Officina delle Essenze

Ár:   32 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, az összetevőket feltöltötte: varnaim, Módosítva: 2021. február 25.

Ár:   32 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegy: bergamott

Szívjegyek: karamell, kókusztej, bourbon vanília

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek

Officina Delle Essenze Caldo Gourmand Edp fújós
Ár: 2000/3500 Ft + posta , Eladó: dandy
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Leányvár, fizetés: utalás után postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

egyboszorka2.0

2021. augusztus 21.

Rengeteg olyan illat van, ami nem tetszik, mégis azt mondom, oké, ízlések és pofonok, kerek illat, csak nem az én világom. Ahogy öregszem, egyre inkább a letisztultabb, virágos illatok a kedvenceim, a gourmand, a fűszeres illatokat már soknak érzem. Nos, ezzel a parfümmel nem ez a baj. Egészen egyszerűen rajtam nem áll össze. Kizárólag savanyú valami, önmagában felettébb érdekes illúziót kelt, egyetlen illatjegyet nem bírok felismerni. Az elejétől a végéig ugyanaz a "talán buggyant karamell" jelleg uralkodik. Hogy pozitív dolgot is említsek, ezt tartósan (5-6 óra) teszi, bár ez ugye relatív. Niche vagy minőségi kategóriában nem túl tartós, "buggyant karamell" kategóriában sok is:)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

varnaim

Korcsoport: >54
2021. február 24.

Vakvásárlás volt, de nem csalódtam benne, a leírásban szereplő jegyeket hozza, finom, puha, kedves illat, igazi gourmand élményt ad. Szeretem.Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 24.

mandarin

2020. október 16.

A gourmand illatok nem a kedvenceim. Többnyire édeskés, vaniliás, tucatillat lecsengésűek a bőrömön.
Ez az illat hozza a kellemes karamellt és a vaniliás jegyeket, végén a puha, fás lecsengése nem tolakodó.
Nem kedvenc, én nem tudnám hordani, de ez ízlés dolga.
Aki szereti a kedves sütiillatot, komfortosan fogja érezni magát a vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 16.

Nem kedvenc, én nem tudnám hordani, de ez ízlés dolga.
Aki szereti a kedves sütiillatot, komfortosan fogja érezni magát a vele.

hallo8x

2020. október 1.

Update: Visszaszívom amit a tartosságáról írtam, magamon nem éreztem olyan erősen mint mondjuk egy Montalet lehet, viszont a környezetem igen és nagy sikere van.

Nagyon szép elegáns illat ami egyáltalán nem tolakodó könnyen viselhető. Rajtam sajnos csak kb 4 órát tart, viszont így is felkerült a kívánságlistára mert olyan kellemesen körbeölelő parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance