Nu Skin

Ár:   16 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2011. május 1.

Ár:   16 100 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az ageLOC Transforming Night éjszakai krém egy gazdag hidratáló krém, amely látványosan csökkenti az apró barázdák, ráncok és pórusok megjelenését, így Ön ragyogó, sima és finom bőrrel ébred! Ez az exkluzív krém ageLOC-ot tartalmaz, hogy felvegye a harcot az öregedést kiváltó belső tényezők ellen. Emellett a szuperenyhe összetevői a bőr saját szerkezetét utánozva, annak természetes éjszakai megújulási folyamatát kiegészítve együttesen mélyhidratáló, bőrfiatalító hatást váltanak ki.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dorine

2023. június 3.

Vegyes érzelmeim vannak. Egyrészt az összetevők 90%-ban megfelelnek az elvárásaimnak, az illata visszafogott és kellemes, valamint hamar beszívódik. Amúgy meg semmi változást nem vettem észre a bőrömön. Tény, hogy rontani nem rontott rajta, ez is valami, de ennyi pénzért már vártam volna némi anti aging hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 3.

idonthaveaname

2022. szeptember 17.

Hát-hát.... Muszáj azzal kezdenem, hogy én elsősorban nyak/dekoltázs területére használtam, mivel így, huszas éveim vége felé közeledve az arbcőröm még szinte teljesen ráncmentes (szemkörnyékre kell csak odafigyelnem), továbbá kombinált/zsíros bőröm van. Ezekből a körülményekből adódóan ezt a krémet arcra ritkábban használtam, mert még a legszárazabb állapotában is sok volt az arcomnak, hiába kentem fel vékonyan, nem szívódott be maradéktalanul, mindig éreztem, hogy egy rétegben csak ül az arcom tetején (ugye teljesen más az, ha kissé ragacsosabb marad az arc, de már nem kenhető rajta semmi, mintha konkrétan bevonná egy beszívódni képtelenréteg). Elképzelhetőnek tartom, hogy ez a szilikonos összetevő miatt volt (amelyből kétféle is szerepel az INCI-ben, minek?), és a bőröm híresen nem szereti a szilikont. Ezzel együtt is imádtam volna, ha a nyaki-dekoltázs részt szépen kezeli, de nem ez történt. Két nagy, vízszintes, még halványnak mondható ránc húzódik a nyakam tövében, ezeken tudom tesztelni, mennyire hatásos egy anti-age termék, ez a krém nem csinált velük semmit. Nem okozott irritációt sehol a termék, de nekem nem is vált be, talán 40, 50 éves koromban visszatérek hozzá, ha még akkor lehet kapni, de egyelőre számomra felesleges, mert ezt az alaphidratálást megkapom más, olcsóbb termékektől is, amelyek be is szívódnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Nagynina

2020. november 25.

Könnyű, azonnal felszívódó krém és reggelre üde bőrt varázsol. Elég vékonyan felkenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

Cassiopea

2020. február 27.

Horror ára van, de az eddigi legszuperebb hidratáló krémem. Szemránckrémként is használom. Egyetlen ránc sincs a szemem alatt, pedig rengeteget mosolygok. Abszolút csak dicsérni lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

Moni86

2018. május 26.

Nagyon szerettem. Bár az ára drága. Nem volt ragacsos az arcom. Reggelre mindig üde volt az arcom. De azért azt ne gondold hogy ez egy csoda. Csoda a plasztikai sebésznél van...
Amit a cég ígér, az szemfényvesztés kb. Pedig én tag vagyok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Amit a cég ígér, az szemfényvesztés kb. Pedig én tag vagyok!!

reakovats

2016. június 22.

Anyukám szerint (45-54): A legcsodálatosabb éjszakai hidratáló krém, amivel valaha is találkoztam. Életet lehel a bőrbe, megfiatalít, felfrissít, teljesen megújúlva ébred az ember tőle. Azóta nem keresek és nem is használnék más típusú hidratáló krémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

netti74

2015. augusztus 9.

Szettben vásároltam, akciósan és nem bántam meg!
Hihetetlenül finom az illat és reggelre tényleg gyönyörű bőrt varázsol. Könnyen beszívódik és nem zsírosít.
Nem kell sok belőle, nekem 5-6 hónapig elég.

Remélem sikerül még akciósan hozzájutnom, csak az ára miatt 4 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Szettben vásároltam, akciósan és nem bántam meg!
Nem kell sok belőle, nekem 5-6 hónapig elég.

Remélem sikerül még akciósan hozzájutnom, csak az ára miatt 4 pont!

Catlover

2015. június 25.

Ez szerelem kettőnk között :) Nem olyan tömény éjszakai krém, mint az átlag, reggelre úgy nézek ki, mintha éveket fiatalodtam volna...még akkor is, ha csak 5 órát alszom. Gyorsan beszívódik, semmi zsíros érzet. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

Emily

2012. március 8.

Ez egy zseniálisan jó krém. Valóban meglepően könnyű állagú ahhoz képest amit éjszakai krémeknél megszoktam, nagyon kevés elég belőle, reggelre csodás bőrképet eredményez, mintha 100 évet aludtam volna :-) Nem vagyok "krémsznob", nem hiszek abban hogy csak drága krém lehet jó, ezzel kapcsolatban sem vártam csodát, viszont pozitívan csalódtam, jelentősen jobb mint az eddig próbált krémeim. Az ára a tégelyben fellelhető mennyiséghez képest valóban horror, de azzal nyugtatom magam hogy ez legalább tényleg szuper :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 8.

kelemenkata

2012. február 29.

Könnyű textúrájú, gyakorlatilag azonnal felszívódó krém. (Számomra ez kicsit fura egy éjszakai krémtől, amit tartalmasabbnak, nehezebbnek képzelek.) De egyébként remek, reggelre szép az arcom, kisimult, és nem marad a krém fele a párnámon. Az eredeti árát nem éri meg szerintem, de ha aukciós oldalon olcsóbban lehet lőni, akkor jó krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 29.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Sorbitol, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Sodium Hyaluronate

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.