Nuxe

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 3590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 3590 Ft

• Összehúzza a pórusokat, mattá teszi a bőrt.
  • Szabályozza a faggyútermelést.
  • Alkohol- és parabénmentes.

Ár: 3590 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
bongi

2019. március 15.

Ez volt az első Nuxe termék, amit kipróbáltam, azóta többet is beszereztem. Simább, feszesebb és tisztán fénylő lett a bőröm, kevesebb a pattanásom. Az illata is kellemes.

Update: néhány hónap után megvettem újra, nem tudom, hogy változott-e az összetétele, vagy mi történt, de most egyáltalánt nem vált be. Ragacsos réteget hagy a bőrömön és nem is mattít, mint mikor először használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

MrsInstapista

2017. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, elhasználtam.
Az illata kellemes, reakciót nálam nem okozott. A gyulladt pattanásokra elég jó hatással volt, bár önmagában nyilván nem lehet egy toniktól csodákat várni ilyen téren. A faggyútermelés szabályozásban talán volt egy minimális szerepe, de az Ordinary Niacinamide pár nap alatt lazán elvégezte helyette a feladatot. Most fogyott el, meglátjuk, hogy milyen lesz nélküle az élet, szerintem nagyjából változatlan. Az átlagnál azért jobb tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, elhasználtam.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!