Best of Beauty 2019

Nu Skin

Ár:   16 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2011. május 1.

Ár:   16 100 Ft
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az ageLOC Transforming Night éjszakai krém egy gazdag hidratáló krém, amely látványosan csökkenti az apró barázdák, ráncok és pórusok megjelenését, így Ön ragyogó, sima és finom bőrrel ébred! Ez az exkluzív krém ageLOC-ot tartalmaz, hogy felvegye a harcot az öregedést kiváltó belső tényezők ellen. Emellett a szuperenyhe összetevői a bőr saját szerkezetét utánozva, annak természetes éjszakai megújulási folyamatát kiegészítve együttesen mélyhidratáló, bőrfiatalító hatást váltanak ki.

Moni86

2018. május 26.

Nagyon szerettem. Bár az ára drága. Nem volt ragacsos az arcom. Reggelre mindig üde volt az arcom. De azért azt ne gondold hogy ez egy csoda. Csoda a plasztikai sebésznél van...
Amit a cég ígér, az szemfényvesztés kb. Pedig én tag vagyok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Amit a cég ígér, az szemfényvesztés kb. Pedig én tag vagyok!!

reakovats

2016. június 22.

Anyukám szerint (45-54): A legcsodálatosabb éjszakai hidratáló krém, amivel valaha is találkoztam. Életet lehel a bőrbe, megfiatalít, felfrissít, teljesen megújúlva ébred az ember tőle. Azóta nem keresek és nem is használnék más típusú hidratáló krémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

netti74

2015. augusztus 9.

Szettben vásároltam, akciósan és nem bántam meg!
Hihetetlenül finom az illat és reggelre tényleg gyönyörű bőrt varázsol. Könnyen beszívódik és nem zsírosít.
Nem kell sok belőle, nekem 5-6 hónapig elég.

Remélem sikerül még akciósan hozzájutnom, csak az ára miatt 4 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Szettben vásároltam, akciósan és nem bántam meg!
Nem kell sok belőle, nekem 5-6 hónapig elég.

Remélem sikerül még akciósan hozzájutnom, csak az ára miatt 4 pont!

Catlover

2015. június 25.

Ez szerelem kettőnk között :) Nem olyan tömény éjszakai krém, mint az átlag, reggelre úgy nézek ki, mintha éveket fiatalodtam volna...még akkor is, ha csak 5 órát alszom. Gyorsan beszívódik, semmi zsíros érzet. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

Emily

2012. március 8.

Ez egy zseniálisan jó krém. Valóban meglepően könnyű állagú ahhoz képest amit éjszakai krémeknél megszoktam, nagyon kevés elég belőle, reggelre csodás bőrképet eredményez, mintha 100 évet aludtam volna :-) Nem vagyok "krémsznob", nem hiszek abban hogy csak drága krém lehet jó, ezzel kapcsolatban sem vártam csodát, viszont pozitívan csalódtam, jelentősen jobb mint az eddig próbált krémeim. Az ára a tégelyben fellelhető mennyiséghez képest valóban horror, de azzal nyugtatom magam hogy ez legalább tényleg szuper :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

kelemenkata

2012. február 29.

Könnyű textúrájú, gyakorlatilag azonnal felszívódó krém. (Számomra ez kicsit fura egy éjszakai krémtől, amit tartalmasabbnak, nehezebbnek képzelek.) De egyébként remek, reggelre szép az arcom, kisimult, és nem marad a krém fele a párnámon. Az eredeti árát nem éri meg szerintem, de ha aukciós oldalon olcsóbban lehet lőni, akkor jó krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Sodium Hyaluronate

Sorbitol h 1 1

Squalane eo 1 0

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.