Oillan

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautyq, Módosítva: 2017. november 13.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Tusfürdők

Multifunkcionális készítmény, hármas hatású - finoman tisztítja az érzékeny és száraz bőrt, nem zavarva a bőrfelület lipid egyensúlyát. A bőrön finom védőréteget képez. Az élet első napjaitól használható.

• Bétain – tökéletesen hidratál, védve a bőrt és a hajat a túlságos kiszáradás ellen
  • Bisabolol – gyulladás ellen hat és a D-vitaminnal együtt hatékonyan csillapítja az irritációkat és a bőrpírt

Nem tartalmaz ásványi olajat, kőolaj származékokat, szilikonokat, parabéneket és szintetikus tartósítószereket, alkoholt, propilén-glikolt, PEG-et, színezékeket. Bőrgyógyászatilag tesztelt az allergiás bőrbetegségekben szenvedő személyek részvételével. Bőrsemleges pH-értékű.

Mardebra

2018. július 18.

Tesztelésre kaptam a terméket, a saját ekcémás, száraz bőrömön próbáltam. Elsőre nekem fura volt, hogy ennyire nagyon folyékony, sokkal praktikusabb lenne egy pumpás adagolóval, így nem folyna össze-vissza és nem csúszna ki a vizes kezemből, ha valaki tényleg csecsemőnek vagy kisgyereknek veszi sokkal egyszerűbb lenne a fürdetés. Igazi napégéses bőrre kezdtem el használni, mert láttam, hogy panthenol van benne, gondoltam segíthet. Segített is, szépen lehúzta a pirosságot és a hámlást is megakadályozta. A bőrömnek semmiféle irritációt nem okozott, pedig szinte mindenre reagál. Ettől függetlenül valamiért nem szívesen nyúlok érte, nem igazán habzik, nekem kissé olyan érzés mintha semmivel sem mosakodnék. A bőröm miatt 4*, a csomagolás miatt le kell vonnom egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

UnicornsOfLove

2018. június 29.

Szintén tesztelésre kaptam, 1 hónapja használom. Tényleg nagyon szimpatikus a "mindenmentessége", és azt hittem illatanyagmentes is, lehet hogy rá is volt írva, ebben már nem vagyok biztos. És illata nem is volt egyébként tényleg. De: itt látom az összetevők között a parfum/fragrance-t. Hogy van ez??
Tényleg sokkal jobb ezt használni mint egy klasszik Gabi és társai terméket, és ugyan így nincs meg a tipikus "baba" illat, de legalább egy jó pár dologtól mentes, amik igazából feleslegesek. Ezért nem értem ezt az illatanyagot benne most...
Állagra nagyon folyós, kevésbé habzik, ami igazából nem baj, én mint gyakorlott natúrkozmetikum használó, tudom, hogy a habzás már valami nem feltétlenül jó dolog eredménye.
Összességében jó, jól tisztít, de a fentebb írtak miatt és az ára miatt le kell vonnom egy csillagot, szóval nekem négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Smurfette26

2018. június 28.

Tesztelésre kaptam én is, és a saját érzékeny/száraz bőrömön próbáltam ki. Elsőre érdekes hogy semmi illata, de kb. második használat után fel sem tűnik. Valóban kíméletesen tisztít, nem hidratál viszont nem is szárít. Az arcomra is használom és úgy vált be a legjobban. Este hasznalok "erősebb" pattanas elleni lemosót (Mixa). Reggel és a hétköznapi minimál smink lemosására használom. Szépen leold egy sima spirált, szemhéjpudert, alapozót, de egyáltalán nem csíp, jól megtudom vele dörgölni a szemem, pillaimat. Szerintem átnevezem arclemosónak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

luckyschr

2018. június 23.

Tesztelésre kaptam a csomagot. Nekem nincsen kisgyerekem, viszont nővéreméknél van 3 is :D 4,2 évesek és egy újszülött. A két nagyobbon tesztelte és ezt küldte nekem végeredményképpen :)

Tusfürdő: Flakon kinézete, kinyitása praktikus, félkézzel is megoldható a kinyitása, miközben a gyerek fürdik. Állaga nagyon folyós, nehéz kis mennyiséget nyomni belőle, néha csak úgy dől belőle. Enyhén habzó, kicsit jobb habzást el tudnák képzelni. Picit hiányzik valamit az illat számomra, de megértem, hogy ennek célja van, hogy ne tartalmazzon illatanyagot.
Testápoló krém: Flakon kinézete, kinyitása praktikus, félkézzel is megoldható a kinyitása szintén. Állaga megfelelő, kis-és nagy mennyiséget is ki lehet nyomni belőle. Illatot szintén hiányolom személy szerint. Bőrön könnyen szétoszlatható, gyors hidratálást ad a piciknek, pillanatok alatt beszívódik.

Tusfürdőt zömébe a nagyobb gyerekeimmel próbáltam, akik 4 és 2 évesek. Testápoló krémet azt 2 hónapos gyermekemen próbáltam. Arcán lévő szárazságok szépen eltűntek. Sajnos a tusfürdő felét a kisebbik kinyomta egy fürdés alkalmával, így már nem sok maradt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

kivike

2018. június 15.

Tesztelésre kaptam, nagyon megörültem neki. Bár a családban már nincs baba, de érzékenybőrű felnőttek igen, gondoltam, hogy a száradásra hajlamos bőrömre kipróbálom. Hajra nem használom, mert arra van bevált termékem, de fürdéshez és arclemosáshoz előszeretettel. Korábban nem ismertem ezt a márkát, és kellemesen csalódtam (a lengyel kozmetikumok meglepően jók). Nem szárít, sőt az arcom is puha lesz a használata után. Az állaga pont jó, nem túl sűrű, nem túl folyékony, illata gyakorlatilag nincs, amit nem is bánok. A tubusos megoldás jó, könnyen ki tudom nyomni belőle a cuccot, nem kell rázogatni, nyomogatni a tégelyt. Bár betáraztam mindenféle fürdőtermékből, de biztos vagyok benne, hogy beszerzek még egy ilyet, illetve kipróbálok mást is a termékcsaládból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

nekoSX

2018. június 15.

Tesztelésre kaptam és nagyon örültem/tünk neki, mert ilyenkor nyáron mindig gyorsan fogy mindenféle fürdőszer.
Jó pár éve már csak szappant használok fürdésre/tisztálkodásra, bár ezt végzetes hibának tartja Yael Adler a Bőrügyek című könyvében, ahol is csak a lipidpótló, szintetikus készítményeket ajánlja mosakodáshoz. Ezért is voltam nagyon kíváncsi erre a termékre, mit is tud nyújtani az ekcémára hajlamos, száraz bőrömnek az eddig tökéletesen működő szappanok után.
Kb 2,5 hete használom, lelkiismeretesen minden nap zuhanyzáshoz és ténylegesen én lepődtem meg a legjobban, hogy mennyire jól működik, nem szárít, jól és kíméletesen tisztít. Nem habzik, csak az átlátszó gélből lesz víz hatására egy tejszerű folyadék. Illata egyáltalán nincs és annyira megszerettem, hogy már arctisztítóként is ezt használom, ott is teljesen bevált (sorry but 100x jobb, mint a Madara arctisztítóhabom). A család is kipróbálta, mindenki dicsérte.
Egyetlen dolog miatt kell csillagot levonnom, az pedig a csomagolás. Már amikor megérkezett és kibontottam a dobozt láttam, hogy kifolyt vmennyi a flakonból, mivel a kupak nem illeszkedik rendesen a tubusra, sem a záró részen sem az oldalsó falon. Hiába fektetve tárolom, így is folyik oldalt. Remélem ez csak egyedi eset, és ez az egy flakon lett bénán fröcsentve, mert ez elég sokat levon a használati értékéből.
Árban azt gondolom nagyon jó, minőségben pedig versenyképes az LRP-vel vagy a Biodermával.
Utánanéztem a neten a márkának és láttam, hogy van egy MED+ termékcsaládjuk is, amire ezek után biztos hogy vevő lennék, de nem tudom hol kapható Magyarországon. A prosiban, amit a csomagban küldtek azt írták patikákban elérhető, de én még nálunk nem találkoztam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

Reka1986

2017. november 22.

Nagyon szereti a kisfiam, az egyetlen ami bevált nála!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Nagyon szereti a kisfiam, az egyetlen ami bevált nála!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate