O'Keeffe’s

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   91 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gorilla, Módosítva: 2014. május 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém a súlyosan száraz, erős igénybevételnek kitett, erősen berepedezett lábra. Illatmentes, koncentrált formula, természetesen hidratálja a bőrt, beállítja a pH egyensúlyt és helyreállítja a bőr hidratáltságát. Rendszeres használatával napról napra érzi a különbséget.

• könnyű, nem zsíros összetétel
  • hipoallergén

Biztonságos és hatékony a cukorbeteg emberek részére is.

Kiszerelés: 91 g

erdspetra

2019. szeptember 9.

Ez egy csoda. Amiota hasznalom egyaltalan nem szarad ki a sarkam. Az egesz csaladot megszortam vele. Mindenki velemenye pozitiv plusz kitolodik pedikur. Az ara nem olcso , viszont sokaig eleg , mert nem sok kell belole.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

egyboszorka

2019. április 18.

Csak a Jóisten a megmondhatója, mióta imádkozom azért, hogy végre megtaláljam a szignatúra parfümömet. Szerintem kárpótlás lehet a szenvedésekért, hogy rátaláltam erre a krémre és a kézápoló párjára. Megvan a szignatúra kéz-, illetve lábápolóm :-)! Nem kis dolog, tudom jól, hiszen ezen a téren is túl vagyok jó pár kísérleten. Tökéletes páros. A lábkrém érdekes módon nekem érzetre könnyedebbnek, kevésbé testesnek tűnik, mint a kézápoló, tökéletesen beszívódik, nem zsíros. A hatása pedig az, amit minden krém ígér, és amit nagyon kevesen (nekem eddig egy sem) hoznak: puha, selymes bőr, a sarkakon is, ami nekem nagyon fontos, egyben nehezen teljesíthető dolog volt eddig, lévén a körömcipős populáció tagja vagyok. Nincs pedikűrös, hetente habkövezek, szerintem már csak megszokásból, nincs más krém, mert minek, a kézápolóval együtt tökéletesen karban tartanak, ápolnak. Nem olcsó, de ahogy a kézkrémnél is írtam, ötször ennyit is adnék érte (kérem a lelőhelyek árképzőit, ne kapjanak vérszemet!), kiadós. Betonbiztos öt csillag, jó szívvel ajánlom mindkét terméket. Mondjuk, ha levendula illata lenne.... Na, ez csúnya volt, a kisujjukat nyújtják, és rögtön az egész karjuk kell....Tökéletesek, úgy, ahogy vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

estokani

2017. február 22.

Egy krém, ami tényleg működik. Az, hogy taktikai boltban lehet belebotlani és a férjem hozza haza... lényegetlen, csak a puha és repedésmentes lábakak számítanak. Kételkedve fogadtam. De mikor láttam az eredményét az ő lábán nem maradt kérdésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

hollubyeszter

2015. június 2.

Szuper, tényleg használ! 1-2 nap alatt rendbe teszi a kiszáradt lábam. Régóta szerettem, de most fedeztem fel, hogy már nálunk is kapható :) yesssssss
szerintem este használni a legjobb...
csak nagyon vicces egy szerszámos boltba bemenni érte lol! de aki folyton flip-flop-ot visel mint én, annak minden segítségre szüksége van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 2.

szerintem este használni a legjobb...

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.