Nude by Nature

Ár:   €33   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   €33
Lelőhely:   online külföldről

Ásványi por állagú alapozó

20 árnyalatban elérhető

natulcien

2018. július 15.

Mindig azt hittem száraz bőrre nem való a por púder. Viszont mióta koreai rétegezős rutint használok a bőröm csodás állapotban van, és inkább normálnak mondanám, mint száraznak. Mindig rendesen aláhidratálok a sminkeknek, használok primert és fényvédőt is, és ilyen alapon fantasztikusan mutatnak a porpúderek. Szerencsére nincsenek nagy bőrhibáim, inkább csak a bőrkép egységesítése a célom a sminkel, így nem bánom, hogy a fedése inkább gyenge, közepes ennek a por alapozónak. Viszont valami hihetetlen szép bőrképet produkál, és nekem egész nap szépen tart, még a legnagyobb melegben is. Ezen a nyáron rá is kaptam arra, hogy inkább por állagú alapozókat használok a folyékonyak helyett. Olykor színezett hidratálót használok a por alapozó alá és úgy is nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Az INCI számomra tökéletes. Ezt az alapozót az Inika por alapozójához tudnám hasonlítani. Határozottan jobb, mint a Physicians Formula, bár az se rossz. A PF egy stabil közép mezőny, ami hozza amit ígér. Az Inika és ez a NbN termék viszont élvezeti értékkel rendelkezik használat közben. Nyári, erősen napbarnított bőrömre az N4 silky beige árnyalat tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Nancika

2017. január 8.

A Nude by Nature alapozók közül ez egy közepes fedésű darab, ami a megfelelő korrektorral, púderrel és egy kis "bakinggel" párosítva nagyszerű eredményt tud már produkálni. Korábban írtam erről a termékről, mivel a Starter Kit részeként ezt próbáltam ki először.

Kezdjük ott, hogy féltem tőle, mivel tisztában vagyok azzal, hogy az én kezem sokkal jobban rááll a folyékony, krémes állagú alapozókra, mint az ilyenekre. Azonban azt kell mondanom, hogy pozitívan csalódtam ebben a termékben: könnyű vele dolgozni, közepesen fed, és a saját primerével és korrektorával együtt valóban csodákat lehet vele művelni. Kellemes viselet, tartós és nem szárítja a bőrömet. Nagyon szépen egységesít és emellett igen szépen építhető. Továbbá nem ül meg egyetlen ráncban, pórusban sem.

Bár por állagú, alapvetően nem szárítja a hámlásra hajlamos kombinált bőrömet. Egyszer sikerült csak egy kicsit kiszárítania, de akkor is azért, mert a kedvenc hidratálóim nélkül utaztam el, és a szérumaim nem bizonyultak elég erősnek emellé. Mindemellett a Starter Kit részeként kapható ecsettel valóban szép egyenletesen lehet felvinni és eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.