NYX Professional Makeup

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mordizomadta, Módosítva: 2019. július 29.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakdúsító szájfény, amely lágyítja, megemeli és csillogással dobja fel az ajkakat!

6 különböző csillogó árnyalatban kapható

1000 Ft - NYX Professional Makeup Filler Instinct Plumping Lip Polish
Ár: 1000 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Bontatlan, vadonatúj , Helyszín: Budapest V. kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, sima posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rosiecheecks

2021. március 19.

Szerettem a kellemes bizsergeto erzest meg adottegy kis csillogast az ajkaknak de elegge kicsi a mennyiseg gyorsan fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

bernadettu

2020. június 22.

Adventi naptárban volt, a mentol tartalma miatt arra számítottam, hogy hűsíteni fog, de inkább csak irritációt okoz, számomra kellemetlen ez a bizsergés, pedig használtam már más márkától ilyen plumping szájfényt és azzal semmi gondom nem volt.
Mivel irritál, én rúzsecsettel viszem fel az ajkaim közepére és tényleg szépen mutat így, de nem hiszem hogy újravenném, vagy másnak ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

viva885

2020. március 1.

Nagyon szépen csillog először felkenve, kicsit csípi az ajkakat a "dúsító" hatása miatt. Nekem amúgy sincs keskeny szám, úgyhogy nem tudom mennyire válik be ez a hatása. Viszont egy evéssel szépen le is jön , illetve a csillogása is kb 1 órán belül.. de attól függetlenül nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.