NYX Professional Makeup

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theleenaart, Módosítva: 2020. február 17.

Kiszerelés:   0,9 g

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • biztosítja a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását
  • praktikus kefével együtt
  • színezi a kevésbé kirajzolódó szemöldököt

2000 Ft - NYX Micro Brow Pencil - Ash brown
Ár: 2000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

maow

2020. március 14.

Zseniális szemöldökceruza, már a másodikat használom. Ash Brown árnyalatban van meg, ami egy hidegebb árnyalatú középbarna, nincs szokásos vörösesbarna beütése, mint a legtöbb drogériás szemöldökceruzának. Precízen lehet vele dolgozni, a pigmentáltsága pont ideális, se nem túl erős, se nem túl gyenge, a végeredmény tartós. A végén található kefe jól jön a szálak átfésülésénél. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Csenge7

2019. július 11.

Ajándékba kaptam egy terméket, viszonylag elégedett vagyok vele. Egy pontot levonnék, mert nagyon gyorsan fogy sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

lzsofi

2019. február 5.

Nekem tetszik, hogy ilyen kemény állagú és könnyű is vele gyorsan dolgozni. Viszont sajnos gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

EnciVarga

2019. február 1.

Nagyon imadom, konnyen lehet vele dolgozni, csak aranytalanul keves benne a termek 😔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Lencseee

2019. január 7.

Szerintem ez pont olyan viszonybam van az ABH brow wizz-hez minosegben, mint az ara
Fele annyiba kerul, fele annyira jo. (Szerintem kemeny.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Fele annyiba kerul, fele annyira jo. (Szerintem kemeny.)

hellonelly

2019. január 5.

Nagyon tetszett a színe is, illetve könnyű volt vele dolgozni, viszont kb egy hónap alatt elfogyott... Egyáltalán nem éri meg az árát.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 18.

Amikor először megvettem kb. 2 éve, azthittem, megtaláltam az egyetlen tökéletes szemöldökceruzát. Az akkori formulája tökéletes volt, sokáig tartott, és könnyen lehetett vele dolgozni. Azóta kétszer újravettem, és nem volt az igazi, mert mire hazaérek suliból, egy kicsit lekopik, ami nem tetszik, mert nem teljes a szemöldököm, és nagyon látszik, ha teljesen lekopik. Ez a formula nem ugyanaz, mint a régi, de attól még mindennap használom, és beválik. Amíg nincs ennél jobb, ez a kedvencem. :)
UPDATE: Nemrég megkaptam a ColourPop rendelésemben az ő szemöldökceruzájukat, és azt sokkal jobban szeretem. Ezért még egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 18.

Regi23

2018. december 16.

Glamour napokon vettem kedvezménnyel, egészen jól bevált amugy, szépen meg tudtam vele csinalni a szemöldökömet. Viszont aránytalanul hamar kb 2 hónap használat után el is fogyott, amin eléggé meglepődtem. Emiatt nem vagyok benne biztos, hogy ujra veszem, pedig egészen megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

eszti87

2018. augusztus 15.

Végre-végre-véééégre! Megtaláltam! :D Hosszú keresgélés, számos mellényúlás, és temérdek bosszankodás után végre megtaláltam az igazit! :)
Az én szemöldökömön olyan sok mindent nem kell igazítani, mert a formája rendben van, csak néhány hézagot kell kitölteni + a végét korrigálni, mert ott már picit ritkább. Pont ezért, sosem áldoztam túl sokat szemöldöktermékekre, alapvetően csak drogériás termékekben gondolkozom, ha erről a szemöldökömről szó, de az ABH Brow Wiz termékét valahogy így képzelem el.
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ennél jobb legyen egy szemöldöktermék... Nagyon precízen lehet vele dolgozni, krémes, de nem túl krémes, nem kenődik el, nap végéig a helyén marad. Imádom, hogy a másik végén a kefe rendes "spoolie" és nem egy centi vastag sörtés valami, mint sok másik terméken.
Mint írtam, csak igazításra használom, tehát nem olyan sokat fogyasztok belőle, viszont április végén vettem, azóta nem tudom elképzelni a napjaimat nélküle. De így is, napi használat mellett szerintem még egy jó 1-2 havi adag maradt benne. Így nekem ez teljesen megérős :)
A színválasztéka is nagyon jó, nekem az Espresso árnyalat van meg.
Összességében nagyon tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

A színválasztéka is nagyon jó, nekem az Espresso árnyalat van meg.
Összességében nagyon tudom ajánlani! :)

cslllzr

2018. július 25.

Rengeteg féle szemöldökceruzát próbáltam, ez mindet übereli. Precízen lehet vele dolgozni és nem kenődik el egy hosszú nap után sem. Nekem nem fogy gyorsan, pedig minden nap használom. Szépen pigmentált (Ash brown). Tuti, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate