NYX Professional Makeup

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theleenaart, Módosítva: 2020. február 17.

Kiszerelés:   0,9 g

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • biztosítja a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását
  • praktikus kefével együtt
  • színezi a kevésbé kirajzolódó szemöldököt

NYX Micro Brow Pencil - MBP07 Espresso árnyalat
Ár: 1500 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

juccpucc

2021. február 10.

Könnyen és szépen lehet vele dolgozni és tartós is! Lutri volt a vásárlása de nem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

dzsuzsanna

2020. november 27.

Nekem túl kemény, a NYX Precision Brow Pencil sokkal de sokkal jobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Nekem túl kemény, a NYX Precision Brow Pencil sokkal de sokkal jobb termék.

Patt94

2020. július 16.

A színek kicsit csalnak és főleg most ilyen COVID-os időszakban, amikor tesztert úgy kell kérni, illetve nem lehet próbálgatni kb. sehol sem, ezért becsapósak ezek a termékek. Ezt leszámítva nekem tetszik az állag és kiszerelés, viszont tehetnének egy jelzést, melyik oldalon mit talál az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

nikolettab

2020. június 17.

A legjobb szemöldökceruza, ami valaha a kezembe került. :) Több mint 1,5 éve használom és imádom. 2 hónapig simán elég, ha mindennap használom. Egyáltalán nem kemény a ceruza része, pont jó az állaga, nagyon szépen lehet vele dolgozni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Lencseee

2020. május 16.

Szerintem ez pont olyan viszonybam van az ABH brow wizz-hez minosegben, mint az ara
Fele annyiba kerul, fele annyira jo. (Szerintem kemeny.)
Update: ismet megvettem. Ismet kemeny, ezert nem is fed jol. Az elozo velemenyem ota kiprobaltam jo par hasonlo es drogerias kategoriat is. Ez jon be a legkevesbe, meg a drogeriasak is jobban muzsikalnak, igaz, gyorsabban is fogynak, de legalabb jol mukodnek. Nem teszek vele tobb probat, nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Fele annyiba kerul, fele annyira jo. (Szerintem kemeny.)

adrienn999

2020. április 23.

Formaigazitásra használtam korábban, minden oké vele, csak azóta találtam más márkában olyat, ami szinben megfelelőbb. A drogériás szemöldök ceruzák közül a legjobb, mert jó vékony a hegye, igy a természetes hatást könnyebb elérni vele. Az állaga is pont jó. Hosszabbitásra annyira nem jó, mert ha megdörzsölöm, eltűnik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

tamarakr

2020. április 14.

Nagyon szeretek vele dolgozni, szepen es precizen meg tudom vele csinalni a szemoldokomet. Lehet csak en vagyok ennyire szerencsetlen, hogy szinte sosincs az a szin (taupe), amikor megyek... :D Nalam is viszonylag gyorsan fogyott, de ezt annak tudom be, hogy sajnos vilagos es nem tul dus a szemoldokom. Igy kb 2,5 honapot bir nalam mindennapi hasznalat mellett. Az arat kisse soknak talalom, de eddig nem csalodtam ebben a termekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

maow

2020. március 14.

Zseniális szemöldökceruza, már a másodikat használom. Ash Brown árnyalatban van meg, ami egy hidegebb árnyalatú középbarna, nincs szokásos vörösesbarna beütése, mint a legtöbb drogériás szemöldökceruzának. Precízen lehet vele dolgozni, a pigmentáltsága pont ideális, se nem túl erős, se nem túl gyenge, a végeredmény tartós. A végén található kefe jól jön a szálak átfésülésénél. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Csenge7

2019. július 11.

Ajándékba kaptam egy terméket, viszonylag elégedett vagyok vele. Egy pontot levonnék, mert nagyon gyorsan fogy sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

lzsofi

2019. február 5.

Nekem tetszik, hogy ilyen kemény állagú és könnyű is vele gyorsan dolgozni. Viszont sajnos gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate