Nuxe

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
6vilag

2019. június 2.

Nehéz, tömény mézes, akácvirágos illat, amitől minden alkalommal sokkot kaptam. Lábszáram kissé ki volt száradva, arra használtam. Gyorsan beszívódott és tényleg száraz érzetet hagyott maga után. De erre nagyon drága mulatság, más is tudja ezt sokkal kevesebbért.
Kevés kell belőle és sokáig elég. Viszont a sokak által dicsért tömény mézes bödön illatot a végén már egyáltalán nem tudtam elviselni. Azért nem dobtam ki, mert rohadt sokba került a kíváncsiságom, mikor megvettem.
Használtam
- hajmosás után vizes hajra, hát nem 100%-os a felszívódása, tapadós maradt a hajam
- hajmosás előtt. Ekkor sem volt könnyebb a hajkibontása semmivel sem. Ugyanúgy kellett a fújós hajbalzsam
Arcra, krémbe keverve éjszakára nem jó, eltömíti a pólusokat, hiába száraz olaj, az én zsíros bőrömre nem volt jó.
Az az érzésem, hogy ez csak egy drága köntösbe bújtatott hétköznapi olaj, semmi extra.
Az illata pedig napról napra elviselhetetlenebb számomra, egyenesen borzasztó.
Szerintem nem érte meg azt a rengeteg pénzt, amit adtam érte. Küzdöttem az 50ml-es mennyiséggel, nehezen akart elfogyni. Soha nem veszem újra.2 csillag azért jár, mert látom elég népszerű, nagyon nem szeretek ünneprontó lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 2.

Használtam
Az illata pedig napról napra elviselhetetlenebb számomra, egyenesen borzasztó.

seoul

2019. április 20.

Hatalmas csalódás. Először is egy termék ami állítólag majdnem 96-98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, hogyan lehet ennyire borzalmas, mű és büdös parfüm szagú, az rejtély számomra. Nem szeretem a bolti alkoholos parfümöket, mert kiütnek, szóval kicsit félve használtam az arcomon. Ahogy vártam 1-2 hét után már jött is elő néhány plusz pattanás. Szóval köszi, de nem.. Maga az olaj hamar beszívódik, nem hagy zsíros ragacsos érzést a bőrön, viszont hidratálás terén nem nagy szám, télre édes kevés lenne. Néhányszor a lábamra használtam, ahol szintén kijött pár pattanás, szuper. A hajvégeimre talán el tudom használgatni, de nagyon megbántam hogy erre a vacakra ennyit költöttem. Nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

anyujobbantudja

2019. április 6.

Hajra nem próbáltam csak arcra (éjszakára) és bőrre; kiszáradt kézre pl.édeskevés. Valóban nem irritál, ez pozitívum. Nem csodaszer, a leharcolt, kissé száraz arcomnak kevés volt. Könnyen beszívódik, nem az a tipikus ragacsos olaj, de olyan nagyon nem is különleges. Ha kéznél van jó, újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

zsuzsoka0925

2019. március 29.

Az illatát kivéve semmi extra nincs benne. A Garnier olaja kb ugyanezt tudja töredék áron, sőt az még egy kicsit jobban is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Bedo169

2019. március 17.

Nagyon finom illatú olaj. Jól táplál, striák ellen is kiváló. Arcra illetve hajra nem ajánlom, és az ára is kicsit borsos, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

ninarny

2019. március 3.

Nagyon kellemes arcra kenve, csodálatosan hidratál és ápol, könnyen beszívódik és semmiféle olajos érzetet nem kelt. Az illata tipikus nagymama parfüm a kilencvenes évekből, amit én imádok, mert nagyon nosztalgikus hatást kelt és kedves emlékeket lehet hozzá kapcsolni :) Aggódni viszont nem kell, az illat eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Emrana

2019. február 20.

Hajra hajszálom, és jobb, mint bármelyik más olaj 👌 Nyáron zuhanyozás után pedig nedves bőrre felvive 1 csoda

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

blckrainbow

2019. február 10.

Tegnap vettem franciaországban (100ml - 18eur) mert láttam egy barátnőmnél, aki imádja és ódákat zengett róla, gondoltam kipróbálom, szeretem az olajos kencéket amúgy is, főleg télen. Este megtisztított arcra vittem fel egy (ordinary) szérumot és utána ezt, de sajnos reggel nagyon csalódottan ébredtem, az arcomon nyoma sem látszott, mármint olyan szempontból, hogy nem lett puhább, hidratáltabb, és érintésre csontszáraz volt, mintha semmit sem kentem volna rá előzőleg - ennél még az olívaolaj használata is jobban érződött az arcomon, mert attól reggelre babapopsi simaságú lesz - ugyanakkor nem akarok ítélkezni 1 használat után, így jön majd az update pár hét múlva. Ami viszont jelenleg nem szimpatikus, az a spray megoldás, nyilván arcra nem fogom fújni közvetlenül,
az meg fura, hogy a tenyerembe fújom és onnan kenem fel, egy pipettás vagy 'semmilyen', csavaros kupakos megoldás jobb lett volna szerintem. Az állaga amúgy jó, és engem az illata sem zavar, felkenve kicsit érzem a púderes-jázminos-nagyis illatot, de kb 1 óra és nyoma sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

barbiii_sz

2019. február 5.

Én hajolajként vetem be, a hajszárítás utáni utolsó lépésként. Az illata akár parfüm is lehetne, annyira isteni. Kellemes, gyöngyvirágra emlékeztető virágillat - tartósan érezhető marad a hajban is. Szinte vízszerű az állaga, emiatt a kialakítása nem túl praktikus, simán túl lehet önteni, pedig néhány icipici csepp bőven elegendő a hajvégekre belőle. Ezért gyakorlatilag ezer évig elég lehet. A hatásával elégedett vagyok, hidratálja és a fényesebbé teszi a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

mazsolka

2019. január 26.

Én valamiért szeretem ezt a nagyi szagot :) mindenhova kenem de legfőképpen arcra. Legtöbbször estére kenem fel, de van hogy reggel hidratáló helyett ezt használom és felé korrektoron kívül nem kenek semmit ezért egy egeszséges bőrfényt ad amit imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.