NYX Professional Makeup

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. július 24.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A szemöldökök formázására és betöltésére használható tartós és pigmentált szemöldökceruza. Szuperfinom textúrája púderesen lágy, matt finish-t biztosít.

9 árnyalatban kapható

kamillasynchro

2019. október 27.

Nekem nagyon bevált, nagyon világos színű szemöldökömhöz a taupe árnyalat teljesen passzol, könnyű vele dolgozni és nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

manettt

2019. május 15.

Eddig utáltam a szemöldökceruzákat, de ezt imádom. Nagyon könnyű vele dolgozni, pont annyira puha ami a szemöldökhöz kell, nem karcol de nem is kenődős, szépen felvihető, gyönyörű az eredmény. Tartós, egész nap tökéletes marad. Vöröses barna hajamhoz a soft brown árnyalat tökéletes választás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

hellonelly

2019. január 5.

Nemrég vettem, de eddig imádom! Nagyon jó puha a hegye, ezért kicsit félek, hogy hamar elfogy, viszont nagyon könnyű vele dolgozni. Tartósságával teljesen elégedett vagyok és végre megtaláltam a tökéletes színt a szőke hajamhoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

gabriella7

2018. október 26.

Egyetértek az előttem hozzászólóval, nagyon könnyű dolgozni vele. Mostanában elég sok szemöldökceruzát próbálgattam, és ezzel a legkönnyebb és leggyorsabb kitölteni a hézagokat. Nem kell erősen odanyomni a bőrre, így sokkal természetesebb is a hatása. Az árnyalat (01 BLONDE) tökéletes, még talán jobban is áll a fehér hajamhoz, mint a hamvas tónusú 02 TAUPE. Szerintem megéri kicsit többet kiadni érte, mert még így is megfizethető (1990.-), és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Kitty9526

2018. július 24.

Egyetlen hibája, hogy nagyon gyakran kell faragni. Nem sokat, de egy keveset majdnem minden nap, hogy szép, precíz íveket tudjon húzni az ember. Ez számomra nem von le az értékéből, mert így is már nagyon régóta használom, nem fogy olyan gyorsan, mint gondoltam.
Nagyon krémes formula, könnyű vele dolgozni és plusz pont hogy van a végén szemöldök kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate