Olana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. június 3.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen gyengéd ápolás az arcra és testre. Az Olana med sensitiv tusfürdő bőrbarát és megőrzi a bőr természetes savas védőrétegét. Gyengéd összetevői az érzékeny és problémás bőrt is különösen lágyan és kíméletesen tisztítják. A készítmény visszaállítja a bőr zsírtartalmát és hidratáló anyagokat tartalmaz.

Kímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Szinezőanyag mentes - szappan mentes.

falsestuff

2015. február 1.

Az biztos, hogy jól habzik és rá van írva, hogy sensitive, de a bőrt szárító / irritáló összetevőket tartalmaz... legalább olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Yubiri

2015. január 9.

A kéket használtam. Átlátszó, zselés, enyhe tisztaságillata van. Nem szárítja a bőröm, "érezni" a panthenol ápoló hatását benne. Kellemesen habzik. Nagyon jó áron vettem, nagy mennyiség, nem fogy gyorsan, így nekem megérte az árát. Szívesen újra fogom vásárolni legközelebb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

Bnemrita

2014. december 8.

Én is kiválasztottam ezt a terméket a R...ban a sok jó vélemény hatására. Nem kellett csalódnom. Jó. Sensitive-nek tényleg sensitive, kellemes, visszafogott az illata, jól habzik, kellően puhít és szappanmentes. "Alsó fertály" tisztítására is megfelelő szerintem, mert nem csíp. Nem utoljára vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

AnnaPanka

2014. szeptember 23.

Nekem az illata elég furcsa, ilyen fertőtlenítő, vagy gyógyszertár illata van, nem is tudom. Az biztos, hogy elég erős szerintem ez az illat, és nem egy tusfürdő jutna róla eszembe. Viszont jó vele fürdeni, jól habzik, jó az állaga. Nem is drága, az illatától szerintem el lehet tekinteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

t.greti

2014. február 22.

Karácsony óta használom és még bőven félig van. Dove-os illata van, de mégsem szárít úgy, mint a Dove. Lezuhanyzáskor nincs az az érzésem, mintha itt-ott még tusfürdős maradtam volna.
Arclemosóként nekem szárít.
Nem biztos, hogy ehhez a tusihoz köthető, de mintha kevesebb patti jönne elő vállon, háton, mióta ezt használom.
Anyukámtól kaptam, de állítólag nagyon jó ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Arclemosóként nekem szárít.
Anyukámtól kaptam, de állítólag nagyon jó ára van.

pmm81

2013. július 14.

Nagyon szereti az egész család. Férjem csak ezzel hajlandó zuhanyozni, a gyerekeim (6 és 2 évesek) pedig habfürdőnek használják. Nem is emlékszem, mikor kentem be őket utoljára testápolóval! Szerintem a gyerekek bőrére is bátran használható, jobb, mint egyik-másik babafürdető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

lenarta23

2013. április 8.

Nemrég vettem, kb. 1 hete használom, arclemosónak is megfelelő és az a jó benne,
hogy nem szárít. Számomra az egyetlen negatívuma az, hogy nekem nem habzik eléggé.( én nem használok szivacsot)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Pampilla

2013. március 14.

Eleinte furcsa volt hogy nincs "tusfürdőillata",csak olyan tisztaságillata.De megszoktam és megszerettem,egy flakonban jó sok van,és viszonylag keveset kell belőle a fürdőszivacsra nyomni,jól habzik. szuperek az aldis kozmetikumok!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid