NYX Professional Makeup

Ár:   $8   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: MissC, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   $8
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hosszan tartó, párataszító sminkfixáló spray

KERESEM! NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray
Ár: KERESEM , Eladó: hb0
Állapot: bármilyen érdekel, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Ingi

2021. január 11.

Én is elégedett vagyok. Észrevehetően tartósabb a sminkem vele, a maszk okozta állandó orrpirosodást is csökkenti. Kissé rozaceás, kombinált bőröm van, egyáltalán nem bántja a spray, nem zsírosodik. Újra fogom venni.

Kicsit lepontozom, mert azóta kipróbáltam az UD All Nightert, és hát... nem véletlen, hogy az a nagybetűs sminkfixáló :) Ha az 5*, ez sajna nem lehet annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

euphorya8

2020. december 18.

Ez is csalódás számomra, mint az összes többi NYX termék.:(
Abszolút nem teszi tartósabbá a sminkem.
Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Ez is csalódás számomra, mint az összes többi NYX termék.:(
Abszolút nem teszi tartósabbá a sminkem.
Nem venném újra.

eprecske1988

2020. november 8.

Szuper fixaló. Szép selymes finish-e van. Tökéletesen eltűnteti a púder porszemcséinek lathatóságát a bőrömön. Ez az első fixálóm, de úgy érzem jól választottam. Ajánlom mindenkinek, aki nem matt finish-re vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

emiko

2020. november 6.

Évek óta, télen-nyáron, verőfényes napsütésben és zuhogó esőben hű társam ez a kis csoda. Utálom ha matt a fejem, tudom hogy a legtöbben erre gyúrnak, de nekem az olyan furi. Ezzel a fixálóval mindig szépfényes a bőröm és lerobbanthatatlan a sminkem. Fesztiválozni és bulizni is szerettem vele, amikor hazaértem a sminkem olyan volt ahogy feltettem előtte x órával. Külön plusz pont a niacinamidért.
Nyáron a korrektorom és a highlighterem fixálom vele, 8 órát simán kibír moccanás nélkül a sminkem. Télen a matt hatású alapozókat szoktam természetessé tennj vele (púder nélkül) és gyönyörű, fényes hatású a bőröm úgy hogy a sminkem meg sem mozdul. Csak áradozni tudok róla. Tényleg csodaszer nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

danyadi77

2020. július 24.

Nekem bejön. Tetszik a finishe ( direkt nem mattot kerestem) és jól fixál. Kicsit furi szaga van, azt nem kedvelem annyira. Avont használtam korábban sokáig, meglepően jó volt, de szerettem volna valami mást is kipróbálni napi használatra. A Kryolant inkabb alkalmi sminkhez szoktam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Nagyon szuper fixalo spray. Ez elott a revolution fixalojat hasznaltam es gondolram kiprobalok valami ujat. Jobbnak nem mondanam es az ara is hasonlo. Egyedul az illata rosszabb ennek mint a revolutionnak. Nem mozog el a smink, tetszik a vegeredmenye is hogy nem teljesen matt hanem olyan “dewy” hatasu. Nagyon tetszik a fujo resze is mivel pont tokeletes adagot lehet belole kifujni es sokkal kisebb cseppekben jon ki a termek mint mas setting sprayknel. Osszessegeben tetszik a termek es ujra fogom venni szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

alidak

2020. április 12.

Tök jó sminkfixáló, Fix+ dupe. Aki attól fél, hogy zsíros vagy túlságosan "dewy" lesz a sminknek a finise, mondom, nem ell félni. Nem találom túl fényesnek, vagy zsíros-olajosnak. Ad egy kis szép harmatos fényt a sminknek, fixál, és nincs túl tolakodó illata. Az én bõröm kombinált, hajlamos kizsírosodni a t-vonalban, viszont ez nem rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

ViviS

2020. április 12.

Imádom! Nem irritál, gyönyörűen elveszi a smink púderes kinézetét, sokkal tartósabb a sminkem, az izzadós fellépéseket is simán kibírja, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

MissKenedy

2020. január 9.

Eddig a Mac fix+-t használtam erre a célra, bár tudom, hogy nem teljesen erre van, de nekem a fő cél az volt, hogy a smink porosságát és az extrém mattságot elvegye. Bár elhasználtam és szerettem, valahogy a permetezője nem tetszett, sokszor sikerült eláztatnom a fejem. Most hogy kipróbáltam ezt, érzem a különbséget. A porosságot ez is tökéletesen elveszi, plusz a smink tartósságát is kitolja, picit "ráragasztja" az ember arcára. az ára sokkal kedvezőbb a mac terméknél és még a hasznát is jobban érzem, így ha nem is örökre e mellett, de a rendes fixáló spray ideje eljött nálam :)

Viszlát fix+

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Viszlát fix+

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Nagyon szép vizes hatása van, nyáron imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nagyon szép vizes hatása van, nyáron imádom!

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide