NYX Professional Makeup

Ár:   $8   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: MissC, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   $8
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hosszan tartó, párataszító sminkfixáló spray

MissKenedy

2020. január 9.

Eddig a Mac fix+-t használtam erre a célra, bár tudom, hogy nem teljesen erre van, de nekem a fő cél az volt, hogy a smink porosságát és az extrém mattságot elvegye. Bár elhasználtam és szerettem, valahogy a permetezője nem tetszett, sokszor sikerült eláztatnom a fejem. Most hogy kipróbáltam ezt, érzem a különbséget. A porosságot ez is tökéletesen elveszi, plusz a smink tartósságát is kitolja, picit "ráragasztja" az ember arcára. az ára sokkal kedvezőbb a mac terméknél és még a hasznát is jobban érzem, így ha nem is örökre e mellett, de a rendes fixáló spray ideje eljött nálam :)

Viszlát fix+

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Viszlát fix+

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Nagyon szép vizes hatása van, nyáron imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nagyon szép vizes hatása van, nyáron imádom!

Bubbles

2019. július 1.

Még a Glamour napok alatt vettem 40%-al olcsóbban, így megérte az árát, mert amennyire én látom, szépen fixálja a sminkem, még a BB krémem is az arcomon marad, pedig korábban a nap végére már semmi se maradt belőle, valamint ad egy kis egészséges "nedves csillogást" a bőrőmnek. Minden nap használom és még jócskán van benne, remélem a következő akciós napig kitart, mert akkor mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

zsozefina

2019. április 5.

Dewy finisht nem ad, de valóban segít a tul matt hatason es mind e melett estig tökéletesen fixalja a sminket 🤩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

csenkigabi

2019. január 11.

Én nagyon szeretem, vizes hatást kölcsön az arcnak lehet, hogy valamit elrontok mert annyira nem érzem, hogy fixálná a sminket, inkább csak ilyen minimálisan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

dorottya96

2019. január 10.

Nekem nagyon bevált. Szépen működik együtt az alapozóim (még az általam nem igazán kedvelt DW-el is). Egészséges összképet ad, a poros púderes hatást eltünteti, nem túl 'dewy', de mégis tökéletes.
Az ára is elfogadható szerintem, ha azt nézem, hogy fél évre bőven elég. Nem is szeretnék másik fixálót keresni, teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Annyira szeretem, mint a matt társát. Mindketten megvannak, és imádom őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Annyira szeretem, mint a matt társát. Mindketten megvannak, és imádom őket. :)

pont

2018. november 14.

kicsit féltem tőle, mert alapból zsírosodásra hajalmos a bőröm és inkább mattítani szoktam, viszont azt a 'poros' száraz matt hatsát nem szeretem. de alaptalan volt, csak egy kis egészséges fényt ad az arcnak, bár sajnos nap végére ez egy kicsit megkopik, de az eljén szép + fixál is. még meg is dicsértek, hogy biztos, kiphintem magam a hétvégén, mert 'csak úgy ragyogok', de sajnos nem pihentem kb semmit, szóval egyértelműen ennek a spraynek tudtam be, őt illeti a bók:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

kdorci

2018. június 19.

Én imádom! Szépen fixál, tényleg kölcsönöz az arcomnak egy kis dewy hatást. Biztos újra fogom venni, bár én egy kicsit drágállom, na :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

gugan16

2018. május 27.

Jól fixálja a sminkem, és elveszi a púderességét, szép összképet ad az arcnak. A permetével is meg vagyok elégedve és szerintem az árát is megéri. Viszont alkohol a második összetevő, és tudom, hogy a bőrömnek nem tesz jót, hogy szinte mindennap használom, de szeretem a hatását. Alkalmakra mindenképp ajánlom, de hétköznapi használatra még én is keresem helyette az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide