NYX Professional Makeup

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: palotaizs, Módosítva: 2022. április 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

2022-ben megújult változat!

Multifunkcionális termék, mely használható sminkalapnak, vagy arccsontra, dekoltázsra highlighternek. Könnyű textúrájú, ragyogóan friss külsőt eredményez.

2 árnyalatban kapható

NYX Born To Glow Liquid Illuminator
Ár: 1990 , Eladó: Cata08
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Kesztölc, fizetés: Banki utalással postázom 500 Ft-ért
NYX Born To Glow Liquid Illuminator
Ár: 2000 ft/db , Eladó: K1Ani
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Utalás, foxpost,posta a te költséged

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Brunettee

2021. január 21.

Nem tudom hova tegyem ezt a terméket. Az adventi kalendáriumban mindkét változat benne volt. A barnás nekem túl sötét, a rózsaszín színben tökéletes. Viszont egyszerűen nem működik rajtam. Lehet, hogy nem vagyok hozzászokva a light-os highlighterekhez, de azért mégis csak kéne lássak belőle valamit magamon a délelőtt folyamán mondjuk. De sajnos nem. Jelenleg a cél elhasználgatni ezt a kettőt. Most még azt mondom, hogy nem venném újra, de vannak vele még ötleteim, úgyhogy kap egy erős hármast, a többit pedig majd meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Hát ez szörnyű. Tuti nem veszem újra. Már 1 éve megvan else fogyott. Nagy csillámok vannak benne, fura a színe..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Lina14

2019. március 10.

a sunbeam árnyalat van meg, ami rózsaszínes árnyalat
erős fénye van, szépen terül, az egyetlen gondom az agy, hogy ha fölé teszem a púdert, akkor teljesen eltűnik az arcon, de ez kikerülhető, mert púderezett arcon is szépen eldolgozható és nem mozdít el semit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

a sunbeam árnyalat van meg, ami rózsaszínes árnyalat

Szandi2002

2018. november 2.

Még nyár elején kezdtem el használni highlighterként,nagyon szépen lehet építeni.Az egyetlen hibája ,hogy gyorsan szárad de ennek ellenére az egyik kedvenc highlighterem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

badryka

2018. június 4.

Ütögető és gyors mozdulatokkal wao effektet lehet vele elérni. Alapozó alá is fel szoktam vinni, így egy visszafogottabb hatást tudok vele elérni. Több mint egy éve megvan és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

naomeed

2018. április 20.

A rózsaszínt vettem meg. Én is úgy jártam, hogy a boltban a kezfejemen ámulatba ejtett, otthon az arcomon azonban már nem volt akkora durranás. Valóban gyorsan szárad, és tele van csillámporral, de ez engem nem zavar. Építeni is lehet. Elhasználom, de újravenni nem fogom. Ha ez lett volna az első highlighterem, akkor imádnám, azonban használtam már sokkal jobbakat hasonlóan kedvező áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

bokri28

2018. február 7.

Nem egyértelmű a véleményem róla. Van, amikor nagyon szépnek látom a bőrömön, máskor meg olyan érzésem van, hogy a nagy csillámoktól világít a fejem. Nagyon szép a színe (nekem a rózsaszín van meg), sokáig elég, de valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

emese98

2017. december 3.

A rózsaszínt vettem meg nyáron, majdnem minden nap használom (egy soha el nem fogyós darab). Nem vagyok vele annyira megelégedve, mint amire számítottam. A boltban teszterből nyomtam egy kicsit a kezemre, és el voltam tőle ájulva. Ecsettel használom, és nehéz szépen elkenni, mert nagyon gyorsan szárad; úgy néz ki, mintha egy csillámcsíkot húztam volna az arcomra. Viszont a nagy csillámok engem nem zavarnak, oda meg vissza vagyok azokért a highlighterekért amik tényleg látszódnak, és ez tényleg látszódik. Újravenni sajnos nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Szoniboni

2017. szeptember 16.

Rózsaszínt vettem meg. Fura. Nagyon szép a színe, eldolgozni macerás, talán ujjal a legkönnyebb, nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

jadegirl

2017. július 15.

A rozsaszin van meg belole de az osszes tobbi highlighterem jobb nala. Kifejezettem csunya a finish es hamar el is tunik, utcara nem hordanam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.