NYX Professional Makeup

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jonasreka181, az összetevőket feltöltötte: viraaag, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $14
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Bársonyos, matt alapozó pipettás adagolóval. Könnyű használat, nagy színválaszték, szabályozható fedés.

24 árnyalatban kapható

Ár: 2000ft , Eladó: BLucy
Állapot: 2-3x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Ár: 4000 , Eladó: Nikkii0326
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Paks, fizetés: Személyes átvetel
dunaimano

2019. március 10.

Nos most már használom egy ideje ezt az alapozót, kb 4-5 alkalommal egy héten. Egy közepes fedésű alapozót szerettem volna, ez eddig rendben is van. Mivel egy folyékony, híg állagú alapozóról van szó, elsőre azt gondoltam, hogy több cseppentés nagyobb fedést jelent. Hát nem. Minél többet cseppentek, annál maszkosabb. Sőt. Igazából keveset is nehéz eloszlatni szépen és természetesen. Bevizezett blenderrel vagy kabuki ecsettel értem el eddig a legnagyobb sikert, úgy, hogy utána még a Catrice The Dewy Routine foundation & primer ecsetével körkörös mozdulatokkal végigmegyek az arcomon. Ezzel sikerült egyedül elérni, hogy ne legyen maszkos a hatása és ne emelje ki a száraz részeket. Rendesen aláhidratálok, többféle hidratálót is próbáltam már, plusz többféle primert. Mégis mint hol ilyen, hol olyan a finish. Az orrom környékén mindig kiemeli szárazságot. Könnyen beleül a ráncaimba, amik egyébként alig látszódnak. Ha még ezeket sikerül is kiküszöbölni, akkor is, amikor tükörbe nézek, ott látom az alapozó pigment darabkáit az arcomon. Pici kis pontok ezek, de elég idegesítő, ha már látom. Ez így nagyon körülményes. Mire kikísérletezem, hogyan lehet tökéletesen felvinni, elfogy az üveg. Merthogy az 5300 Ft-unkért mindössze 13 ml-t kapunk, ami szerintem rémségesen kevés. Még ha tényleg egy-egy csepp elég lenne, a közepes fedéséhez, de sajnos nagyon gyorsan fogy, gyorsabban mint bármelyik alapozóm valaha. Így pedig nagyon drága is, ár-mennyiség arányban szörnyen rossz. A tartóssága oké, reggeli viszem fel, edzés előtt szedem le - na az edzés után viszont nem marad sok az arcomon. Még egy érdekesség, mégpedig hogy nálam két fázisra válik szét (már a kezdetektől): a tetején egy átlátszó réteg ül meg. Ezért használat előtt mindig forgatom, hogy biztosan összekeveredjen. Én biztosan nem veszem újra.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

fancsy666

2019. március 10.

A márka 'Can't Stop Won't Stop' alapozóját indultam el megvenni az üzletbe, azonban lebeszéltek róla, mert az az alapozó inkább kombinált/zsírosabb bőrre való, míg az én bőröm normál, néhol száraz. Mivel ezelőtt sosem próbáltam NYX alapozót, így ragaszkodtam hozzá, hogy márpedig nekem tesztelnem kell egyet, így végül az eladó javaslatára döntöttem ez az alapozó mellett.
Az állaga abszolút folyós, ezáltal nem szükséges sok terméket felvinni. Én főként ecsettel dolgoztam el a bőrömben. Nem szárítja a bőröm, építhető a fedése, viszont nem lett életem alapozója. El fogom használni az üveggel, de sajos ár/érték arányban egyáltalán nem pénztárcabarát, hiszen csak 13ml. (míg a legtöbb alapozó 30ml!!)
Jó kis alapozó, mellette szóljon, hogy sok árnyalatban kapható, így mindenki megtalálja a hozzá illő színt, viszont ezért az árért valóban kevés a termék az üvegben...

fancsy666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Ally

2019. március 9.

Eletemben eloszor talaltam olyan szint ami majdnem pontosan olyan mint a borszinem - sajnos a boltban az eggyel halvanyabb verzio nem volt - de mar mar ez is tokeletes.
Nagyon konnyed a viselete es en pont ezt is kerestem, csak hogy egysegesebb legyen a borfelszinem.
Nekem tartos, egesznapos munka mellett is nagyon szep a nap vegen is! Nem nehezit el, tenyleg teljesen kontrollalni tudom a fedest.
En nagyon elegedett vagyok vele, es amiota csipkebogyo olajat hasznalok estenkent hidratalas celjabol igy napkozben mar nem kell felnem hogy atzsirosodik a borom!
En kezzel szoktam elkenni, nagyon vekony retegben. En biztosan ujra veszem!

Ally
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

En kezzel szoktam elkenni, nagyon vekony retegben. En biztosan ujra veszem!

DawnMelody

2019. február 26.

Weboldalról rendelt impulzív vásárlás volt, pénzkidobás lett a végeredmény. :( Akciós volt, tetszett a színválaszték, de még a legvilágosabb (amit az adott bolt árult) is túl sötét lett végül, vagy legalábbis oxidálódik. Drogériás alapozó kategória, abból is a sz*rabbik fajta - rettenetesen látszik tőle, hogy alapozó van rajtam, kiemeli a száraz részeket, még OTT IS, ahol gyakorlatilag nincs bőrszárazság! Nem gazdaságos, ahhoz, hogy ne csak egy halvány BB krém jellegű fedése legyen rengeteget kell feltenni belőle, nagyon gyorsan fogy. Kiábrándító. A márkától eddig ajakkencéket vettem, azok elég jók voltak, de ez siralmas. Soha többet.

DawnMelody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

greti06

2019. február 10.

Most használom az utolsó cseppeket, szóval úgy gondolom eljött a pont, hogy van róla egy kerek egész véleményem. 😃
Szóval a színválaszték lenyűgöző. Nekem a boltban segítettek megtalálni a megfelelő árnyalatot és tényleg egészen tökéletes.
Ami rá van írva hogy hány csepp milyen fedéshez tuti nem úgy van. Sokkal több csepp kell egy vékony áttetsző réteghez is.
Ezàltal viszonylag hamar elfogy, így nem olyan jó az ár érték aránya.
Viszont a fedése tényleg szépen építhető, én a szemem alá sem rakok concealert csak még egy picit, és szépen elfedi az összes karikámat. 😂
Concealert említve... minimum 3 félével kipróbáltam és egyikkel sem “jött ki jól” olyan furán feljött az alapozó ahova leraktam őket és egy csík keletkezett ahol vége van a concealernek és kezdődik az alapozó.
Nekem ha van egy-két száraz foltocska az arcomon, azon csúnyán fent akad, hiába krémezek előtte.
Nem látszik hogy hol kopik, viszont az arcomon a nap végére alig maradt, ezt akkor vettem észre csak amikor mostam le a sminkem és szinte semmi alapozó nem volt a vattakorongon, de ezt napközben nem vettem észre.
Nem tudom ezek alapján hány csillagot adjak neki :/

greti06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Ezàltal viszonylag hamar elfogy, így nem olyan jó az ár érték aránya.
Nem tudom ezek alapján hány csillagot adjak neki :/

Black Fairy

2019. január 11.

Kezdeném azzal, hogy ez az ár-mennyiség arány borzasztó...De nagyon világos bőröm van, és általában nem találok megfelelő alapozót drogériás szinten, szóval úgy voltam vele, hogyha a szín jó, és szereti a bőröm, megéri, úgyse szoktam sminkelni rendszeresen (mostanában).

A fedése tökéletes, szinte beleolvad a bőrömben, olyan hatása van az arcomon, mintha semmi nem is lenne az arcomon, csak szép tiszta és egyenletes lenne a bőröm...A tartóssága szintén tökéletes...rajtam vagy 8 órát volt úgy, hogy ugyanúgy nézett ki mint reggel (egészséges fénye volt, nem túl fényes, de nem is teljesen matt), aztán 13 óra után mostam le, és addigra nem sok minden volt az arcomon - nem tudom hova lett, de a vattakorongomon nem látszott, hogy alapozót mosok le vele...

Picit sajnos szárított, de nem ült be az enyhe (mimikai) ráncaimba, primer nélkül is szépen "fedte" a pórusaimat, de nem ült bele/nem tömítette el...Talán télre nem a legalkalmasabb a szárítás miatt...Kombinált bőrt nehéz úgy hidratálni, hogy a száraz részek ne legyenek szárazak, a zsírosabbak meg ne legyenek még zsírosabbak....

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

claucat0

2019. január 9.

A legvilàgosabb àrnyalatot pròbàltam ki. A nekem a fedèse tökèletes volt ès könnyű a bőrön csak az a baj vele,hogy szàrìt ès hosszú tàvon hidratàlàs mellett sem tudom használni de szerintem zsírosabb bőrűeknek működhet.

claucat0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

hellonelly

2019. január 5.

Sajnos nagyon sötét színt sikerült kiválasztanom, illetve az üzletben dolgozó leányzó szerint az volt számomra a tökéletes szín..na de természetesen nem ezért a 2 csillag, néhányszor használtam nyáron, nekem borzaztóan fényes volt tőle a bőrőm, illetve a nap végére csomókba állt össze. Az állaga jó, nagyon szépen fel lehet vinni, viszont ez csak pár órát marad így. Erősebb bőrhibákat nem fed el.

hellonelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Kriszta180222

2018. december 14.

Elég vegyesek vele kapcsolatban az érzelmeim, nem rossz alapozó, de nagyon meg kell vele tanulni bánni hogy tökéletesen működjön. A színe az fantasztikus, teljesen megegyezik a bőrömmel. Nekem normál bőrűként egy testes krémmel kell aláhidratálni, mert egyébként durván kiemeli a szárazabb részeket, azután blenderrel lehet a legszebben felvinni. A fedését én nem mondanám erősnek, alapvetően nincsenek nagy bőrhibáim így számomra tökéletesen megfelel, de akinek komolyabb elfedni valói vannak annak szerintem ez az alapozó nagyon gyengusz lesz. Egy kedves krémmániástól szereztem be, így jó szívvel fogom elhasználni, de teljes árat ezért a mennyiségért biztosan nem adnék.

Kriszta180222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Szeretem mással összekeverni mindennapos sminkkel, de magában is szoktam használni. Szeretem, viszont azt az egy csillagot azért vontam le, mert néha ki tudja szárítani a bőröm egy pár foltban. Azon kívül nagyon szeretem, a legvilágosabb árnyalatban van meg :)

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag