NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beba01

2018. február 27.

Nagyon jó imádom. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Nagyon jó imádom. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Chanelbabe

2016. június 21.

Eddig mindig mattitó spray-ket használtam...Aztán külföldi beauty guruknál láttam ,hogy dicsérték,majd a boltban szemeztem vele ,míg megvettem ,és WOW ez valami csoda.Egységesítí az alapozót a bőrrel természetes fényt ad,nem zsírosítja el ,ajánlom mindenkinek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.