NYX Professional Makeup

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 18.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

A mély bronztól a holografikus rózsaszínig és az aranyig minden színt megtalálsz a csillámok között - amelyek segítenek hogy az egész arcod és tested ragyogjon.

6 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. június 24.

A képen látható Beauty Beam árnyalatban vettem meg. Gyönyörű, magasan az eddigi legszebb glitterem, abszolút egy új kedvenc. Kár, hogy sajnos ritkán hordhatom. De csodaszép, nekem jobban bejött, mint a Glitter Brillants Face and Body Glitter, sokkal jobban beletapad a Glitter Primerbe is. 6 színben kapható, az első glitter, amire azt mondom, hogy biztos, hogy meg fogom venni a másik 5 árnyalatban is. Ez szerelem, imádom, gyönyörű. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 24.

Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, CI 42090, Black 2 / CI 77266, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, FD&C Red 40

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.