Nuxe

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Kímélő sampon mézzel gyakori használatra.

bongi

2018. szeptember 28.

Kellemes az illata, kevés is elég belőle, nekem kimondottam tetszik, hogy nem habzik annyira. Az én hajamat nem szárította, elég minden harmadik alkalommal balzsamozni, akkor is csak a hajvégeket.

Update:
A flakon felénél abba kelett hagynom a használatát, mert korpás lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Update:

dorinakemeny

2018. március 6.

Nekem nagy csalódás ez a sampon :( először is egyszerűen nem habzik (jó jó tudom hogy valaki pont ezt szereti és nekik van kitalálva), szárít de nagyon, ha nem tennék fel utána egy kilő balzsamot nem tudnám kifésülni azt a széna boglyát amit ez okozott. Másik dolog meg az illata, nincs bajom a méz illattal de hogy minden Nuxe terméknek ugyan olyan illata legyen picit sok(k) :P (eskü nem ismernek más illatot) A festett hajam szépen lemattította, tuti nem kérem még egyszer anyától hogy vegyen ilyet. Nagy csalódás :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

galagonyanya

2017. május 24.

A minőségéhez képest túlárazott termék. Sok kell belőle, kicsit szárít, gubancol, hosszú illetve festett hajra nem igazán ajánlom. Egyedül az illata az, amit kedvelek benne, illetve a pumpás flakonja: ha kiürül, jó lesz tusfürdőnek vagy más samponnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Hidratálók: Honey