O'Keeffe’s

Ár:   3499 Ft és 6599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   80 ml és 96 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gorilla, Módosítva: 2021. szeptember 14.

Ár:   3499 Ft és 6599 Ft
Kiszerelés:   80 ml és 96 g
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló kézkrém erősen száraz, érdes, kirepedezett kezekre

Az illatmentes, egyedülálló összetételének köszönhetően természetesen hidratálja bőrünket, szabályozva annak pH értékét így növelve hidratáltságát.

• könnyű, nem zsíros összetétel
  • hipoallergén

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Milva07

2021. október 7.

Lehet, hogy extrán kiszáradt kéznek megváltás, az én kezeim nincsenek soha rossz állapotba, de ki szerettem volna próbálni. Nekem nincsen ilyen tartalmas krémre szükségem, feltettem eladásra. (Nem pontozom le, mert én választottam rosszul.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 7.

Puffancs

2021. június 8.

A legjobb. Illatmentes és nem hagy ragacsos érzetet. Hamar és tartósan segít a kezeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Boriskajuliska

2021. április 25.

A müllerben kapható mindkét verzió (tubusos és tégelyes), én a praktikum miatt a tubusosat választotta. Az ára most 3.200.- Ft de a gyenge forint miatt gyakorlatilag minden sokkal drágább mint pár éve:( Kellemes tartalmas krém, de nem az a fajta amiből szép lassan egy fél tubust a kezedbe tudsz masszírozni.
Pillanatok alatt felszívódik és nem marad ragacsos használat után a kezem, puha, sima lesz a tapintása. A rendszeresség itt is kulcskérdés hiszen a leg igénybevettebb terület a kezünk aminek a rengeteg fertőtlenítés stb. sem használ. Nem olcsó de mindenképpen helye van a kézkrémeim között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 25.

Haracsimoncsi

2021. április 10.

Nem a tégelyes, hanem a tubusos kiszerelést választottam.

Ekcémás, télen katasztrofális bőrömre vettem a Müllerben hasra ütésre. Abszolút pozitív meglepetés. Nem ragad, nem zsíros, pillanatok alatt eltűnik és látványos eredményt ér el már 1-2 használat után is.
Én maximálisan elégedett vagyok, az pedig hogy nem illatos (azt hittem hiányozni fog) még tetszik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Nem a tégelyes, hanem a tubusos kiszerelést választottam.

anneshirley

2021. március 27.

Külföldön óriási népszerűségnek örvend, ráadásul nem illatosított, így nekem is ki kellett próbálnom, hátha ki tudom vele váltani (legalábbis otthoni használatra) az évek óta jól bevált, de szúrósszagú The Body Shop kendermagolajos kézkrémet. Nem rossz, de nem hidratál annyira, mint a hype alapján vártam, és elég lassan szívódik be, inkább csúszós, mint zsíros réteget hagyva. Talán azért is nem látványos a hatása, mert nincsenek extra száraz kezeim, csak szintentartásra van szükségem. Esténként lassan elhasználgattam kézre, lábra, de a verdikt az, hogy marad a TBS és a szag. Én még az iHerb-ről rendeltem anno, de úgy látom azóta itthon is beszerezhetővé vált. Van már tubusos verziója is, de nem teljesen ugyanezekkel az összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

sorsi83

2021. március 8.

Vártam a csodát, annyi jót olvastam róla a neten, de hiába. Fura állagú, fura szagú, nem kenhető könnyedén, réteget hagy a bőrön, valamint nekem néha csíp is. Közel 3000 forintért vettem a Müllerben, kész pénzkidobás. Az Anaconda 3-400 forintos kézkrémje sokkal, de sokkal jobb, ráadásul magyar termék, nekem az a csodaszer, rendbe is hozta a kezemet, amit ez a túlárazott borzalom nem tudott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Bugaboocameleon

2021. február 12.

Könnyű, nem zsíros összetétel...pfff...mintha gépzsírt kennék a kezemre. vagy parafinnal rohangálnék fel alá. A lábkérme nagyon bejött, ez nekem sajnos nem vált be. Nem bírom elviselni ha nem szívódik be rendesen a krém, pedig extra száraz bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

annama

2020. november 24.

Az ekcémás, száraz, fájó kezeimre vettem és nekem segít, úgyhogy nagyon hálás vagyok, hogy megtaláltam. még a sebesre száradt részeket sem csípi, nem iritál, nincs illata, tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

Jelizz

2020. június 13.

Megfogtok kovezni de nekem nem valt be. Nagyon szarazak a kezeim es ez se segitett rajtuk. Habos tomor allaga van ,nem szivodik be gyorsan . Valami reteget kepez a kezeimen ,es nem hidratal semmit se . Atlagos illata van ,de megis a kidobott 10 €urot sajnalom erte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

hennniii

2020. április 23.

Isteni, egy álom!!! Teljesen helyrehozta a cserepes kezem is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Isteni, egy álom!!! Teljesen helyrehozta a cserepes kezem is!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.