NYX Professional Makeup

Ár:   $8   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: MissC, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. május 22.

Ár:   $8
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hosszan tartó, párataszító sminkfixáló spray

Ár: 1600 , Eladó: peppi
Állapot: kb 80%tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás
zsozefina

2019. április 5.

Dewy finisht nem ad, de valóban segít a tul matt hatason es mind e melett estig tökéletesen fixalja a sminket 🤩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

csenkigabi

2019. január 11.

Én nagyon szeretem, vizes hatást kölcsön az arcnak lehet, hogy valamit elrontok mert annyira nem érzem, hogy fixálná a sminket, inkább csak ilyen minimálisan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

dorottya96

2019. január 10.

Nekem nagyon bevált. Szépen működik együtt az alapozóim (még az általam nem igazán kedvelt DW-el is). Egészséges összképet ad, a poros púderes hatást eltünteti, nem túl 'dewy', de mégis tökéletes.
Az ára is elfogadható szerintem, ha azt nézem, hogy fél évre bőven elég. Nem is szeretnék másik fixálót keresni, teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Annyira szeretem, mint a matt társát. Mindketten megvannak, és imádom őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Annyira szeretem, mint a matt társát. Mindketten megvannak, és imádom őket. :)

pont

2018. november 14.

kicsit féltem tőle, mert alapból zsírosodásra hajalmos a bőröm és inkább mattítani szoktam, viszont azt a 'poros' száraz matt hatsát nem szeretem. de alaptalan volt, csak egy kis egészséges fényt ad az arcnak, bár sajnos nap végére ez egy kicsit megkopik, de az eljén szép + fixál is. még meg is dicsértek, hogy biztos, kiphintem magam a hétvégén, mert 'csak úgy ragyogok', de sajnos nem pihentem kb semmit, szóval egyértelműen ennek a spraynek tudtam be, őt illeti a bók:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

kdorci

2018. június 19.

Én imádom! Szépen fixál, tényleg kölcsönöz az arcomnak egy kis dewy hatást. Biztos újra fogom venni, bár én egy kicsit drágállom, na :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

gugan16

2018. május 27.

Jól fixálja a sminkem, és elveszi a púderességét, szép összképet ad az arcnak. A permetével is meg vagyok elégedve és szerintem az árát is megéri. Viszont alkohol a második összetevő, és tudom, hogy a bőrömnek nem tesz jót, hogy szinte mindennap használom, de szeretem a hatását. Alkalmakra mindenképp ajánlom, de hétköznapi használatra még én is keresem helyette az igazit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Piko888

2018. február 24.

A mattító változattal együtt vettem, de semmilyen különbséget nem tapasztalok köztük. Egyformán tartják a sminket egész nap, nem irritálnak. Bár ez a fajta elméletileg "dewy", de engem ez is teljesen lemattít, semmilyen vizes hatása nincs, de ezt egyáltalán nem bánom, mert fantasztikusan fixál és teljesen mindegy melyiket veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Angel99

2017. december 30.

Szeretem,megvagyok vele elégedve.Egységesiti az arcot,és jól fixálja a sminket. Egyetlen dolog van amivel nem vagyok megelégedve,mégpedig a szóró fejével,nem permetezi szépen az arcra a terméket,jobb lenne ha szétszortabban tudnám befújni vele az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Black Fairy

2017. november 7.

Már nem azért...de rajtam semmit se csinált...Persze én jobb kedvelem a matt hatást, szóval éljen, megkaptam a matt hatásom...de úgy...valamit vártam tőle...

Nagyon szépen terül, viszonylag gyorsan szárad, a sminkemet nem teszi természetesebb hatásúbbá, se hosszan tartóbbá (szerintem, nem tudom, hiába használom, nem vettem észre semmi változást).
A szem sminkemen lehet hogy kicsit segít, meg könnyebb a szemöldökömet a helyén tartani vele, de úgy nem különösebben jött be...Vagy nem tudom...kicsit drágának érzem ahhoz, hogy csak úgy a fejemre fújkáljam, ennyi erővel fújhatnék sima vizet (vagy a balea jóval olcsóbb szintén nem sokat érő termékét), de megnyugtat a tudat, hogy sminkfixáló is van rajtam...erre jó legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide