Nuxe

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hidratál, simít, összehúzza a pórusokat. A Nuxe Aquabella Bőrszépítő esszencia-krém az arcot egy hidratáló frissítő fátyollal borítja, összehúzza a pórusokat, finomítja a bőr textúráját.

93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Parabénmentes. Alkoholmentes. Nem komedogén.

Katie

2021. február 4.

Termékmintát kaptam belőle. Esténként használtam, reggelre jó puha lett tőle a bőröm. Kicsit erős, de egyébként kellemes illata van, viszont ezzel az állaggal elég nehéz bánni, és kicsit az is zavar, hogy felkenés után sokáig ragacsos marad a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

csaktimi

2020. április 19.

egy csoda az összes nuxe termék illata, de ez a hab a tortán. nagyon enyhe kellemes virágos illat, engem negnyugtat. arctisztítás után szoktam a még nedves bőrömre felvinni, és ugyan csak egy lépés a hosszú rutinom elején de olyan szép ragyogást ad a bőrömnek! hidratálásnak nekem nem elég, de enyhíti az arctisztítás utáni feszülő érzést (kivéve ha a lush ultrablandet használom mert akkor nem feszül az arcom). kisebb kiszerelésben van meg, szintén szettben vettem de az arcradír és a hidratáló közül ez győzött meg a legjobban, valószínű megveszem majd nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

PrincessBell

2020. április 9.

Együtt használom az arclemosóval és az emulzióval, együttes hatásuk egy nagyon szép, egységes arcbőrt eredményezett nálam.
Ez a lotion ugyanazzal az erős, friss illattal rendelkezik, mint a család többi tagja. Nagyon hamar beissza az arcbőröm és teljesen kíméletes, nem tapasztaltam irritációt vagy kipirosodást. A rutinom egyik állandó tagja és még nem "veszett össze" semmivel eddig.
Kombinált/zsíros bőrűeknek ajánlom, akiknek nem érzékeny az arcbőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Kombinált/zsíros bőrűeknek ajánlom, akiknek nem érzékeny az arcbőre.

Benedetta88

2020. január 12.

Kis kiszerelésben jutottam hozzá a szett részeként. Ellentétben az emulzióval, ennél a terméknél egyáltalán nem zavar az illat, pedig ugyanaz.
Tonikként használtam a nyár folyamán és jól teljesített. Hamar felszívódott, sima és hidratált arcbőrt eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

linca002

2019. június 10.

3 ml-es mintát kaptam belőle, kb. 5-6 használara volt elég. A bőröm zsíros, tág pórusú, meghintve egy-két pattanás utáni folttal.
Vattakoronggal vittem fel az arcomra. Nagyon kellemes, virágos, üde illata van. A bőröm egyből felszívta, kellemes, hidratált, sima tapintású maradt az arcom.
Egyszer nyomkodás után vittem fel, egyből megnyugtatta és lehúzta a pirosságot a bőrömről :)

Szerintem tökéletes alternatíva lehet azok számára, akiknek a bőre nyáron nem tolerálja a testesebb hidratálókat, mert ez tényleg egy nagyon könnyű, ám mégis hatásos lotion. Szárazabb bőrűeknek hidratáló alá is megfelelő, én LRP Effaclar Duo (+) alá használom, és jól kijönnek egymással.
Valószínűleg beruházok egy normál kiszerelésre is.

A parfüm és alkohol nem tetszik az összetevői között, de emiatt nem vonok le pontot, mert az én bőrömet egyáltalán nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Valószínűleg beruházok egy normál kiszerelésre is.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.