Nuxe

Ár:   5450 Ft és 8100 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2022. május 20.

Ár:   5450 Ft és 8100 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

• ​​​​​selymességet, tápanyagokat és egyedülálló illatot ad az arcnak, bőrnek és a hajnak
  • gyorsan felszívódik, és nem hagy zsíros érzetet
  • minden évszakhoz és arcbőrtípushoz megfelelő
  • tsubaki olaj (japán kamélia olaj) – táplál és véd
  • teafaolaj – hidratál
  • borágóolaj – ráncok ellen hat
  • mogyoróolaj – nyugtatja az arcbőrt
  • makadámia olaj – az arcbőr öregedése ellen hat
  • mandula- és argánolaj – regenerál és hidratál
  • E-vitamin 2 típusa – antioxidánsként hat

Illatjegyek:

• Fej: narancsfavirág
  • Szív: magnólia és vanília
  • Alap: fa

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre mini csodaszettben
Ár: 5000 Ft sale!! , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, zippes tasakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel, revolut, paypal
100 ml Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
Ár: 5800 , Eladó: Blaneczka
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest I Budapest, fizetés: Foxpost, MPL automata, posta a vevő ktg-én vagy személyes átvétel lehetséges

Hester

2022. augusztus 31.

Már elhasznaltam egy üveggel ebből és a csillamos társabol is, de meg mindig nem tudom eldönteni, hogy szükségem van-e rá. A nagyon száraz bőrre egy hét alatt el lehet fujkalni, ha teljes testre szánja az ember. Én lábra, karra és a striakra hasznalom. Van benne valami addiktív, és talán hosszútávon kifizetődő használni. A dizájn vitán felül van, én is imádom a fürdőszoba diszekent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 31.

ylexe

2022. július 14.

Majdnemhogy büdös. Valóban nem hagy tipikus ragacsos érzetet a bőrön, de nem is szívódik be maradéktalanul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 14.

leila0803

2022. június 24.

Számomra budos es semmire se jo. De legalabb draga....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 24.

Számomra budos es semmire se jo. De legalabb draga....

Mancsoska

2022. június 17.

Hosszú a történetünk ezzel a termékkel, már csak azért is, mert másfél éven keresztül nem tudtam mit kezdeni vele. Eredetileg a hajamra vettem, de oda túl soknak bizonyult, elnehezítette és az illata is borzalmas volt rajta, nem működött a többi hajápolási termékemmel. Az arcomra sosem kenném, rengeteg illatanyag lehet benne. A testemre nem jutott eszembe használni, de utolsó elkeseredettségemben, hogy rám romlik ez a nem is olyan olcsó termék, kipróbáltam a lábamon és teljesen beleszerettem. Tökéletes reggeli ápolás (estére használok testápoló krémet, de olyan száraz a bőröm, hogy még nem találtam meg azt a terméket, ami akár másnap estig hidratál), szép fényt ad, ha egymáshoz érnek a lábaim nem serceg. Igen, kis olajos foltokat hagyok mindenhol, de nekem megéri, amúgy viszonylag gyorsan beszívódik. Az illata is tetszik, a parfümömet szépen kiegészíti. Már majdnem el is használtam az üvegcsémmel és már be is szereztem belőle a csillámos verziót nyárra. Az egyetlen gondom vele az üvege, nyilván olajos lesz a kezem ha bekenem magam és utána csúszkál a kezemben az üveg és ez a négyszög forma sem túl ergonomikus, de cserébe gyönyörűen mutat a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 17.

bkriszti329

2022. június 6.

A kedvenc testolajam, minden nyaron hasznalom, nagyon szereti a borom. Mostanaban viszont naturkozmetikumokkal is kiserletezem, es ezt a hatast a szolomagolaj is tudja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

bygleen

2022. április 16.

A hatása megfelelő, hajmosás előtt szoktam használni, mert nem teljesen szívja be a hajam, ( a bőrömre nem használnám), puhává teszi, jót tesz a töredezett hajvégeknek...de ez a szag...mert ez szagnak lehet nevezni...mint a nagyi romlott parfümje..habár még szerintem annak is jobb illata van..:) Nem kellett volna parfümöt beletenni, teljesen felesleges! Elhasználom, mert nem egy olcsó termék, de többet nem fogom újravenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 16.

Kriszta92

2021. december 22.

A legnagyobb gondja számomra, hogy nagyon erős az illata így arcra nem tudom használni. Tipikusan mézes negró illata van. Cukorkában még megeszem bár nem a kedvencem de ilyen illatú olajat nem szívesen kenegetek magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

aloha1234

2021. november 26.

Én imádom! Lehetne olcsóbb, de én parfümként is tekintek rá, így számomra megéri. Naponta viszek fel kizárólag a hajamra és nagyon selyemessé teszi, nem ragad és nem nehezíti el. Az illata elsőre nekem elegáns nagymamás volt de amikor felvittem a hajamra a nagymama vélemény elszállt és maradt az elegancia. Arcra is írják, hogy lehet használni és lehet valakinek javít a száraz bôrén, és bár nem vagyok szakértô de az összetevői miatt ( parfüm, illatanyagok) én nem ajánlanám érzékeny vagy bármilyen problémával küzdő bőrre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

wallflower87

2021. november 23.

Nem mondanám rossz terméknek, de kicsit az a rongyrázós, parasztvakítós luxuscucc kategória, amit a barinőkkel bruncholás közben elő lehet villantani a kistáskából 1-2 gyors fújás erejéig, csak úgy mellékesen :D Az illatáról nekem eszembe nem jutna nagymamákra vagy szekrényekre asszociálni, mint amire itt annyian panaszkodnak, nekem kimondottan tetszik ez a meleg, mézes-virágos illatvilág. Az üvege is praktikus ezzel a fújkálós megoldással, így jobban lehet kontrollálni a mennyiséget és nem folyik szanaszét az olaj. Nekem a problémák ott kezdődnek, hogy multifunkciósként állítják be, pedig az arcbőrnek egészbiztos nem tesz jót semmiféle olyan termék, ami ennyire tele van nyomva illatanyaggal, mint ez..már elnézést de majdnem olyan erős az illata mint egy parfümnek, akkor ezt mégis hogy ajánlhatják minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt ?! Ezen kívül hajra számomra teljes mértékben használhatatlan, itt csak ismételni tudom a véleményezők többségét - bármilyen kis mennyiségben kenek belőle a hajvégekre, nem szívódik be egyáltalán és csatakokban áll rajta az olaj, lehet menni újra hajat mosni, mert különben vállalhatatlanul zsíros hatást kelt. Láttam, páran írták hogy hajmosás előtt kell használni és úgy jól működik..hát nem tudom, lehetséges, viszont egy ilyen kategóriájú terméktől én elvárnám hogy száraz hajon is lehessen alkalmazni. Ezek miatt nekem marad a testápolási funckió: lábszárra, karra, striákra, nyakra tervezem elhasználgatni, ha bármi különösebb hatást észlelek hosszú távon, visszajövök majd beszámolni, addig marad a 3 csillag.
Upd: azóta találtam egy olyan funkciót amire bevált és már majdnem el is használtam az üvegemet: láb-és bikinivonal borotválás után kenek egy kicsit az adott bőrrészekre és nagyon szépen enyhíti a bőrirritációt, csökkenti a szőrbenövéseket és megakadályozza a lábszáramon a bőr kiszáradását. Erre a célra nagyon szeretem használni, viszont plusz csillag azért nem jár, hiszen úgy érzem, ki tudnám váltani bármilyen más (jóval olcsóbb) hasonló termékkel. Elhasználom de nem tervezem újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 23.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2021. október 17.

Számomra igazi luxus, nagyon kellemes illata van. Én arcra használom szérumok után, könnyen beszívódik, nem marad ragacsos érzés utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.