Nude by Nature

Ár:   €27   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. július 4.

Ár:   €27
Lelőhely:   online külföldről

Préselt ásványi alapú kontúr paletta, egy kontúr, egy bronzosító és egy highlighter színnel.

A Nude by Nature termékei nem tartalmaznak talkumot, szilikont, phthalatokat, szulfátokat, PEG-okat, siloxanokat, triklozant, phenoxyethanolt és parabéneket.

VanityFair

2018. március 10.

Hát én egyszerűen imádom ezt a palettát. Egyáltalán nem porzik, nagyon szépen építhető vele a kontúr és a mérete is ideális, mindig ezt viszem magammal, ha útra kelek. Tuti újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

umpalumpa

2016. december 30.

Kicsit lassan tanultam meg a kontúrozást. Nem nagyon mertem a bőrömre nyomni az ecsetet és alig, vagy nem látszott semmi. Aztán gyakoroltam és gyakoroltam és mostanra elégedett vagyok az eredménnyel. Nem profi, de nekem megfelel, amit alkotok. Könnyen építhető. A sötét szín szép taupe, a bronzos melegebb, a világos pedig matt és szépen világosít. Picit porzott, de ezt is megtanultam kezelni. kis fejű ecsetekkel használom, mert pontosabban tudom elhelyezni a bőrömön. Árnyékot az arccsontom alá, a homlokomra hajtőhöz, az orrom hosszában és picit keresztben, az állam alá és az állam 2 oldalára teszek, ahol van egy kis megereszkedett pukli. Világosabb foltot az arccsontomra, homlokom közepére és az ajkaim fölé pamacsolok. Bronzot, vagy pici pirosítót az almácskáimra kenek. A tükör elég nagy, ha más nincs a kezem ügyében, amit természetes fénybe fordíthatok.
Többé nem kísérletezem drogériás palettával. Ez a termék magasan tartja a lécet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

Nancika

2016. december 26.

Szerintem az Anastasia Beverly Hills kontúr palettám méltó vetélytársra lelt ennek a csodának a személyében. Összetételre, csomagolásra és hosszú távú hatásra ez a kis csoda nyer (az ABH-tól néha kicsit kipattogok, pedig eredeti), viszont a másikban több szín található (igaz, jóval drágább is). Mindkettővel ugyanolyan könnyű és élvezetes dolgozni, a pigmentáltságuk is hasonló és ugyanolyan tartósak a termékek. Viszont szerintem nagyon sokat elmond erről a palettáról, hogy az egyik legnagyobb közkedveltségnek örvendő világmárkával van egy szinten (sőt, több szempontból meg is előzi azt). Öröm vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Silver66

2016. július 15.

Imádom,alig várom minden nap hogy reggel legyen és sminkelhessek!Legszivesebben az összes terméküket felvásárolnám,de már nem sokdolog van ami hiányzik...ha lehetne 100pontot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Antioxidánsok: Citrus Glauca Seed Oil, Terminalia Ferdinandiana Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.