Nuxe

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: Rencsi9
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás, futár/ csomagpont, személyes átvétel
Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj mini szett
Ár: 5500 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, bolti , Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, kp, foxi, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sophie0517

2021. január 30.

Az itteni szuper vélemények hatására rögtön 2x100 ml dobtam a kosárba. Ezt, és a virágosat. Hát..... Semmi különleges, egy Olaj, és pont. Arca kenve másnapra 1 iszonyat nagy pattanás az arcom közepén, ahol még soha nem volt, és az a kinyomhatatlan fajta. Csúcs volt. Hajam végére kenve, tényleg minimális mennyiségben, csatakos ápolatlan külső. Maradt a test, várva az itt többször említett brutal jó, és tartós illatot, na az is elmaradt. Illetve nem rossz az illat, kellemes, de tartósnak nem mondanám. Érzésre, felfújkálás után garantált csúszka. Csúszik a tested, a fürdő, és, ha sikerül végig vinni a lakás egyes részein, az még növeli az elégedettséget. Először örültem, hogy pumpás. Már nem. Ahogy fújód magadra, sajnos megy az üvegre is, és persze mindenre, ezért 2 kézzel markolva próbáltam magamra juttatni. Esti használat reggelre beszivódik, vagy a bőrbe, vagy az ágyneműben. Osszegezve: ez egy Olaj, és pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 30.

laanyka

2021. január 29.

A csillámos változatot használom, kb minden nap. De csak a hajamra max a dekoltázs részre. Az arcom nagyon pattanásosodik tőle, ami azért eléggé csalódás. Ettől függetlenül elkenegetem, főleg a hajmamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

fioretta

2021. január 20.

Még régebben kaptam ajándékba, nekem sajnos nem vált be, el sem használtam teljesen. Pedig nagyon próbáltam megszeretni, mert az összetevői és a sokféle növényi olaj kombináció miatt szimpatikusnak tűnt.
Nem nagyon tetszett az illata (erős, kicsit "öreges" jellegű). A fújós adagolóval is sokszor meggyűlt a bajom, elég nagy a hatósugara és az olajos permet sokszor a körülöttem lévő bútorokra is ment... Hajra alkalmazva elnehezítette, zsírosította azt, pedig próbáltam mindenhogy: nedves hajra, száraz hajra, hajmosás előtt/után, csak hajvégekre stb. Bőrön lassan szívódott be és nem is hidratált eléggé. Néha testápolóhoz keverve alkalmaztam, úgysem éreztem semmi extra hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

La-Fee

2021. január 9.

Testápolónak van más. Arcápolási rutinom is összetett, nincs benne. Ez pedig a ráadás, hogy imádjak benne tobzódni. Csak úgy kenni bárhová, hogy isteni, vonzó, puha illatunk legyen. Szerintem gyönyörű, titokzatos és tiszta illat. A bőrrel is csodát tesz. Hajvégekre is jó. Tusolás után, csak úgy. Simán egy francia regénybe illő, kortalan és erotikus kellék. Aki érti, azoknak. Férjem is imádja 5⭐😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 9.

flamingo-80

2021. január 2.

Csak arcra használom idônként, enyhén nedves bôrre, vagy szérum fölé. Nem hagy zsíros érzetet, jól be lehet masszírozni, nagyon szép bôrképet eredményez. Néha highlighter helyett is ezt használom pinduri mennyiségben 🤭 Szép, természetes hatást lehet elérni vele. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Beamano

2020. december 30.

Nehezen fésülhető hajra hajvégápolóként remek. Tengerparti nyaralás során is megállta a helyét.
Testápolóként is használom - nedves bőrön eloszlatva hamar felszívódik.
Kevés kell belőle- sokáig kitart. A pumpás kiszerelést jobban kedvelem, mert könnyebb adagolni.
Kedvelem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

Testápolóként is használom - nedves bőrön eloszlatva hamar felszívódik.
Kedvelem az illatát is.

Yvaine

2020. december 13.

Eddig csak a hajamra használtam. Kevés kell belőle, különben nagyon "összeáll". Viszont megfelelően használva, az én hajamat legalábbis nagyon szépen táplálja, kisimítja és szép fényt ad neki. Az illata tényleg egy intenzív virágos rét, de a minőségi fajta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Mariann30

2020. november 15.

Nagyon erősen illatosított olaj, nem tudom mennyire jó ez a bőrnek. Én hajvégápolónak használom. Kévés kell belőle és a hajam úgy tűnik szereti. Parfümnek is szoktam néha a nyakamra kenni de olyan erős az illata hogy arcra nem tudom használni. Drága is, nem venném újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

tszentiv

2020. november 9.

Van belole egy 15ml-es mintàm. Pàrszor kiprobàltam de annyira nem vagyok oda érte.Tele van nyomva parfummel mint az osszes Nuxe termék. Hidratàlo hatàsàt nem érzékeltem a boromon, de legalàbb nem ragacsos, gyorsan beszivodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

sznoemi1297

2020. október 26.

Én nagyon szeretem, számomra luxus illata van. :D Általában össze szoktam egy keveset keverni belőle a testápolómmal. Kiemelkedő hidratáló tulajdonságáról nem tudok beszámolni, így amiatt nem ajánlanám megvásárolni. Az illata nekem nagyon tetszik, de ez ízlés kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.