Nude by Nature

Ár:   €24   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 12.

Ár:   €24
Lelőhely:   online külföldről

Bronzosító porpúder.

A Nude by nature termékek nem tartalmaznak talkumot, ftalátokat, parabéneket, phenoxethanolt, triclosant, alkoholt, szulfátokat, szilikont, sziolxánt, PEG-okat és ásványi olajokat.

1 árnyalatban elérhető.

Nancika

2016. november 12.

Nem vagyok egy bronzosító mániás, sőt, ami azt illeti szerintem az összes sminktermék közül ez áll tőlem a legtávolabb, azonban a legutóbbi Nude by nature rendelésem mellé kaptam ebből egy mini verziót ajándékba, úgyhogy egy pár alkalommal azért használgattam. Igazából nagyon szép, tartós, jó minőségű, szépek az összetevői, de még ez a termék sem tudott arról meggyőzni, hogy nekem szükségem lenne bármilyen bronzosítóra is. Viszont nem akarom lehúzni, mert én nagyon jónak találtam - csak nem az én világom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Antioxidánsok: Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters