Now

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyszandi94, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szérum hialuronsavval

Természetesen tölti ki a finom vonalakat, kisimítja a bőr felületét és megvédi a finom szöveteket.

Kiszerelés: 30 ml

Lencseee

2016. május 4.

Nagyon szépen teszi a dolgát. Nagyon ajánlom, pláne, ha akciós az iHerb-ön:-) szépen feltölt reggelre, nekem a koreai cuccokkal tűzdelt rutinomba szépen beilleszthető volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

birdie

2016. április 6.

Már vagy egy éve vettem, de lassan fogyott. Először csak szemkörnyékre és a száj körüli ráncocskákra kezdtem használni, de nem láttam őrült különbséget. Aztán el is hagytam a kenegetést. Most megtaláltam a polcomon és gondoltam, hogy akkor már tényleg elhasználom. És, hogy jobban fogyjon, az egész arcomra használom. Utána jön a hidratálóm. Ez az esti rutin. És reggel mit kapok? Feltöltött pofit :) Na, jó, azért nem olyan plasztikás feltöltöttet, de határozottan javít a ráncaim állapotán és az egész arcom kisimultabbnak tűnik. Jó kis cucc ez. Lehet, hogy benne lesz a következő iherb rendelésemben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Soluble Collagen

Elektromos feltöltődést megakadályozó (antistatic) és hajkondícionáló anyag.