Nuxe

Ár:   7950 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: Mirabylia, Módosítva: 2019. július 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolás

• A NUXE ikonikus terméke 7 különböző növényi olaj koncentrátumát tartalmaz, amelyek segítenek megtartani a bőr és a haj természetes nedvességtartalmát, egyedülálló száraz tapintása. A Huile Prodigieuse® Floral ugyanolyan természetes összetételű olajokat tartalmaz, mint a klasszikus változat, amely bizonyítottan képes táplálni, javítani és megszépíteni a bőrt és a hajat. 96,9%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, valamint hét értékes növényi olajat: a Tsubaki (hidratáló), Argán (bőrjavító), Makadámia (tápláló), Borágó (bőrsimító), Kamélia (hidratáló), Mogyoró (bőrvédő), Édes Mandula (bőrpuhító). Az új és különleges szárazolaj textúra megegyezik az eredeti verzióval, biztosítja a selymes, nem ragacsos végeredményt . Valódi érzéki kényeztetés …
  • Az új illat egy valódi virágcsokor, aminek fő jegyei között megtaláljuk az örömteli illatot árasztó magnóliát. Ez a virágos szívjegy gyengéden olvad össze a fehér pézsmával és a vibráló citrusos jegyekkel. A grapefruit pezsdítő harmóniájának találkozása a citrom a narancs és a bergamot esszenciájával. A Huile Prodigieuse® Florale illat alapjegye továbbra is a narancsvirág, ehhez azonban társul pár csepp frissítő Petitgrain esszencia is.

Ár: 6000 Ft foxpost árral együtt , Eladó: krémkereső
Állapot: A képen látható mennyiség hiányzik., Helyszín: Esztergom, fizetés: fizetés banki utalással, szállítás: foxpost
Ár: 5000 , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Posta vagy Foxpost

Kriszta92

2021. december 22.

Ennek az illata egy fokkal kellemesebb mint az alap olaj ebben a márkában de még így sem kenem az arcomra mert ahhoz túl intenzív az illata. Testre jó lesz, max hajvégápoló olajnak mosás után de arcra semmiképpen nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Era080

2021. december 13.

Nem vagyok tőle elájulva arca egyatalan nem hasznàlom cuki de van ennel jobb testolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 13.

MilkyWay

2021. augusztus 18.

Testre használtam, főként a vállamra és dekoltázsra, szép kis nyári csillogást ad a bőrnek a napfényben:) Isteni narancsvirág illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

szeliger

2021. június 22.

Csak testre használtam, de nekem nem jött be. Az illatával sem voltam kibékülve, márpedig ez komoly tényező, hiszen oly sok szárazolaj létezik a világon. Az is lehet, hogy az üvegcse az oka: két kis 10 ml-s mintát használtam el és az üvegeken nem volt szórófej, hanem hagyományos kiöntősök voltak. Olyan gyorsan ruhát sem mertem húzni utána, inkább vártam pár percet vele, de még így is úgy éreztem, hogy összekeni a ruhát. A hidratáló hatásától sem ájultam el, valahogy inkább a felső rétegekben marad, nem szívta be a bőröm.
Nem kaptam hozzá kedvet, hogy teljes kiszerelésben is megvegyem, vannak ebben a műfajban ügyesebb versenyzők is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 22.

bungics

2021. június 9.

Szeretem a szárazolajokat a sokrétű hasznàlhatóságuk miatt. Parfümfóbiásoknak nem való, de aki szereti az illatos illatszereket, annak egy ilyen termék csodaszer. Arcra nem kenem egyedül, de amúgy mindenhová, vizes kézzel felkenve kivàltja a testápolót, de nyilván nem hosszútávon és állandóra. Most, hogy végre lehet szoknyát hordani, a lábszáramra kenve pl. szép matt csillogást ad. A hajamra is jó, göndör, száraz hajam van, szépen puhítja.
Az illatát annyira megszerettem, hogy megvettem a parfümjét. Nekem ez egy nagy kedvenc lesz egy darabig, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 9.

stylo

2021. március 28.

A sarga illata jobban tetszik. Ez nekem tul viragos, de kellemes. Testapolo helyett millioszor jobb. Semmi ragacs nincs a boromon. A ruhak se kenodnek ossze. Az illata annyira intenziv, hogy feler egy parfummel, csakhogy amiket en hasznalok, ezzel a viragillattal nemigen jonnek ossze, igy a reggeli zuhany utan nem hasznalom ezt, v ha igen, akkor parfumot nem. Arcra nem hasznalom, a hajamat elneheziti. Testapolonak viszont tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.

Shinejuci

2021. január 5.

2hete hasznalom.
Egyaltalan nem irrital pedig atopias a borom, ha nem figyelek a dietamra foltokban igen erosen. Ezeket a szaraz foltokat is szepen finomitja.
Nagyon eros illata van, parfumot melle nem is kell hasznalni,szamomra ez egyaltaln nem baj. Ha a kello idot kivarid a ruhadat sem fogja meg egyaltalan.
Biztosan ujra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

2hete hasznalom.
Biztosan ujra veszem!

klau99

2020. december 25.

Nagyon kellemes mézes, virágos illata van, nagyon könnyen beszívja a bőröm, a hajamra is szoktam kicsit tenni, nem zsírosít, szerintem télen-nyáron nagyon jó akár testápoló helyett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

kisko

2020. november 19.

Csodás!
Hozzájutottam nemrég egy Goinot szárazolajhoz, ami azonnal beépült a mindennapjaimba. Nem szeretek testápolózni, a vizes, hideg érzet, várni, hogy beszívódjon, na és pont télen kellene ezt legtöbbször átélni, szó sem lehet róla. Viszont ebben a hidegebb, fűtős időben szuper megoldást jelentett az az olaj, így keresni kezdtem kicsit olcsóbb, de jó minőségű alternatívát. Az eredeti Nuxe verzió illata nekem túl erős, így ezt vettem meg. Az illata nagyon kellemes, egyáltalán nem olyan erősen parfümös.
Egy árnyalatnyival lassabban szívódik fel, mint a Guinot, mert több valódi olaj van benne, de még így is elég gyorsan, lehet egy perc után öltözni, és utána egész nap puha, illatos a bőröm, Nem kell minden nap használnom, mert kitart a hatása. Hajra, arcra nem tervezem használni. Szeretek egyet fújni belőle kézkrémként mielőtt a hidegbe kimegyek. Plusz annyival jobban mutat a fürdőszobában ez a szép, nehéz üveg, mint egy testápolós flakon...egyszóval nálam a tél termékének néz ki. Akcióban is húzós az ára, de tele van értékes olajokkal, és komfortos a használata, ezért megéri nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

Csodás!

okroseva

2020. szeptember 2.

Isteni az illata, bár nekem az eredti illat is nagy kedvenc. Arcra nem kenem, pont a magas parfümtartalom miatt, de hajra, testre kiváló, aromaterápiás luxi érzés használni, de egyáltalán nem must have. Azért 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology