Ökokuckó

Ár:   560 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 560 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2014. december 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Okokucko.hu, 560 Ft

Szűrt, aloinmentes aloe vera gél, 99,6%.

Ár: 560 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Nagyobb, 500ml-es kiszerelésben is kapható az Ökokuckó webshopban!

Matilda

2014. december 31.

Nagyon megéri az árát, frissítő arcsprayt szoktam víz hozzáadásával csinálni belőle. Viszont ha magában használom, akkor valamiért kipirosodik tőle a bőröm és ég. Más márkánál ezt nem tapasztaltam. Továbbá aloe vera gélnek van írva, de nem gél hanem teljesen folyékony, így magában vagy krémbe keverve megnehezíti a használatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.