Nuxe

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 , Eladó: kgyrk
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Páty, fizetés: Személyes átvétel, átutalás, posta
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: galagonyanya
Állapot: bontatlan új, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

laregina

2020. március 27.

Szeretem, bar csak a hajvegekre hasznalom. 1-2 oran belul teljesen felszivodik, apolja a hajat es nem hagy zsiros erzetet. Meg jobb ha este hasznalom. Jo az illata, sokaig eleg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

kfeva93

2020. március 18.

Ahogy a véleményeket olvasom elég megosztó a termék, én egy repülőn vásároltam törzsutas pontjaimból, mindenféle előzetes próba, szaglászás nélkül. Elsőre szerelem volt. Inkább csak testápolóként használom, arcra, hajra nem, mert egyébként is zsíros az arcbőröm. Néha a hajvégeket szoktam végig simítani vele. Lassan elfogy az üveg, mindenképpen újra veszem, télen csodaszer, nyáron már csak az illata miatt is használom, de azért spórolni kell vele, örülnék ha lehetne picit nagyobb kiszerelésben is kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

zita98

2020. február 5.

Imááádom! Először kicsit megijedtem,hogy erős lesz az illata, mert csak úgy internetről rendeltem meg szaglászás nélkül, de nem csalódtam! Arcomon elég hamar beszívódik, testre is jó, viszont még így is,hogy szárazabb a hajam, óvatosan kell tennem belőle rá, mert elég könnyen elnehezíti. Ettől függetlenül szupi termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

isabelaniko

2019. december 4.

Tökéletes a nagyon száraz lábamra, nem is keresek mást helyette. Semmilyen olajos, zsíros érzetet nem hagy maga után. Az illatát is nagyon szeretem, de mivel elég intenzív, így csak este zuhanyzás után használom (egész testfelületen) , így reggel már fújkálhatom magamra az éppen aktuális kedvenc parfümömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Azaleeh

2019. november 12.

Imádom! Hajra, arcra, testre, parfümként mindenhogy!! Érdekes hogy a benne levő parfüm nem bántja a bőröm, aminek nagyon örülök.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Rozalia77

2019. október 21.

A kedvenc termékem. Imádom az illatát, állagát. Szinte mindig használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

A kedvenc termékem. Imádom az illatát, állagát. Szinte mindig használom.

SugarB

2019. október 17.

Sokan panaszkodnak az illatára, de valamiért én szerelmes vagyok bele...kényeztető ápoltságérzetem van tőle és én személy szerint sokáig is érzem. Imádnivaló:') Főként a hajamra és borotválkozás után a testemre szoktam használni, valamint a száraz kézfejemmel tett még csodát kombinálva a kézkrémemmel. Én az arcomra ilyen erős illatanyagot nem teszek. Nekem tipikus luxus érzést nyújt, a hibáival együtt tudom szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Dudoka77

2019. október 11.

Nagyon kíváncsi voltam erre az olajra, melyet a hangzatos "ikonikus" jelzővel láttak el, tudom is én hány üveget adván el belőle Európa-szerte, sajnos nekem is. A hozzászólásokban sokan kifogásolták az illatát, ami jogos lehet azok részéről, akik nem hívei az erős, émelyítő illatokat kibocsátó kencéknek. Nos, többnyire én sem igénylem, hogy kozmetikázás közben elkábuljak a körülöttem terjengő illatfelhőktől, de ennek az olajnak a szaga, még ha tömény is, kivételesen nem zavar a maga mamikás, púderes aromájával. A kifogásom inkább a hatása körül körvonalazódik, minthogy semmiféle feltöltést nem tapasztalok a részéről hosszú távon sem. A felszínen maga után hagy némi olajos réteget, de belülről nem táplálja, nem tölti, nem puhítja, nem simítja a bőrömet. Ha a hidegtől kiszáradt kezemen használom, a felületi zsírozástól függetlenül a bőröm ráncos, száraz marad, így az egyedüli eredmény az, hogy semmit nem tudok megfogni anélkül, hogy ott ne hagynám az ujjaim nyomát. Mivel kidobni semmit nem szeretek, a testápolómhoz fújom kiegészítésképpen, alig várva, hogy kiürüljön már végre-valahára az a csodálatosan szép üveg, mely az egyedüli számottevő erénye ennek az "ikonikus" darabnak. Esetleg megkísérlem befogni bútorfényezésre (a komódnak csak nem árt tán' a Benzyl Salicilate), hátha a faanyagot jól táplálja, és még a lakást is átlengi az édeskés illatával. Ha bőrtápláló olajozásra vágyom, maradok az egyszerű, natúr, kevésbé "ikonikus", de annál hatékonyabb (és nem mellesleg olcsóbb) argán-, jojoba- vagy csipkebogyó olajnál. Ez utóbbiak nem tartalmaznak bőrirritáló összetevőket, melyekkel a Nuxe a bódító illat mellett jó pénzért megajándékozza a vásárlóit. Azért ne mondjátok, hogy szőrösszívű vagyok, az üveg megkapja a két pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

emerilda

2019. július 26.

***SMINKLEMOSÓKÉNT funkcionál a legjobban. A legmakacsabb vízálló sminket is feloldja, plusz már a tisztítással is szépen ápolja a bőrt.
***Ha bármilyen olajat alaposan felmasziroz az ember, aztán meg lemos, akkor az hosszú távon tisztítja a porusokat, mert azokat csaj olaj bázisú kozmetikum tudja tisztítani. Erre a célra is az egyik legtökéletesebb ez a kis olaj.
*** Éjszakai arcmaszkként is érdemes kipróbálni, főleg azoknak akiknek hajlamos a bőre reggelre beolajosodni. Mivel azért olajosodoik a bőrünk, mert próbál védekezni a nedvesség vesztes ellen azzal, hogy vízhatlan réteget (faggyút) termel. Ezt fogja helyettesíteni az olaj.

+++6vilag mégis milyen pólusokat?! fog neked ez eltömíteni???? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 26.

+++6vilag mégis milyen pólusokat?! fog neked ez eltömíteni???? :D

6vilag

2019. június 2.

Nehéz, tömény mézes, akácvirágos illat, amitől minden alkalommal sokkot kaptam. Lábszáram kissé ki volt száradva, arra használtam. Gyorsan beszívódott és tényleg száraz érzetet hagyott maga után. De erre nagyon drága mulatság, más is tudja ezt sokkal kevesebbért.
Kevés kell belőle és sokáig elég. Viszont a sokak által dicsért tömény mézes bödön illatot a végén már egyáltalán nem tudtam elviselni. Azért nem dobtam ki, mert rohadt sokba került a kíváncsiságom, mikor megvettem.
Használtam
- hajmosás után vizes hajra, hát nem 100%-os a felszívódása, tapadós maradt a hajam
- hajmosás előtt. Ekkor sem volt könnyebb a hajkibontása semmivel sem. Ugyanúgy kellett a fújós hajbalzsam
Arcra, krémbe keverve éjszakára nem jó, eltömíti a pólusokat, hiába száraz olaj, az én zsíros bőrömre nem volt jó.
Az az érzésem, hogy ez csak egy drága köntösbe bújtatott hétköznapi olaj, semmi extra.
Az illata pedig napról napra elviselhetetlenebb számomra, egyenesen borzasztó.
Szerintem nem érte meg azt a rengeteg pénzt, amit adtam érte. Küzdöttem az 50ml-es mennyiséggel, nehezen akart elfogyni. Soha nem veszem újra.2 csillag azért jár, mert látom elég népszerű, nagyon nem szeretek ünneprontó lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 2.

Használtam
Az illata pedig napról napra elviselhetetlenebb számomra, egyenesen borzasztó.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.