NYX Professional Makeup

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   0,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Kicsavarható géles szemceruza, mely ugyanolyan intenzív és precíz, mint egy tégelyes zselés tus, de nem igényel ecsetet. Végén beépített hegyezővel.

2 színben kapható: Pitch Black és Brown

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsanita

2019. június 28.

Nem értem az itteni felháborodást, de lehet, hogy azóta a NYX kijavította hibáit, mert amit én vettem 2019-ben, teljesen jól működik. Szép precízen lehet vele vonalat húzni, olyan tartós, hogy korrigálni már nem fogod tudni, és max akkor jön le, ha leizzadod. A hegyező a végén is tök hasznos, ha rendszeresen tisztítod, mert csak úgy tudja hegyesre kihegyezni a ceruzát. Én barna színben vettem meg és elég erős színe van így is, sose voltam a fekete szemceruzák híve. Erős, de természetes hatású vonalat lehet vele húzni. Ja, és nekem nem száradt be 2 hónap után se, egyáltalán nem változott az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

habuczkyhelena

2019. február 7.

Hát én borzalmasnak éltem meg,mivel aligha van látható vonala erőlködés nélkül. Én ezt abszolút pénzkidobásnak tartom és nagyon szomorú vagyok miatta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

orchidea8627

2017. november 25.

Szerintem erősen felejthető darab.
Nem igazán hiszek a "többet egyben" funkciójú dolgokban és ez sajnos ennél a terméknél igaz is.
Tusnak nem elég precíz, ceruzának még egy darabig rendben van, de hiába tettem rá rendesen a kupakot, egy idő után elkezdett beszáradni,a mi nem meglepő, hisz ez egy géles tus ceruza kialakításban. Így ahogy száradt be, egyre vastagabban, morzsolódósabban fogott.
Nekem ez nagyon nem jött be, sokkal, de sokkal jobb szemceruzák vannak ennél, a NYX-nél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Szerintem erősen felejthető darab.

Reni39946

2017. február 24.

Az egyik kedvenc külföldi vlogger csajszim áradozott róla, ezért csaptam le rá néhány hete. Tényleg jó, de én tusként nem szeretem használni, síma fekete szemceruzának meg van másik, sokkal olcsóbb és ugyanilyen jó (ha nem jobb) változatom is. 4 csillagot kap, mert tényleg szépen és precízen lehet használni és nagy segítség a hegyező is, ha igazán vékony vonalat szeretnél, de nem egy nélkülözhetetlen darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Emolliensek: Isohexadecane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Methicone
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Methicone

Ceresin 0 0