NYX Professional Makeup

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoraDe, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Drámaian ívelt és dús pillákat biztosító szempillaspirál.

Kitti2020

2020. szeptember 4.

Elég sok NYX terméket használok, azt hiszem mondanom sem kell, hogy minőségben valamint ár-érték arányban a MÁRKA (számomra). Nem sok szempillaspirál van amit valaha újravettem volna egészen pontosan 2 ilyen van és ez az egyik. Gyönyörű fekete szín, jó kefe, nem tapadnak össze a pillák számomra a wow hatást eléri, én mindig szempilla gönörítőt használok a spirálok elött és így a tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

LucaNemeth

2020. június 16.

Sok NYX terméket próbáltam már volt ami nagyon bevált volt ami nagyon nem. Tavasszal új szempillaspirált kerestem mert már ideje volt egy újnak sokat gondolkoztam ezen végül megvettem és nem bántam meg. Ha két rétegbe teszem fel nagyon szép ívelt hatást ad, már- már műszempilla szerű. Nekem szépen szétválasztja a pilláimat és egy rétegbe nagyon természetes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

BloodEve

2020. április 5.

Igyekszek tudatosabban spirált vásárolni, lehetőleg cruelty-free vonalon. Notino-n láttam, hogy max. pontos az értékelése és elfogadható ára miatt vettem meg.

Hatás: hosszú, gyönyörűen szétválasztott pillák és minimális dúsítás már egy réteg után
Kezelhetőség: Kefe szépen szétválasztja a pillákat, de több festéket vesz fel, nagy odafigyelést igényel, fésűs kis fogacskái szúrnak, csavargatni, forgatni nem érdemes.
Tartósság(festék minősége): keményebbre szárad, és ezt viselés közben érzem. Nap végéig fenn marad, de morzsolódik. Lemosása nehézkes.
Ár érték: közepes (a kefe szúr és a festék pereg)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Ár érték: közepes (a kefe szúr és a festék pereg)

zsizsu94

2020. március 11.

Evek ota a Maybelline Classic Volum’ Express vizallo spiraljat hasznaltam, amikor valami youtube videoban aradoztak errol a spiralrol es eldontottem, hogy kiprobalom. Hat vissza sem nezek. Zsenialis, dusit, de kozben nem ragasztja ossze a pillakat. Nekem nem pereg, nem maszatol. Nagyon tetszik a szilikon felvivofeje. “Liftscara”, de ivelni mondjuk nem iveli a szempillaimat, nem is ertem azt hogy kene tudja egy szempillaspiral...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Fruzsina0620

2020. március 8.

Ez a spirál szerelem lett! Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen elválasztja és íveli a pillákat. Én amúgy is jobban szeretem a szilikon keféket.
Nem hiszek abban, hogy ha duci, ha vékony, ha szőrös, ha szilikonos feje van, ha kicsi, ha nagy sörtéji vannak akkor az a legjobb. Egyik sem tud jobban teljesíteni a másiknál :)
Újravevős lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Újravevős lesz!

VargaKata15

2019. október 3.

Csak a NYX spiralok azok, amik nekem nem kenodnek fel az olajos szemhejamra, eddig a worth the hype volt az abszolut kedvenc. Mivel nem szeretem a muanyag kefeket igy vonakodva probaltam ki. Meglepett, hogy ezzel konnyen dolgoztam, nem boktem meg vele magam veletlenul se. Emellett nem pereg, nem kenodik, micellas vizzel pedig konnyen lejon. Ami kulonbseg: rengetegen megkerdeztek, hogy muszempillam van-e, megdicsertek, hogy milyen latvanyosak. Szoval uj kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

kami_ll

2019. augusztus 13.

Nagy szerelem lett, biztos, hogy mostanában csak ezt fogom venni. Leszögezném, hogy eddig utáltam a szilikonos keféket, csak a másik fajta "szőrös" jellegűvel tudtam szép pillákat csinálni, de ez valahogy más. Nem tapasztja össze ellentétben a többi szilikon kefével, nagyon szép hosszú lesz a pillám, és lehet rétegezni. A spirál maga nem pereg. Lemosni szerintem nem olyan könnyű, de ezért én nem vonok le, ha valaki tartós spirált akar, számoljon azzal, hogy nem oldja egy simításra a lemosó. Vegyétek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

whiteangel666

2019. augusztus 8.

A jó vélemények olvasása után megvettem, de csalódtam, ahogy a NYX eddigi összes spiráljában.
Szépen szétválaszt, de nem dúsít és nem igazán hosszabbít. Olyan természetes hatása van, de egyáltalán nem lesz se drámai, se műszempilla hatású tőle a szempillám :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Sheila

2019. augusztus 2.

Talán eddigi egyik legjobb szempillaspirálom, Gyönyörű műszempilla hatást produkál, anélkül hogy túl sok festéket venne fel, vagy összetapasztaná a pillákat.
Ahogy előttem már írták, szépen szétválaszt, egész nap tart, nem kenődik, nem pereg le, ennek ellenére sminklemosóval vagy micellás vízzel könnyen lejön, nem kell hosszan dörgölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

DoraDe

2019. július 31.

A Worth the hype után gondoltam kipróbálom ezt is, és nem csalódtam. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat, közben tényleg dúsít és ível is. Nem potyog és kenődik, szépen fennmarad nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Hidratálók: Butylene Glycol