NYX Professional Makeup

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,22 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kobold, Módosítva: 2020. október 21.

Ár:   $8
Kiszerelés:   1,22 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

"Ezek az erősen pigmentált szemceruzák matt és fémes színű árnyalatokban kaphatók, amelyek 36 órán át vízálló, foltosodás-és fakulás mentesek."

• magas pigmentáció

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Honeyhair

2020. december 13.

Megmondom őszintén, eddig leragadtam az AVON szemceruzáinál, mert azokat jó minőségűnek tartottam és volt néhány árnyalat, amelyek annyira beváltak, hogy évek óta hűséges voltam hozzájuk. Ha el is kalandoztam másfelé, mindig visszatértem a megszokott termékekhez. Most először, a Nyx Epic Wear szemceruzáinál érzem azt, hogy ebből váltás lesz. A Nyx puhább ceruzáival sokkal könnyebb bánni, szinte egy mozdulattal tusvonal pontosságú vonalat lehet velük húzni, de e könnyű kezelhetőség mellett olyan tartósságot biztosít, ami ámulatba ejt. Az árnyalatai nagyon szépek és különlegesek, a színválaszték rendkívül gazdag. Minden szempontból megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 13.

matyasflora

2020. november 7.

Imádom!Nagyon könnyen eldolgozható,tartós megmondom őszintén én ezzel tudok a legszebben füstös szemet készíteni,nem szeretek tussal bénázni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

Kobold

2020. október 15.

Sokat próbáltam, eddig ez az egyetlen szemceruza, ami tartós számomra. A bőröm eléggé tud zsírosodni. Fekete árnyalat van meg. Hegyezni ugyan úgy kell, mint egy normál szemceruzát. Vízben még nem próbáltam, de nem is az volt a cél, hanem hogy a mindennapokban ne legyen egy nagy fekete folt a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.