Obsessive Compulsive Cosmetics

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 29.

Hosszantartó, többcélú ceruza a szemek, az ajkak, és a test sminkeléséhez

100% vegán és állatkísérletmentes.

14 színben kapható (többségük szokatlan, feltűnő vagy nagyon élénk)

Ildie

2015. február 11.

2015. február: Mostanra oda meg vissza mindet használtam, kevertem, satíroztam, csináltam velük mindent.
Nagyon nagyon jó vétel volt, szeretem őket. Azt nem állítom, hogy a világ legtartósabb ceruzái, de közel vannak hozzá. Eddig csak a könnyezéssel gyűlt meg a baja a világos kéknek, de a -20fokban szélben csak a taft tart :)
Vízvonalon 4-5 órátsimán kibir.

2015. január: Na hát a barna nem barna, ezt akkor vettem észre, amikor egy barnás füstös szerűséget akartam ezzel megkoronázni. A bordó és a lila között van, de valami eszméletlen szép az a szín. Egyébként meg külön örülök, hogy nem barna, az minden szettben van, és van itthon legalább 3.
A fehér életem eddigi legjobban fogó fehér ceruzája. A kék és a ciklámen szín elég intenzív, nem az a munkába járos.

2014. december: Nem régi, szóval még majd a tartósságáról később még írok, eddig kiválóan teljesít. 6os szettet vettem belőle, akciósan 24 dollárért, nem tudom, hogy sikerült így leakciózni, de boldog vagyok tőle. Azt mondja, hogy mindent mindenre lehet használni. a fehér, fekete, barna adott(nem barna, csak annak gondoltam), a lila inkább ciklámen, nekem bejön, a babakék szintén, de nem a megszokott szemceruzakék, hanem az az anyáink féle 80as évek világoskék, és van egy piros, amit én bizony szemre fogok használni. Szépen fognak, puhák, nem lesz darabos az eredmény. Vicces, hogy azt írja Csehországban gyártják, és visszahozzák az amerikai kontinensre az ötletet. 100% vegán és állatkísérletmentes. Szerintem nagyon jók, de 20 dollárt darabjáért nem adnék. Érdekes, hogy fehér a ceruza kívűlről, nem sok ilyet láttam eddig, kupakós, hegyezős fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Vízvonalon 4-5 órátsimán kibir.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Prunus Persica (Peach) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.