NYX Professional Makeup

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi23, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

Színtelen szemöldökzselé, mely a kívánt formában fixálja a szemöldököt, hosszantartó hatású.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nocika113

2024. február 20.

Vagy száz ilyen zselét próbáltam már és mindig arra jutottam, hogy semmi haszna pénzkidobás
Aztán csak nem tudtam ellenállni a TikTok őrületnek és én is megvásároltam
Imádom
Sokkal tartósabb a szemöldököm és a formája is sokkal szebb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

Aztán csak nem tudtam ellenállni a TikTok őrületnek és én is megvásároltam
Imádom
Sokkal tartósabb a szemöldököm és a formája is sokkal szebb

dr_kakas

2023. december 1.

A NYX egy másik szemöldökfixálója nagyon bevált, úgyhogy kíváncsi voltam erre is, és úgy döntöttem, hogy a vegyes vélemények ellenére teszek vele egy próbát. Pár napja használom, úgyhogy arról, hogy meddig elég, vagy változik-e az állaga, még nem tudok nyilatkozni, de egyébként elégedett vagyok vele. Szépen fixál, egész nap ki is tart az eredmény. Nem ragad, nem maradnak utána a szemöldökön kis fehér “szöszök”, jó kis bushy brow-t lehet vele csinálni:) Én általában szemöldökceruza után szoktam ezzel fixálni, de önmagában is egészen látványos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 1.

rosiecheecks

2023. november 2.

Nekem tetszik ott tartja a szemoldokot ahova formazom nem hagy feher nyomot. Eloszor visszfele fesulom es utana rendes iranyban formaba

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 2.

vladilenamileze

2023. szeptember 26.

Nagyon dus szemoldokom van, ezert a kis fesuje szamomra nem igazan hasznalhato. Azzal vittem fel a termeket, rendes szemoldok kefevel fesultem at utana. Az eredmeny szep, de sajnos az en szemoldokomet nem tartja meg egy fel napig sem. Elhasznaltam, de nem fogom megvenni ujra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 26.

adameszti

2023. augusztus 8.

Kár, hogy ez az egyetlen szemöldökzselé, ami bevált nekem, mert egy ilyen kevés mennyiség nem ér 3100 forintot. Dark brown árnyalatot használom, dús, erős szálú szemöldököm van, és ez az egy termék képes tartani a szálakat. Először visszafelé fésülöm, majd utána kezdem el igazgatni. Utána körbe törlöm micellás vízzel, majd porral a maradék helyet kitöltöm, és egy vágott ecsettel az elejét is meghúzom. Utána szükséges egy tiszta spirállal még megfésülni, de így lett tökéletes a "szemöldök rutinom". Átlátszó színt nem tervezek venni, mert az halványít a szemöldök színén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

bbbori

2023. február 6.

Hátránya: utána még egy tiszta kefével átkell fésülni. De amugy nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 6.

Hátránya: utána még egy tiszta kefével átkell fésülni. De amugy nekem bevált

eheiszki

2022. november 3.

Ah full gáz cucc. Ragad mint az istennyila, természetellenes hatású, felszedi a festéket amit felvittem vízálló szemöldök ceruzával. Tetejébe pád óra után már nem tartja meg a szálakat... kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 3.

Evelin123

2022. október 25.

Nem rossz de vigyázni kell vele, mert ha egy kicsivel is több terméket sikerül felvinni, akkor oda szárad egy ilyen fehér réteg rá és az nem túl esztétikus.
Az ára is kedvező. Én nem a szemöldököm teljesen laminált hatásúra fésülésére használom, hanem csak megigazítani vele a kósza szálakat.
Erre jó, előbbire nem igazán javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 25.

Erre jó, előbbire nem igazán javaslom.

McFly

2022. október 25.

Nem rossz, de azért lehetne erősebb a tapadása szerintem. A kiszerelés elég kicsi, szóval árban nem annyira éri meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 25.

vozardomi

2022. október 13.

Szerettem volna a szemöldökszappanokra egy gyorsabb alternatívát, mert nem volt humorérzékem minden reggel szórakozni velük. Ez egy tökéletes termék, tényleg fixál, egész nap ott marad a szemöldököm a helyén, teljesen átlátszó is, míg a szappanok azért hagynak egy kis fehér nyomot maguk után. Nagyon megszerettem, egyetlen hátránya a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.