Ökonet

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. április 13.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális hatású olajok: borsmenta, ánizs, fahéj, szegfűszeg, zsálya, petrezselyem.

Színezék: klorofil, konzerválószer: grapefruitmag-kivonat.

Nola77

2019. február 12.

Évek óta ezt használja nálunk az egész család, imádjuk. Sokkal tisztábbnak, frissebbnek érzem a fogaimat tőle. És jól habzik nem kell belőle sokat kinyomni, tehát gazdaságos is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

GabriellaGabriella1

2019. február 5.

A legjobb fogrém, amit valaha használtam. Nagyon tisztának érzem utána a fogaim, és fehérít is. Már sok tubussal elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

eve57

2018. december 5.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban. Először mikor használtam megöklendeztetett állandóan. De egy pár hét után mikor, újra megpróbálkoztam vele semmi bajom nem volt. De mivel a kupakba beletört a "csövecskéje", így kiszáradt. Nagy különbséget nem érkeztem így felmérni, ez és a Vadenekum között... hát majd talán legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Kitti06

2018. november 17.

Nekem ez a kedvenc fogkrémem! Nagyon jó az íze, gyógynövényes de mégsem az a borzalmas, elviselhetetlen hanem finom! És gyerekeknek is adható, semmi baj nem lesz ha lenyelik. Nekem is látszólagosan fehérítette a fogaimat és ez nagy pluszpont ugyanis egyet sem találtam még ami tette volna a dolgát.
De ha picit olcsóbban szeretnétek rendelni , elég ha beregisztráltok a biocomra (tudok ebben segíteni akit érdekel) és minden terméket legalább 30%al olcsóbban tudtok majd megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

zsofia960217

2018. január 8.

Ez az, amit soha nem cserélnék le. Az ízét ugyan meg kell szokni, de abszolút teszi a dolgát: erősítette a fogínyemet, fehérítette a fogaimat, és minden problémámat megszüntette. Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

voicelady

2017. július 6.

Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a fogkrémre. A természetes összetevőjű fogkrémek közül szerintem még ennek van a legjobb ára. Az íze is jó. Bár valóban nagyon érződik rajta a fahéj és a borsmenta,de én mindkettőt szeretem. Anyukámnak megszüntette a fogínyvérzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

GyIldi

2016. november 8.

Szuper fogkrém de sajnos nagyon drága. Inyproblémák miatt mégis megveszem mert hihetetlenül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

szzh01

2016. augusztus 18.

Barátságos, szép összetevőkből álló, kellemes,közepesen mentolos friss ízű jó tisztító hatású korrekt natur fogkrém. Ár-érték arány rendben, kiadós. Ha jól tudom, ráadásul magyar termék, aminek különösen is örülök. Kár, hogy viszonylag nehezebben beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Kendralinx

2016. április 6.

jó fogkrémm két használat után már segített az inyemen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

jó fogkrémm két használat után már segített az inyemen

Juanita30

2015. október 20.

A legeslegeslegjobb fogkrém, amivel valaha találkoztam! Mindent tud amit elvár az ember egy fogkrémtől. Szép összetevők, remek állag, jó íz....és a pláne, hogy fogmosás után sokáig érzem a frissítő ízt a számban és valahogy olyan tisztának érzem a fogaimat tőle. Lehetne olcsóbb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Zöld színanyag.