működik), az állaga, az ár-érték aránya, nagyon megszerettem. Újravevős:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 28.

Kokoenjy

2023. november 23.

Ezt a kis csodát még senkj sem értékelte!
Pedig egy álom ez a bb krém.
Én áttértem a kevesebb néha több sminkelésre. Inkább már ilyen nude mint hatalmas füstös szemek és teljes fedésű alapozás.
Na de a BB krém! Eddig az EL Sheer longot használtam és eljött az elfogyott része a dolognak. Megrendeltem de kellett egy alternativa addig is. Beszaladtam az első rossmannba. Megláttam a polcot és na mondom ennyi pénzért kirpóbálom. Persze tudtam hogy úton a szeretett alapozóm.
Tehát hazaérve gondoltam kipróbálom. Már maga az állaga lenyűgözött, illata nem sok van hálistennek vagyis ha van is neki egy pici hamar elillan.
A szín az tökéletes volt (03) és a piros foltokat és pórusokat pedig szépen lefedte. Mondanom sem kell, hogy a csomagom megérkezett talán másnap. Viszont annyira megszerettem, hogy csak ezt használtam és a sheer longot azóta sem. Szeretem őt is de ez a BB krém nekem egész nap tart ( pedig zsírosabb bőröm van) nem neheziti el a bőrömet, nem ül bele a ráncokba és nem mellesleg hihetetlen jól hidratál.
Tehát röviden nekem ez egy csodaszer, a bőröm is hálás érte hogy nem fullad meg a vakolat alatt.
Megér egy próbát! Nekem szerelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 23.

Ezt a kis csodát még senkj sem értékelte!
Pedig egy álom ez a bb krém.
Megér egy próbát! Nekem szerelem!

Hidratálók: Butylene Glycol

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.