O.Two.O

Ár:   $4   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fatyolfelho, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   $4
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Bőrszépítő, hidratáló olaj 24 karátos arannyal. A Farsáli Rose Gold Elixir másolata.

karaibrahimgil

2018. november 20.

Hűvös időben szeretek olajosabb termékeket kipróbálni a kiszáradásra hajlamon bőrömöm. A Nuxe száraz olaja nem különösebben jött be, így a drágább Decleor alternatívájaként kerestem mást. Mivel a bőröm nem különösebben hajlamos irritációra (kopp-kopp), ezt is beszereztem. Potom áron jutottam hozzá.
Jól teljesít: éjszakára bekenve vele az arcom-nyakam-dekoltázsom-kezeim, a bőröm kiegyenlítettebbnek, hidratáltabbnak tűnik. Teljesen beszívódik (aminek különösen örülök a kombinált bőrtípusom miatt), így nem hagy zsíros érzetet.
Azt olvastam, az ajkakat is lehet vele (pl. rúzs előtt bedörzsölve) hidratálni, valamint az arckrémbe párat cseppentve boosterként, az alapozó felett alkalmazva pedig highlighterként is megállja a helyét.
Elég jó ár-érték arány egy multifunkciós olajért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Elég jó ár-érték arány egy multifunkciós olajért.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.