O'Keeffe’s

Ár:   3189 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   91 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gorilla, Módosítva: 2014. május 1.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém a súlyosan száraz, erős igénybevételnek kitett, erősen berepedezett lábra. Illatmentes, koncentrált formula, természetesen hidratálja a bőrt, beállítja a pH egyensúlyt és helyreállítja a bőr hidratáltságát. Rendszeres használatával napról napra érzi a különbséget.

• könnyű, nem zsíros összetétel
  • hipoallergén

Biztonságos és hatékony a cukorbeteg emberek részére is.

Kiszerelés: 91 g

random

2021. április 15.

Jó kis krém! Nálam csodát ugyan nem tesz (a rengeteg gyaloglás miatt van egy pont a sarkamon, azt nem hozta teljesen helyre), de sokkal-sokkal jobb tőle a lábam. Talán idén nyáron már nyitott szandált is húzok :) én az árát sem sokallom annyira, ugyanis tényleg kevés is elég.
Hirtelen ötletből kifolyólag egyébként könyökre is kentem, és ott is jól teljesített, sőt térden is jó volt vészhelyzetben (egy csúnya fehér pikkelysömörör plakkon - hosszútávon nem javaslom, de nem volt más kéznél, és fürdés után muszáj volt valamivel bekenni, hogy ne repedjen meg és kezdjen el vérezni. Célnak megfelelt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

creammaniac

2020. október 25.

Ez valóban egy csodakrém! ❤️
Mióta életemben először voltam pedikűrösnél és leszedte a sarkamon a bőrt, azóta úgy érzem, folyamatos karbantartást igényel... Amit jobb szeretek itthon elvégezni, végső esetben fordulok szakemberhez. Tudom, nem a legjobb taktika..

A lényeg, hogy soha, de soha nem találtam olyan sarokkrémet, ami tényleg használt volna. Eddig! Az egyik legnépszerűbb drogéria polcán pillantottam meg a márka kézkrémjét (mindkettőt tubusos kiszerelésben) rákerestem a véleményekre. Majd eldöntöttem, hogy kell a kéz- és lábkrém is. Két hete használom és az eredmény látványos. Nem száraz, érdes a sarkam, hanem puha, a nap végén is, ami hihetetlen, mert addigra aztán tényleg ki szokott száradni. A kézkrémet még tesztelnem kell, nemsokára úgyis bejön a tél. 🙂

Remélem állandó termék lesz a kínálatban, mert bár drága, valóban hatásos és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Ez valóban egy csodakrém! ❤️

erdspetra

2019. szeptember 9.

Ez egy csoda. Amiota hasznalom egyaltalan nem szarad ki a sarkam. Az egesz csaladot megszortam vele. Mindenki velemenye pozitiv plusz kitolodik pedikur. Az ara nem olcso , viszont sokaig eleg , mert nem sok kell belole.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

estokani

2017. február 22.

Egy krém, ami tényleg működik. Az, hogy taktikai boltban lehet belebotlani és a férjem hozza haza... lényegetlen, csak a puha és repedésmentes lábakak számítanak. Kételkedve fogadtam. De mikor láttam az eredményét az ő lábán nem maradt kérdésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

hollubyeszter

2015. június 2.

Szuper, tényleg használ! 1-2 nap alatt rendbe teszi a kiszáradt lábam. Régóta szerettem, de most fedeztem fel, hogy már nálunk is kapható :) yesssssss
szerintem este használni a legjobb...
csak nagyon vicces egy szerszámos boltba bemenni érte lol! de aki folyton flip-flop-ot visel mint én, annak minden segítségre szüksége van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 2.

szerintem este használni a legjobb...

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.