Odacité Skincare

Ár:   72 090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   72 090 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• Csökkenteni a barna foltok, szarkalábak, és ráncok megjelenését
  • Ez az aktív szérum papaja enzimeket és vitaminokat párosít össze, hogy kisimítsa a ráncok és szarkalábak megjelenését, miközben egy sokkal egyenletesebb bőrtónus elősegítésén dolgozik, ami mentes a látható barna foltoktól.
  • Kirobban az A-, C-, és E- vitaminoktól, a rengeteg Omega 3-6-9-től, és gyümölcs enzimek rendkívüli előfordulásától, ezáltal minimalizálva az öregedés minden egyes jelét, miközben segít eltüntetni és megakadályozni a barna foltok megjelenését.
  • Az értékes vadrépa összeházasodik a papaja olaj gyümölcsenzimeivel, plusz a buriti olaj béta-karotinjával, és az áfonya antioxidánsaival, hogy létrehozzon egy nagy-precíziójú, tápláló komplexet, ami támogatja a fiatalos kinézetű bőrt, miközben segít fenntartani egy egyenletes bőrtónust.

Emolliensek: Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.