NYX Professional Makeup

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2016. október 11.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Tedd vízállóvá a  szempilláidat! Egyszerűen csak  vidd fel ezt a fedőspirált a kedvenc szempillaspirálod fölé, és íme - hosszantartó, buliálló szempillák!

Sheilagold

2017. szeptember 14.

Vélhetően én csinálok valamit rosszul ezzel, de az nagyon... :(
Sajnos nekem állandó probléma a spirál elkenődése vagy pergése, bármilyen spirál van rajtam, talán csak 1-2 kivétel van ami nem csinálta ezt, de azok meg nem szép pillákat csinálnak.
Pont ezért vettem meg ezt és bár nagyon rég óta nagy NYX rajongó vagyok, ez a legvacakabb termékük amivel valaha találkoztam. Próbáltam megszáradt szempillákra, próbáltam azonnal a fekete után. De mindig rettenetes az eredmény.
Vagy hatalmas fehér darabokat hagy, mint a müszempilla ragasztó maradéka; vagy pedig elmattítja a fekete szép pillákat és csúnya póklábas érzést hagy.
Az tagadhatatlan, hogy nem kenődik vagy pereg, alig lehet lerobbantani; de rettenetes 'munkát végez'. 3x használtam, de legszívesebben kihajítanám a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Vélhetően én csinálok valamit rosszul ezzel, de az nagyon... :(

MsKK

2017. február 4.

A Catrice hasonló funkciójú, kiváló, de megszüntetett terméke utódjának vettem. Tökéletes! Bármelyik szempillafestéket kiválóvá teszi.A legtöbb, amit mondhatok: ha elfogy biztos újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 4.

_ca_

2016. október 2.

Elég sokáig kerestem valamit, ami a Catrice fedőspirálját pótolhatná. Eddig ezzel vagyok a legjobban megelégedve, pedig még a Bareminerals hasonló termékét is próbáltam. Pár percet szoktam várni, hogy a "rendes" spirál megszáradjon, majd felviszem ezt - nap végéig mozdíthatatlan a sminkem, és lemosni is csak speciális szemfesték-lemosóval lehet utána, a színe és az állaga viszont ezt leszámítva semmit sem változik az eredeti terméknek. Már csak abban kell reménykednem, hogy ezt nem fogják kivonni a forgalomból.
Sajnos azt nem tudom, hogy a Müllerben valóban kapható-e, de angol oldalakról rendelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate