NYX Professional Makeup

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoraDe, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Drámaian ívelt és dús pillákat biztosító szempillaspirál.

lexike000

2022. április 15.

Egyszerűen pénzkidobás ez a szempillaspirál. Nem csinál szép pillákat, sőt összeragasztja. Van ennél kevésbé márkás, ami szép pillákat varázsol csak sajnos nem tudom használni, mert irritálja a szememet. Kerestem egy drágább "hátha jobb összetevők vannak benne" elven új spirált, de csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

pakbak

2022. február 24.

Volt már dolgom rossz spirállal, de ez viszi a pálmát. Az állaga száraz kutyatápra emlékeztet és a pilláimat csak összecsomósítja. Az eredmény arra emlékeztet, amit a 2000-es évek elején próbáltak elérni a scene lányok. Utálok pazarolni, de ezt 5-6 alkalom után kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 24.

k.boglarka

2021. július 18.

Tartóssága kiváló, ugyanakkor könnyen le tudom mosni. Szép fekete pillákat lehet vele festeni, dúsit, szerintem nincs vele drámai hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

rcsil

2021. március 29.

Nem értem miért volt ez a termék annyit dícsérve. Megvettem, megbántam. Összetapad a pillám tőle, kellemetlen volt a használata és viselése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

baloghantonia

2021. február 8.

Megszámolni sem tudom, hogy mennyi szempillaspirált kipróbáltam már, de ez a spirál fantasztikus. Ez előtt a nyx worth the hype-t használtam majd kipróbáltam ezt és azt kell, hogy mondjam, hogy gyönyörűen íveli a pilláimat és a végeredmény drámai fekete pillák. Ami nagy előny, hogy a napvégére sem potyog le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

szaboletta

2021. január 30.

Nálam sajnos nagyon nem vált be. Úgy érzem nem éri meg az árát.... Maradok az olcsóbb (1000-1500Ft-os Essence, Lovely spiráloknál) mert nekem azok szebb pillákat csinálnak mint ez a Nyx-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Ingi

2021. január 23.

Kismillió spirált próbáltam már, és hát ez nem végzett a lista élén. Kifejezetten nehéz volt használni, össze-vissza kenődött. A kefe igényel némi szokást, bár nekem nem jött be később sem. Valahogy nem "felhasználóbarát" és túl merev. Csak akkor sikerült néha valami normálisat produkálni vele, ha más spirállal kombináltam. Ez nem az a gyorsan és egyszerűen nagyszerű eredményt elérős szempillaspirál, márpedig én azokat preferálom. Pedig a vélemények miatt annyira lelkes voltam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Juli0616

2020. december 21.

Az itteni velemenyek miatt rohantam megvenni,mert az egyik nyx uzletben felvilagositottak,hogy a marka kivonul europabol es zar be az osszes uzlet.vegul a douglasban talaltam 4200Ft-ert.
Nagyon sok szempillaspiralt probaltam mar,van boven tapasztalatom a temaban...ez a spiral talan az osszes kozul a legrosszabb volt.Plane ennyi penzert! A kefeje tenyleg szur,de ezzel nem volt kulonosebb bajom,kicsit jobban kell vigyazni.Pontosan a merev kefe miatt viszont tenyleg szepen szetvalasztja a pillakat,de kulonosebben nem varazsol se hosszu,se dus szempillat.Ahhoz,hogy dus hatast erj el sajnos addig kell kenni mig girbe-gurbak lesznek a szalak kis bunkokkal a vegen,de kulonosebben emiatt sem huztam volna le a spiralt magat. Ami az igazan nagy csalodast okozta az a tartossaga volt! Potyogott,es egy kicsit parasabb napon (eso nem esett) azt vettem egyszer csak eszre,hogy a baratom arca tiszta fekete! Nem is ertettem mitol lehet,de aztan hamar ra kellett jonnom,hogy bizony az en szempillaim festik ot is ahogy neha-neha hozzaerintettem az acomat az ovehez egy puszi v egy odabujas alkalmaval.( Ez egy vasarlas alkalmaval volt,szoval nem elaludtam rajta arrcal,vagy ilyesmi :D )
Ahogy hozzaertem a szememhez olyanok voltak a pillaim mint mikor lemerulsz a viz ala full sminkben.Teljesen vizesen alltak,osszetapadva,mig vegul fel oran belul semmi nem maradt a szememen. Mostanaig ertetlenul allok a dolog elott mert nem erte viz oket,nem tapogattam,torolgettem...tudom hogy nem vizallo spiralrol beszelunk,de ennyire egyik sem szokott kenodni,oldodni. Kepzelem nyaron mit produkalna egy izzasztobb napon...Mivel elotte is megfigyelheto volt,hogy bizony potyog,belemegy a szembe ezert egyertelmu hogy a tartossagaval komoly minosegi baj van. Ennyi penzert mar egy jo vetel alkalmaval nagymarkas spiralhoz jutok hozza,vagy plusz egy ezresert ott van a loreal ketveguje ami ehhez kepest egy csucs minoseg! Sajnalom hogy igy jartam,mert a soft matte ruzsat imadtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Kitti2020

2020. szeptember 4.

Elég sok NYX terméket használok, azt hiszem mondanom sem kell, hogy minőségben valamint ár-érték arányban a MÁRKA (számomra). Nem sok szempillaspirál van amit valaha újravettem volna egészen pontosan 2 ilyen van és ez az egyik. Gyönyörű fekete szín, jó kefe, nem tapadnak össze a pillák számomra a wow hatást eléri, én mindig szempilla gönörítőt használok a spirálok elött és így a tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

LucaNemeth

2020. június 16.

Sok NYX terméket próbáltam már volt ami nagyon bevált volt ami nagyon nem. Tavasszal új szempillaspirált kerestem mert már ideje volt egy újnak sokat gondolkoztam ezen végül megvettem és nem bántam meg. Ha két rétegbe teszem fel nagyon szép ívelt hatást ad, már- már műszempilla szerű. Nekem szépen szétválasztja a pilláimat és egy rétegbe nagyon természetes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Hidratálók: Butylene Glycol