NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theleenaart, Módosítva: 2023. július 17.

Kiszerelés:   0,9 g
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • biztosítja a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását
  • praktikus kefével együtt
  • színezi a kevésbé kirajzolódó szemöldököt

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lina14

2024. február 27.

Kis mennyiség sajnos, így nagyon nem éri meg, sajnos nem olyan tartós, de a színe nagyon jó az én hajamhoz, ami festett vörös, ezért megtartom és pár vonasokra használom, hogy közelebb legyen a szemöldököm színe a hajamhoz, de ha tényleg ezt használnám főleg, akkor kb 2-3 hét alatt elfogyna

megvettem a taupe-ot is hajszínváltáshoz, ez most tovább tartott mrt sokmindent felviszek a szemöldökömre, kicsit drága de megbízható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.

Trixi

Korcsoport: >54
2023. február 14.

Egyáltalán nem tartós sajnos. Van hasonlítási alapom, mert a MAC hasonló ceruzáit időtlen idők óta használom, abban még úszni is lehet, és az izzadság sem tesz benne kárt. Olcsóbb verziókat próbálgatok mostanában, és már tudom, miért annyiba kerül a bajnok, amennyibe. Ritkás a szemöldököm, hideg világosbarna, nyáron szinte szőke, fel-felbukkanó ősz szálakkal. Ez a ceruza már egy kósza hajszál félrelebbentésétől elkenődik, hadd ne mondjam, egy meggondolatlanul tenyérbe támasztott halánték véget vet a gondosan rajzolt szemöldöknek. A Taupe szín meleg vörösesbarna, használhatatlan, az Ash Brown ugyan hidegbarna, de túl sötét a számomra, boszorkányos nézésem lesz tőle. Más alternatíva pedig nem nagyon van az én színeimhez. Ugyan mindkettőt hazavittem, de a kettő helyett inkább vettem volna egy MAC-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 14.

balazskrisztii

2022. szeptember 17.

Ha megvan a megfelelő szín, tökéletes szemöldökformázó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Ha megvan a megfelelő szín, tökéletes szemöldökformázó.

Dorcikahh

2022. július 26.

Nem elég vékony ahhoz hogy szálakat húzz vele, nem is tudsz finom vonalkákat húzgálni vele, nagyon erősen rá kell nyomni hogy fogjon, elég kemény mégis elég könnyen törik. A Taupe árnyalatot vettem meg, ez a színem az Anastasia Beverly Hillsnél is, reméltem hogy kb ugyanaz az árnyalat lesz, de teljesen más. Ez vöröses, nagyon meleg tónusú, elég hülyén néz ki magában. Amúgy egész nap tart, viszont nem tudod vele csak természetesen kitöltögetni kicsit, vastag és éles vonalat húz, egy vastagabb de puhább ceruzával sokkal természetesebb a végeredmény. Ezzel az egészet meg kell rajzolni, de ahhoz meg túl vékony és időigényes vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 26.

MademoiselleLockenkopf

2022. február 26.

Legjobb szemöldöktermék, amit csak venni tud az ember. Méltó versenytársa a régebben hype-olt Anastasia Beverly Hills Brow Wiz-nek, de az ára fele annyi.

Ezt olyan 3-4 éve használom, milliószor újra vettem már, sose csalódtam benne (Ebony, Ash brown, Espresso és Blonde színeket használtam főleg, mikor milyen hajszínem volt...), mindenkinek maximálisan ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 26.

eszterker

2021. október 23.

Nagyon természetes hatású, tartós, könnyű felvinni. Csodálatos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

Nagyon természetes hatású, tartós, könnyű felvinni. Csodálatos!

juccpucc

2021. február 10.

Könnyen és szépen lehet vele dolgozni és tartós is! Lutri volt a vásárlása de nem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

dzsuzsanna

2020. november 27.

Nekem túl kemény, a NYX Precision Brow Pencil sokkal de sokkal jobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Nekem túl kemény, a NYX Precision Brow Pencil sokkal de sokkal jobb termék.

Patt94

2020. július 16.

A színek kicsit csalnak és főleg most ilyen COVID-os időszakban, amikor tesztert úgy kell kérni, illetve nem lehet próbálgatni kb. sehol sem, ezért becsapósak ezek a termékek. Ezt leszámítva nekem tetszik az állag és kiszerelés, viszont tehetnének egy jelzést, melyik oldalon mit talál az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

nikolettab

2020. június 17.

A legjobb szemöldökceruza, ami valaha a kezembe került. :) Több mint 1,5 éve használom és imádom. 2 hónapig simán elég, ha mindennap használom. Egyáltalán nem kemény a ceruza része, pont jó az állaga, nagyon szépen lehet vele dolgozni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.