NYX Professional Makeup

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jonasreka181, az összetevőket feltöltötte: viraaag, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $14
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Bársonyos, matt alapozó pipettás adagolóval. Könnyű használat, nagy színválaszték, szabályozható fedés.

24 árnyalatban kapható

alexandra_domotor

2020. május 22.

Nem tartós. Illata nincs. Határtalan a színválaszték. Folyékony(nagyon). Hamar fényesedik, a T vonalban viszont (orr és orr környéke, áll és az ajkak között) "morzsolódik", összeáll. Nem érintésálló még púderrel sem. Könnyen elkenhető a smink elkészülte után. Könnyű érzés ellenére fullasztja a bőrt és esetenként pattanást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

timzs

2020. március 3.

Nagyon kedveltem, tény, hogy nagyon folyékony és egyszer sikerült picit ki is borítani, de nekem bejött. Jobb volt, mint bármilyen Rimmel, amit próbáltam, és jobb volt, mint a Maybelline Fit me-je. Közepes fedést adott, nem volt vele baja a bőrömnek, picit rétegezve pedig elfedte a pattanásokat is. Ja, és ez volt az első olyan, aminek tökéletesen stimmelt a színe. Az egyetlen baj tényleg csak a nagyon folyékony állag volt, de ha nem olyan varázslatos valakinek a mozgáskoordinációja, mint nekem, akkor valószínűleg nem borul ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

tara95

2020. március 3.

Életem legrosszabb alapozója és kezdődő nyx rajongásom romba döntője.
Állag: mint a víz, alig sűrűbb, itt már sejteni lehet, hogy baj lesz.
Fedés: 0, konkrétan 0. Még csak a bőrszínemet se hozta balanszba.
Textúra: szörnyű, minden kis pihébe, száraz foltba, pórusba beleül, megreked és teli szájjal röhög.
Illat: legalább ez nincs neki.

Összességében? Hálát adok, hogy csak mintáim vannak, instant megy a kukába mind.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Életem legrosszabb alapozója és kezdődő nyx rajongásom romba döntője.
Állag: mint a víz, alig sűrűbb, itt már sejteni lehet, hogy baj lesz.
Fedés: 0, konkrétan 0. Még csak a bőrszínemet se hozta balanszba.
Illat: legalább ez nincs neki.

ngsrr

2020. március 2.

Azok szamara, akik nem annyira vannak otthon az alapozovalasztasban: ez egy szerum jellegu alapozo, nagyon hig, ezaltal nincs tul nagy fedese, tehat pattanasosok nem fogjak szeretni. mivel erosen szarit, igy szaraz es normal borueknek sem ajanlom, valamint zsiros de vizhianyos borre sem ajanlanam a szaraz foltok miatt. egyedul azoknak valhat be, akik nem nagyon pattanasosak, viszont ejjel nappal tocsog az arcuk a zsirban, annyira olajos. szepen feken tudja tartani a faggyutermelest, de sajnos csak rovid ideig, puderezes es a nyx matt fixaloja nelkul nem sokat er.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Laroselly

2020. március 2.

Egy nagy rakás vacak, nagyon sajnálom, hogy a nyx-es csaj rábeszélt, azért mentem oda, mert az első alapozómat akartam megvenni, gondoltam segítsenek. Egy erős krémmel hidratálok alá de még így is 2 percen belül hámlik a homlokom pedig pattanásos, zsíros a bőröm. 1 óra múlva mintha fel se tettem volna, pedig tettem primert. A színválaszték az jó, de komolyan, egy hatalmas pénzkidobás volt az az 5000.

Update: most jött el a pillanat, hogy kihajítottam, ilyen hamar megromlott. Iszonyat mérges vagyok a termékre. A felét se bírtam elhasználni, ráadásul észrevettem, hogy oxidál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

darinka

2019. május 5.

Végre egy alapozó, aminek meg vagyok elégedve a színpalettájával. Rengeteg főként drágább alapozót próbáltam (>15.000ft) de egyik sem vált be ennyire. A bőröm annyira hófehér, hogy egyedul a Bobbi Brown termékek között van annyira fehér alapozó. Sok keresgélés után találtam erre a Douglasban viszonylag kedvező áron és azóta szerelem. Híg állaga van, így nekem könnyű vele dolgozni, szépen egyenletesen fed és matt hidratált érzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

fanniszoke

2019. április 16.

Vegyesek az erzelmeim vele kapcsolatban. A szint eltalaltam, az allagat megkell szokni, a felvitel is kivan nemi rutint... nekem kombinalt a borom, hol zsiros aknes hol szaraz, es ezeket a szaraz reszeket - pl orr kornyeke - szepen ki tudja emelni. Eleg draganak tartom tekintve a mennyiseget, viszont ritkabban hasznalom csak, nem napi szinten, azt szerintem nem viselne jol a borom. Ha elfogy, tuti inkabb mas utan nezek, de osszessegeben nem rossz, elhasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

LiiL

2019. március 26.

Életem első drágább alapozója. Úgy dönttem túl lépek az alap drogériás alapozókon, egy "minőségibb vonal" felé.
Összeségében megvagyok elégedve vele. A tanácsadó segítségével a bőrömhőz legjobban illő árnyalatot választottuk ki. Maga az alapozó nagyon folyós és könnyen eldolgozható. Nem áll bele a ráncokba és a redőkbe. Szépen lehet rádolgozni. Ha úgy vesszük, tényleg egy más kategória. Egyáltalán nem olajos, vagy zsíros. Könnyű viselet. A pipettás kiszerelés is nagyon tetszik.

Amiért levontam a csillagot az az ár érték arány, és az adagolás. Nagyon nem pénztárca-barát ekkora mennyiség ennyi pénzért. Plusz mutassanak már valakit akinek elég 4-5 csepp az egész arcára, mert azzal kezet rázok. 1,5 hónap alatt több mint a felét elhasználtam már, úgy hogy nem minden nap sminkelek. Legközelebb egy nagyobb kiszereléssel probálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

dunaimano

2019. március 10.

Nos most már használom egy ideje ezt az alapozót, kb 4-5 alkalommal egy héten. Egy közepes fedésű alapozót szerettem volna, ez eddig rendben is van. Mivel egy folyékony, híg állagú alapozóról van szó, elsőre azt gondoltam, hogy több cseppentés nagyobb fedést jelent. Hát nem. Minél többet cseppentek, annál maszkosabb. Sőt. Igazából keveset is nehéz eloszlatni szépen és természetesen. Bevizezett blenderrel vagy kabuki ecsettel értem el eddig a legnagyobb sikert, úgy, hogy utána még a Catrice The Dewy Routine foundation & primer ecsetével körkörös mozdulatokkal végigmegyek az arcomon. Ezzel sikerült egyedül elérni, hogy ne legyen maszkos a hatása és ne emelje ki a száraz részeket. Rendesen aláhidratálok, többféle hidratálót is próbáltam már, plusz többféle primert. Mégis mint hol ilyen, hol olyan a finish. Az orrom környékén mindig kiemeli szárazságot. Könnyen beleül a ráncaimba, amik egyébként alig látszódnak. Ha még ezeket sikerül is kiküszöbölni, akkor is, amikor tükörbe nézek, ott látom az alapozó pigment darabkáit az arcomon. Pici kis pontok ezek, de elég idegesítő, ha már látom. Ez így nagyon körülményes. Mire kikísérletezem, hogyan lehet tökéletesen felvinni, elfogy az üveg. Merthogy az 5300 Ft-unkért mindössze 13 ml-t kapunk, ami szerintem rémségesen kevés. Még ha tényleg egy-egy csepp elég lenne, a közepes fedéséhez, de sajnos nagyon gyorsan fogy, gyorsabban mint bármelyik alapozóm valaha. Így pedig nagyon drága is, ár-mennyiség arányban szörnyen rossz. A tartóssága oké, reggeli viszem fel, edzés előtt szedem le - na az edzés után viszont nem marad sok az arcomon. Még egy érdekesség, mégpedig hogy nálam két fázisra válik szét (már a kezdetektől): a tetején egy átlátszó réteg ül meg. Ezért használat előtt mindig forgatom, hogy biztosan összekeveredjen. Én biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

fancsy666

2019. március 10.

A márka 'Can't Stop Won't Stop' alapozóját indultam el megvenni az üzletbe, azonban lebeszéltek róla, mert az az alapozó inkább kombinált/zsírosabb bőrre való, míg az én bőröm normál, néhol száraz. Mivel ezelőtt sosem próbáltam NYX alapozót, így ragaszkodtam hozzá, hogy márpedig nekem tesztelnem kell egyet, így végül az eladó javaslatára döntöttem ez az alapozó mellett.
Az állaga abszolút folyós, ezáltal nem szükséges sok terméket felvinni. Én főként ecsettel dolgoztam el a bőrömben. Nem szárítja a bőröm, építhető a fedése, viszont nem lett életem alapozója. El fogom használni az üveggel, de sajos ár/érték arányban egyáltalán nem pénztárcabarát, hiszen csak 13ml. (míg a legtöbb alapozó 30ml!!)
Jó kis alapozó, mellette szóljon, hogy sok árnyalatban kapható, így mindenki megtalálja a hozzá illő színt, viszont ezért az árért valóban kevés a termék az üvegben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag