Now

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: almazsu, Módosítva: 2015. június 6.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

4 mg természetes Astaxantin - vegetáriánus lágyzselatin kapszula.
A karotinoidok csoportjába tartozó asztaxantint a Haematococcus pluvialis zöld mikroalgából nyerik.
Egyedi struktúrája számos antioxidáns előnyt biztosít.
Képes átjutni a vér-agy gáton (BBB = Blood-Brain Barrier) és a vér-retina gáton, ezáltal antioxidáns hatását közvetlenül a szemben, az agyban és az idegrendszerben tudja kifejteni.

Astaxanthin egy természetes karotinoid. A tudományos tanulmányok szerint az Astaxantin támogathatja az egészséges gyulladásos választ.
Az asztaxantin hatékony antioxidáns, védi a sejteket, szöveteket a szabad gyökök károsító hatásától. Hozzájárulhat a sejtek öregedésének gátlásához, elősegíti a szervezet válaszát oxidatív stressz esetén. Az asztaxantin segítséget nyújthat a sejtmembránoknak a szabad gyökök támadása ellen és fokozhatja más antioxidánsok hatását.

Vegetáriánus formula.
Egyéb összetevők: napraforgó olaj, zselatin, nedvesítőszer (glicerin), D-alfa-tokoferol, víz, karob-kivonat.
Nem tartalmaz: cukrot, sót , keményítőt , élesztőt , búzát, glutént, kukoricát, tejet, tojást, kagylót, vagy tartósítószereket.

almazsu

2015. május 30.

Másfél hónapja szedem ezt a csodaszert. Eleinte napi 1 szemet szedtem, de utánaolvasva láttam, hogy 8 mg hozza meg a várt hatást. Ez a szer véd az UVA/UVB sugárzás ellen, ezt tanúsíthatom! Nem égek le a napon és nagyon hamar bebarnulok. A szemem is sokkal jobban bírja az egész napos számítógép előtt ülés. Tele vagyok energiával, nem vagyok stresszes és a szívem se kalimpál össze-vissza. Mindenkinek csak ajánlani tudom!Én iherbről rendeltem, mert olcsóbb, de itthon is lehet kapni webáruházakban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Antioxidánsok: Astaxanthin, Tocopherol

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.