NYX Professional Makeup

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsisro, Módosítva: 2016. december 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Súlytalan folyékony szemfesték, finoman gyöngyházas finish-sel.

12 színben kapható

1000 Ft - NYX Lid Lingerie Eye Tint
Ár: 1000 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost
MaDalma

2019. április 1.

Sokáig elég, jól és könnyen eldolgozható a formula. Szép a színválaszték. Én néha szájra is szoktam használni, úgy is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Veronika1

2019. január 6.

Imádom ezt az eye tintet! Ez az első ilyen termékem, még tavaly január/februárba vettem az Alléban Bronze Mirage árnyalatban. Rengeteget használtam az elmúlt egy évben és még mindig bőven van benne. Könnyű a felvitele, az ujjammal egyszerűen el tudom dolgozni. Mehet akár szemhéjpúder fölé is. Utazásra is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Zindi

2018. január 28.

A matt verzió Dynamic árnyalata van meg, tetszik, szép, enyhén rózsaszín alapszín, felkenve nem olyan harsány mint az üvegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Tbarbiii

2018. január 11.

Nagyon szeretem, mivel gyorsan lehet vele dolgozni és nappalra szép természetes hatást ad a sminknek. Tartós és egészen biztos, hogy sokáig elég lesz a tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Bippaa

2017. október 18.

Whimsy rózsszínes metálos árnyalata van meg. Sokan kérdezték, hogy mi van a szememen? Viszonylag tartós, szépen pigmentált. Nappalra is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Enci18

2017. augusztus 26.

A nude to me árnyalatban van meg nekem és imádom! Nagyon szép színe van nappal és este is lehet használni. Ha nappal használom akkor keveset használok. Ez egy nagyon jó termek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

anabela

2017. január 28.

a new romance barnás-bronzos árnyalatot vettem meg. nagyon szép szín, nappalra túl csillogós nekem, de éjszakára jó lehet. tartós, a helyén marad, az applikátorral ugyan nem tudom túl jól felvinni, el kell dolgozni utána ecsettel. tetszik, de nem nappalra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

orsisro

2016. december 31.

Rose pearl árnyalata van meg, nem túl feltűnő szín, könnyen kezelhető, de nem ajánlom az applikátora használatát, én ecsettel dolgozom el. Szépen pigmentált, nem kell sokat felvinni belőle egyszerre. Én az art deco szemhéjalapját kenem alá, enélkül nem túl tartós, viszont vele tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

fbeauty

2016. december 31.

Meg vagyok vele elégedve,kicsit drágának tartom,de jól pigmentált így kevés is elég belőle. A 02 LIDLI árnyalata a legjobb akár a mindennapokra is,nem túl feltűnő de egy kis csillogást mégis ad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol