Nu Skin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwickey77, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Tusfürdők

Az aromadús grépfrút illat megragadja az érzékeket, míg a krémesen lágy szappanmentes formula hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és az olajakat. A tusfürdőben megtalálható humektáns szerek egyedülálló elegye gyengéden hidratálja a bőrt és a tisztaság korábban soha nem tapasztalt érzetét nyújtja.

buba83

2017. február 27.

Finom, citrusos de visszafogott illata csak egy egyik ok, amiért szeretem. Amiért talán méginkább a rajongója vagyok, hogy a leghidegebb téli hónapokban sem száraz a bőröm, ha ezt használom - sokszor még a testápoló használatát is el tudom bliccelni utána, ami a sietős reggeleken életmentő tud lenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

reakovats

2016. június 20.

Kellemes, de nem orrfacsaróan tömény az illata és tekintettel arra, hogy elég belőle egy körömbegynyi mennyiség, hónapokig is kitart, ebből kifolyólag nem is mondanám drágának. Tényleg hidratált érzést hagy a bőrömön, messze jobb, mint egy átlag kategóriás tusfürdő. Aki kipróbálja, érezni fogja a különbéget. Az a "pici" illat a fürdőszobát is kellemesen átjárja, nem úgy, mintha a padlóra öntenél egy liter illatosítót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

kovacsildi03

2014. július 21.

Én azért szeretem, mert alig van illata, és valóban elég 2 hónapig is, de néha kicsit szárítja az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

gyongyi99

Korcsoport: >54
2014. január 8.

Ez nem egy testápoló, hanem egy tusfürdő (csak az előttem szólónak írom). Amióta ezt használom, nem kell testápolót használnom, csak a téli időszakban minimális mennyiségben. Szerencsére nagyon enyhén illatosított, finom tiszta, naturális illata van a bőrnek tusolás után. Évek óta ezt használom a gyerekemmel közösen, két hónapig is elég nekünk, ezért úgy gondolom, hogy nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 8.

kbeata87

2013. június 5.

Semmi extra. "a tisztaság korábban soha nem tapasztalt érzetét" hasonlóan jó, de nem ilyen drága termékekkel is el lehet érni :-) Nem volt az a wow érzésem tőle. Más termékeikkel elégedett vagyok, de ez nagyon átlagos és ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

nazsnalya

2012. július 23.

Semmi extrát nem tapasztaltam, drága és fele ennyiért is lehet sokkal jobb testápolót kapni. Persze jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Antibakteriális és gombaellenes szer, amelyet a személyi higiénés termékek tartalmaznak, például antibakterális szappanok és különféle lemosók. Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy rezisztenssé tehet bizonyos baktériumokat az antibiotikumokkal szemben és valószínűsíthetően még a környezetre is kedvezőtlen hatást gyakorol. A kozmetikumokban való használata napjainkban már nem jellemző.