NYX Professional Makeup

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Linali, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízálló matt fényű, szemhéjtus.

timzs

2020. március 3.

Nyáron vettem egy utazás előtt, azt kértem az eladótól, hogy olyat mutasson, ami kibír egy jó fél nap izzadást, mert városnézés és kirándulás várható. Ezt ajánlotta, mesélt saját tapasztalatot és hát megvettem. Nagyon szeretem, könnyű használat, erőteljes szín és tényleg átvészelte a nyári napokat is. Az első olyan, ami nem kenődik fel a szemhéjamra minden egyes alkalommal fél perc után. Picit nehezebb lemosni, de nem problémás azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

HDorina

2019. november 4.

Sajnos nekem egy nagy csalódás ez a szemhéjtus. Eddig csak drogériásat vagy Avonosat próbáltam, de sokkal jobban teljesítettek. Nagyon kemény ez a tus, nehéz, szinte lehetetlen szép vonalat húzni vele. De a legszörnyűbb, hogy a 6 hónapos lejárati idején bőven belül a tus annyira megszilárdult, hogy a tégelyben középen kettévált. Tehát használhatatlan. Szörnyű!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Körülbelül 2 hónapja használom. Könnyű vele dolgozni, de sajnos előfordul, hogy a nap végére felkenődik szemhéjra, pedig nincsenek mélyen ülő szemeim. Ha szemhéjpúder is van a szememen, és arra húzok tusvonalat, úgy a helyén marad.
Abban szinte biztos vagyok, hogy be fog száradni, mielőtt elhasználnám. Szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

matanee

2019. június 9.

Könnyű vele dolgozni, emiatt örültem neki és szeretem, de sajnos ahogy páran írták előttem, valóban könnyen kenődik, akármilyen vékony vonalat rajzolok. Viszont dolgozni könnyebb vele, mint a folyékony tusokkal, szóval ez hatalmas pozitívum nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

kingdomonmars

2018. december 27.

Hát nekem egyáltalán nem jött be. Nehezen felvihető és nincs is olyan igazi fekete színe. Arról nem is beszélve, hogy egy idő után beszáradt pedig direkt fejjel lefelé volt tartva mint azt ahogy a profi sminkes barátnőm javasolta. Egyáltalán nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Linali

2018. október 11.

Nekem rejtett szemhéjam van, így nehéz eset vagyok. Ez sajnos nekem felkenődik, így párszor kipróbáltam aztán félre tettem. Pár hónap után gondoltam újra megpróbálom, hát teljesen kiszáradt a zárt tégelybe. Így ez abszolút teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

originalthea

2018. január 2.

Nagyon tetszik, nagyon jó gél szemhéjtus kezdőknek is. Egyedül csak én érzem még magamat egy kicsit ügyetlennek ecsettel megrajzolni a vonalat, de kicsit nehezebb felrakni mint egy tusnál. De ha ez nem akadály akkor bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Abbie182

2017. október 3.

Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez a legjobb tus amit eddig használtam. Pici essences ecsettel viszem fel. Nagyon tartós, bár én inkább alapra szoktam használni. Nem kenődik el, nem halványul el a nap végére. Elég csak picit belemártani az ecsetet a termékbe mégis nagyon pigmentált vonalat lehet húzni vele. Sajnos sok tusnál az a problémám, hogy köze nincs a színnek a feketéhez, ennél szerencsére nem tapasztaltam, úgy gondolom, hogy megérte az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate