NYX Professional Makeup

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jonasreka181, az összetevőket feltöltötte: viraaag, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $14
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Bársonyos, matt alapozó pipettás adagolóval. Könnyű használat, nagy színválaszték, szabályozható fedés.

24 árnyalatban kapható

Ár: 3500 Ft , Eladó: BDiana
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: személyes átvétel lehetséges Budapesten, Gödöllőn, Kecskeméten
Laroselly

2019. július 24.

Egy nagy rakás vacak, nagyon sajnálom, hogy a nyx-es csaj rábeszélt, azért mentem oda, mert az első alapozómat akartam megvenni, gondoltam segítsenek. Egy erős krémmel hidratálok alá de még így is 2 percen belül hámlik a homlokom pedig pattanásos, zsíros a bőröm. 1 óra múlva mintha fel se tettem volna, pedig tettem primert. A színválaszték az jó, de komolyan, egy hatalmas pénzkidobás volt az az 5000.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

alexandra_domotor

2019. június 8.

Jó alapozó, de nem tartós. Illata nincs. Határtalan a színválaszték. Folyékony(nagyon), amivel nem mindenki tud bánni, viszont én imádom, mert selyemként eloszlatható. Könnyű érzés a bőrön viselni. Körülbelül 4 órán belül nagyon fényesedik, a T vonalban (orr és orr környéke, áll és az ajkak között) "morzsolódik".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

darinka

2019. május 5.

Végre egy alapozó, aminek meg vagyok elégedve a színpalettájával. Rengeteg főként drágább alapozót próbáltam (>15.000ft) de egyik sem vált be ennyire. A bőröm annyira hófehér, hogy egyedul a Bobbi Brown termékek között van annyira fehér alapozó. Sok keresgélés után találtam erre a Douglasban viszonylag kedvező áron és azóta szerelem. Híg állaga van, így nekem könnyű vele dolgozni, szépen egyenletesen fed és matt hidratált érzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

fanniszoke

2019. április 16.

Vegyesek az erzelmeim vele kapcsolatban. A szint eltalaltam, az allagat megkell szokni, a felvitel is kivan nemi rutint... nekem kombinalt a borom, hol zsiros aknes hol szaraz, es ezeket a szaraz reszeket - pl orr kornyeke - szepen ki tudja emelni. Eleg draganak tartom tekintve a mennyiseget, viszont ritkabban hasznalom csak, nem napi szinten, azt szerintem nem viselne jol a borom. Ha elfogy, tuti inkabb mas utan nezek, de osszessegeben nem rossz, elhasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

LiiL

2019. március 26.

Életem első drágább alapozója. Úgy dönttem túl lépek az alap drogériás alapozókon, egy "minőségibb vonal" felé.
Összeségében megvagyok elégedve vele. A tanácsadó segítségével a bőrömhőz legjobban illő árnyalatot választottuk ki. Maga az alapozó nagyon folyós és könnyen eldolgozható. Nem áll bele a ráncokba és a redőkbe. Szépen lehet rádolgozni. Ha úgy vesszük, tényleg egy más kategória. Egyáltalán nem olajos, vagy zsíros. Könnyű viselet. A pipettás kiszerelés is nagyon tetszik.

Amiért levontam a csillagot az az ár érték arány, és az adagolás. Nagyon nem pénztárca-barát ekkora mennyiség ennyi pénzért. Plusz mutassanak már valakit akinek elég 4-5 csepp az egész arcára, mert azzal kezet rázok. 1,5 hónap alatt több mint a felét elhasználtam már, úgy hogy nem minden nap sminkelek. Legközelebb egy nagyobb kiszereléssel probálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

dunaimano

2019. március 10.

Nos most már használom egy ideje ezt az alapozót, kb 4-5 alkalommal egy héten. Egy közepes fedésű alapozót szerettem volna, ez eddig rendben is van. Mivel egy folyékony, híg állagú alapozóról van szó, elsőre azt gondoltam, hogy több cseppentés nagyobb fedést jelent. Hát nem. Minél többet cseppentek, annál maszkosabb. Sőt. Igazából keveset is nehéz eloszlatni szépen és természetesen. Bevizezett blenderrel vagy kabuki ecsettel értem el eddig a legnagyobb sikert, úgy, hogy utána még a Catrice The Dewy Routine foundation & primer ecsetével körkörös mozdulatokkal végigmegyek az arcomon. Ezzel sikerült egyedül elérni, hogy ne legyen maszkos a hatása és ne emelje ki a száraz részeket. Rendesen aláhidratálok, többféle hidratálót is próbáltam már, plusz többféle primert. Mégis mint hol ilyen, hol olyan a finish. Az orrom környékén mindig kiemeli szárazságot. Könnyen beleül a ráncaimba, amik egyébként alig látszódnak. Ha még ezeket sikerül is kiküszöbölni, akkor is, amikor tükörbe nézek, ott látom az alapozó pigment darabkáit az arcomon. Pici kis pontok ezek, de elég idegesítő, ha már látom. Ez így nagyon körülményes. Mire kikísérletezem, hogyan lehet tökéletesen felvinni, elfogy az üveg. Merthogy az 5300 Ft-unkért mindössze 13 ml-t kapunk, ami szerintem rémségesen kevés. Még ha tényleg egy-egy csepp elég lenne, a közepes fedéséhez, de sajnos nagyon gyorsan fogy, gyorsabban mint bármelyik alapozóm valaha. Így pedig nagyon drága is, ár-mennyiség arányban szörnyen rossz. A tartóssága oké, reggeli viszem fel, edzés előtt szedem le - na az edzés után viszont nem marad sok az arcomon. Még egy érdekesség, mégpedig hogy nálam két fázisra válik szét (már a kezdetektől): a tetején egy átlátszó réteg ül meg. Ezért használat előtt mindig forgatom, hogy biztosan összekeveredjen. Én biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

fancsy666

2019. március 10.

A márka 'Can't Stop Won't Stop' alapozóját indultam el megvenni az üzletbe, azonban lebeszéltek róla, mert az az alapozó inkább kombinált/zsírosabb bőrre való, míg az én bőröm normál, néhol száraz. Mivel ezelőtt sosem próbáltam NYX alapozót, így ragaszkodtam hozzá, hogy márpedig nekem tesztelnem kell egyet, így végül az eladó javaslatára döntöttem ez az alapozó mellett.
Az állaga abszolút folyós, ezáltal nem szükséges sok terméket felvinni. Én főként ecsettel dolgoztam el a bőrömben. Nem szárítja a bőröm, építhető a fedése, viszont nem lett életem alapozója. El fogom használni az üveggel, de sajos ár/érték arányban egyáltalán nem pénztárcabarát, hiszen csak 13ml. (míg a legtöbb alapozó 30ml!!)
Jó kis alapozó, mellette szóljon, hogy sok árnyalatban kapható, így mindenki megtalálja a hozzá illő színt, viszont ezért az árért valóban kevés a termék az üvegben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Ally

2019. március 9.

Eletemben eloszor talaltam olyan szint ami majdnem pontosan olyan mint a borszinem - sajnos a boltban az eggyel halvanyabb verzio nem volt - de mar mar ez is tokeletes.
Nagyon konnyed a viselete es en pont ezt is kerestem, csak hogy egysegesebb legyen a borfelszinem.
Nekem tartos, egesznapos munka mellett is nagyon szep a nap vegen is! Nem nehezit el, tenyleg teljesen kontrollalni tudom a fedest.
En nagyon elegedett vagyok vele, es amiota csipkebogyo olajat hasznalok estenkent hidratalas celjabol igy napkozben mar nem kell felnem hogy atzsirosodik a borom!
En kezzel szoktam elkenni, nagyon vekony retegben. En biztosan ujra veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

En kezzel szoktam elkenni, nagyon vekony retegben. En biztosan ujra veszem!

DawnMelody

2019. február 26.

Weboldalról rendelt impulzív vásárlás volt, pénzkidobás lett a végeredmény. :( Akciós volt, tetszett a színválaszték, de még a legvilágosabb (amit az adott bolt árult) is túl sötét lett végül, vagy legalábbis oxidálódik. Drogériás alapozó kategória, abból is a sz*rabbik fajta - rettenetesen látszik tőle, hogy alapozó van rajtam, kiemeli a száraz részeket, még OTT IS, ahol gyakorlatilag nincs bőrszárazság! Nem gazdaságos, ahhoz, hogy ne csak egy halvány BB krém jellegű fedése legyen rengeteget kell feltenni belőle, nagyon gyorsan fogy. Kiábrándító. A márkától eddig ajakkencéket vettem, azok elég jók voltak, de ez siralmas. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

greti06

2019. február 10.

Most használom az utolsó cseppeket, szóval úgy gondolom eljött a pont, hogy van róla egy kerek egész véleményem. 😃
Szóval a színválaszték lenyűgöző. Nekem a boltban segítettek megtalálni a megfelelő árnyalatot és tényleg egészen tökéletes.
Ami rá van írva hogy hány csepp milyen fedéshez tuti nem úgy van. Sokkal több csepp kell egy vékony áttetsző réteghez is.
Ezàltal viszonylag hamar elfogy, így nem olyan jó az ár érték aránya.
Viszont a fedése tényleg szépen építhető, én a szemem alá sem rakok concealert csak még egy picit, és szépen elfedi az összes karikámat. 😂
Concealert említve... minimum 3 félével kipróbáltam és egyikkel sem “jött ki jól” olyan furán feljött az alapozó ahova leraktam őket és egy csík keletkezett ahol vége van a concealernek és kezdődik az alapozó.
Nekem ha van egy-két száraz foltocska az arcomon, azon csúnyán fent akad, hiába krémezek előtte.
Nem látszik hogy hol kopik, viszont az arcomon a nap végére alig maradt, ezt akkor vettem észre csak amikor mostam le a sminkem és szinte semmi alapozó nem volt a vattakorongon, de ezt napközben nem vettem észre.
Nem tudom ezek alapján hány csillagot adjak neki :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Ezàltal viszonylag hamar elfogy, így nem olyan jó az ár érték aránya.
Nem tudom ezek alapján hány csillagot adjak neki :/

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag