NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízvonal és belső szemzug kiemelő szemceruza világos pasztell színekben

8 árnyalatban kapható

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc szemceruzám lett! Nekem a baby powder van meg és imádom! :) ár-érték arányban is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Lencseee

2019. február 5.

Isteni! Ezek is jottek velem az egyik NYXes tura alkalmaval. Estig tartanak viz, konny nem art nekik🤩🤩🤩🤩🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

tinyblackpaw

2017. december 4.

Fél másodperc sem kellett ahhoz, hogy beleszeressek. A 03-as Linen árnyalatát vettem meg és egyszerűen gyönyörű. Nagyon halvány barackos-rózsaszínes árnyalat pont amire mindig is vágytam. Nagyon szépen és intenzíven fog, nem hagy maga után "zsírkréta szerű" hatást és gyönyörűen fel tudja dobni a sminket. Egyetlen hátránya van, hogy mivel nem fából készült így nagyon nehéz hegyezni ezért le kell vonnom egy pontot :(

És blessed, én fültisztító pálcikát itatok át egy kis micellás vízzel és finoman letörölgetem a vízvonalról a festéket. Majdhogynem maradéktalanul lejön, hacsak nem került egy kicsi a szempilla tövekre, mert onnan picit nehezebb leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

blessed

2017. november 24.

Mikor megláttam az üzletben egyből arra gondoltam, hogy nekem már csak ilyen szép pasztell színű szemceruza hiányzik. Mikor közelebbről megnéztem és kipróbáltam a csuklómon akkor láttam, hogy ez vízvonalra való kiemelő ceruza. Nagyon masszív, tartós, nem könnyű eltávolítani ( tényleg a vízvonalról, hogy szoktátok a ceruzát lemosni? Általában nekem csak lekopnak estére, de ez lerobbanthatatlan.) Nehezen tudtam dönteni, hogy melyik árnyalat legyen, a képen a jobbról 2-at tudom szerintem a legjobban kihasználni, így azt vettem meg.Egyelőre azt mondom megérte, 4 csillag mert még csak egyszer próbáltam és nincs összehasonlítási alapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

Emolliensek: Isododecane, Trifluoropropyldimethyl/Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.