O'Keeffe’s

Ár:   1920 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   96 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gorilla, Módosítva: 2014. május 1.

Ár:   1920 Ft
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló kézkrém erősen száraz, érdes, kirepedezett kezekre

Az illatmentes, egyedülálló összetételének köszönhetően természetesen hidratálja bőrünket, szabályozva annak pH értékét így növelve hidratáltságát.

• könnyű, nem zsíros összetétel
  • hipoallergén

Natalie

2019. október 24.

Atyaég, de jó krém!!!! Igaz 10€,de megéri! Nagyon száraz kezű vagyok, nagyon ekcémás is...ez egy csodaszer! Ebben az évben ez a 2.abszolút csodaszer számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

egyboszorka

2019. április 14.

A másik kézre való csodaszer. Nappalra kerestem hatásos kézkrémet, mivel az Arcanum nagyon zsíros, nehezen beszívódó krém. Iszonyúan kiszáradtak az ujjvégeim télen, a körömágybőr sebesre repedezett, annak ellenére, hogy egész télen kesztyűt viseltem a szabadban, és a körömlakkot is igyekeztem nélkülözni.
Itt van. Az egyetlen dolog, amiért képes voltam vállalni a sorban állást, türelemmel viselni a pénztárnál kupont vagdosók sokaságát. Felvásároltam a készletet a lábápoló krémmel egyetemben, az itthoni kézkrémkészletet őszintén szólva a romlás is utolérheti, nem érdekel (na jó, a levendulásakat elhasználom, az illatuk kedvéért). Ennél jobb kézkrémet még nem használtam, pedig nagyon sokat próbáltam a fent említett problémám okán. Három nap alatt tökéletesen rendbe tette a kezeimet, mindenféle szárazság megszűnt, a repedezett körömágyak meggyógyultak, puha tapintású a bőröm, a tavaszi körömlakkok előkerültek újfent. Ez pedig csak a krém érdeme, mert semmi mást nem használtam az adott időszakban (kivéve a folyamatosan szedett bőrvitaminokat, amik hatásossága viszont erősen kétséges ezek után).
Maga a krém nem zsíros, hamar beszívódik, nem kell nagy mennyiség belőle, így igazán kiadós, szerintem megéri az árát (nekem ötször ennyit is megérne, mivel tényleg használ). Egyfajta bevonatot képez a kézen, határozottan érzem, illetve kézmosáskor is tapasztalható, ez nekem egyáltalán nem zavaró.
Csodaszer. Az eddig adott legbiztosabb öt csillagom (beleértve az aktuálisan egekig magasztalt parfümjeimet is)....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Qassam

2019. február 8.

Ez egy csodálatos krém, mert egy éjszaka alatt rendbe hozta a száraz és repedezett ujjaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

asdf27

2018. április 14.

A testvéremnek vettem, akinek szuper ekcémás és száraz keze van és stewardesskent dolgozik. Magam is kipróbáltam és kellemesen csalódtam, azt hittem hogy valami zsíros szörnyűség lesz, de a kezdeti zsirossag gyorsan elmúlik és olyan mintha vizet lenne az ember a kezére. Gyorsan beszivodik, kéz nagyon puha lesz,testvéremnek is szépen meggyógyult a keze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Nashuaaa

2016. november 16.

Imádom!! Abszolút csodaszer! Teljesen illatmentes,hipoallergén és a legjobb kézkrém,amit csak ismerek, pedig már milliót próbáltam! A legdurvább bőrszárazságot is két nap alatt rendbe teszi, apukám ekcémás, berepedezett bőrét is kordában tartja. Én minden ismerősömnek mondogatom, hogy szerezzenek be egyet. Igaz nálam nem állja meg a helyét, hogy nem zsíros, mert én annak érzem, meg nehezen is szívódik fel,de lehet csak az én kezem nem "elég" száraz hozzá, mindenesetre megér minden pénzt!
Egyébként én az Árkádban lévő bio boltban vettem azt hiszem 2100 forintért, de neten is rendeltem már a webszerszámtól 1920 forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

mrsgrob

2015. október 28.

Nagyon jó visszajelzései vannak az amazonon, ezért vettem meg. Mivel ennire száraz kézre való, arra gondoltam hogy biztosan lassan szívódik fel, esténként használom majd, főleg a száraz körömágyaimra. De tévedtem! Ez egy abszolút csodakrém!
Semmilyen illata nincs. Az illamentes krémek jellemző gyógyszerillata sem. A színe fehér, az állaga a dobozában keménynek és nem krémesnek látszik, de mikor belenyúlok, valóban nem krémes, de nem is zsíros vagy ikrás állagú.
Amikor felkenem, nagyon szépen eloszlik a bőrön, hamar felszívódik és nem hagy nyomot! Fenomenális! Annyira nem hagy nyomot hogy elbizonytalanodtam hogy nem is ápol annyira, de a bőröm eszméletlen puha lett a kritikus részeken is. Nem csak a körömágyaim de sokat szenvedett hüvelykujjaim bőr melletti keményedései is pihepuhák lettek rövid időn belül! El sem hiszem. Ha túl sokat kenek rá, kissé tovább tart a felszívódás, de normál adagnál pillanatok kellenek csak. Azonnal veszek még, télen ideális lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

spotted0502

2015. május 31.

Szuper hatékony, a párom örökké érdes, repedezett kezét gyorsan helyrehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Szuper hatékony, a párom örökké érdes, repedezett kezét gyorsan helyrehozta.

dobvero

2014. május 10.

Nagyon száraz a kezem a munkámtól, szinte minden krémet kipróbáltam már. Ez a krém visz mindent. Picike kell belőle és 2 nap alatt csodát tesz. Sajna nem olcsó, én 2080-ért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.