NYX Professional Makeup

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.gallatz, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

• az ajkak megjelenése telt és egészséges
  • krémes állag
  • matt hatás
  • könnyen felvihető

Ár: 2500 , Eladó: annakope
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Banki utalással

veci

2020. november 9.

A Seduction nevű árnyalatot vettem meg online. A színe sötétebb, mint amire számítottam (és swatchok alapján nem hasonlít az azonos nevű folyékony társára), de szerencsére még jól áll. Az állaga nagyon érdekes, krémes, de kicsit nehezen eloszlatható érzete van, picit beleül az ajak vonalaiba, ezért csak rúzsalappal szeretem használni. A mentholos íz/illat elvileg ajakdúsító hatású, gyakorlatban ez nem valósul meg, mondjuk engem ez nem zavar. Tartósnak mondanám, nassolást igen, de egy normál evést nem bír ki (mondjuk nálam a Maybelline Superstay Ink sem, szóval lehet nem én vagyok a megfelelő referencia erre). Alapvetően nagyon tetszik, főleg ez a ceruzás kiszerelés, de még nem döntöttem el, hogy veszek-e belőle másik árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Black Fairy

2020. október 30.

Ez a termék H_I_H_E_T_E_T_L_E_N!

NAGYON kényelmes használni, könnyen precízen lehet vele dolgozni, hogy, szépen egyenletesen fed, nagyon intenzíven pigmentált, szóval szinte néhány húzás és az egész ajkát befogja az embernek...
DE ami a legjobb: a tartóssága...Ugyebár most maszkot kell viselni...és ez a termék NEM KENŐDIK RÁ A MASZK BELSEJÉRE, egyáltalán nem mozdul el az ajkaimról se, az ivást bírja, még az evést is, ha óvatos az ember...Az elmúlt két hétben csak ezt használtam - mert nehéz olyan rúzst találni, ami megmarad a maszk alatt, és tudom, semmi értelme nincs, mert nem látszik, de nekem jól esik a tudat, mert kedvelem a rúzsokat, meg amúgy is leveszem vezetéshez...
Na mindegy, szóval a lényeg, hogy hihetetlenül tartós az elmúlt napokban 7-8 órákat volt rajtam úgy, hogy maszkot viseltem, ittam, és ettem, és még teljesen vállalható volt a végefelé is...Amikor kicsit..."hígabb" ételt ettem (értsétek levest, vagy szószos tésztát), akkor a szám belsejénél megkopott, de könnyű volt korrigálni...A "törölgetést" nem bírja, még szalvétával se, nagyon könnyű leszedni, és mégis nagyon tartós...
Egyébként kellemes mentolos illata van, enyhén bizsergető érzés, de kicsit sem szárít, és összességében egy nagyon kényelmes viselet - és gyönyörűen néz ki és borzasztóan tartós, és MÉG TÖBBET AKAROK BELŐLE!

Ui.: bocsi a sok "kiabálásért", régen voltam ennyire izgatott egy rúzs miatt...a French maid árnyalatban van meg, de biztosan veszek még más színekben is, ha eljutok egy márkaboltba. :)

UPDATE
Megvettem az Exotic árnyalatot is, és ugyanannyira elégedett vagyok vele, mint a French maid-del! :)
Ha lehetne, több csillagot is adnék nekik. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Ez a termék H_I_H_E_T_E_T_L_E_N!

UPDATE
Ha lehetne, több csillagot is adnék nekik. <3

bugeyes

2019. október 14.

Nagyon-nagyon könnyű használni, és tényleg szuper tartós. Nem kenődik, maszatolódik, majdnem egy munkanap végéig kibírja evéssel, ivással. Tetszik az elgondolás, nagyon praktikus. Nem szárít, de minden matt rúzsnál, ez is hidratált ajkakon mutat a legszebben. Sajnos az általam megvásárolt árnyalat annyira nem illeszkedik szépen a bőrtónusomhoz, ezért feltettem eladásra, de ki fogok próbálni más árnyalatokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

szvekitti

2019. szeptember 25.

Szuper matt, természetes szín. Kellemes mentolos az illata. Tartós, nem kenődik és még nap végén is rajtam van. Emellett nagyon egyszerű a használata. További színekben is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.