Old Spice

Ár:   877 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

"Engedd szabadjára a vadabbik énedet! Az Old Spice Hawkridge deo stift: izzadás elleni védelem, amelyre számíthatsz! Könnyen kezelhető, elforgatható minitárcsás stift applikátor. Nem hagy fehér foltot a ruhán. Semlegesíti a szagokat."

Ár: 817 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
kirabauer24

Korcsoport: < 18
2019. február 26.

Egyik barátnőm ajánlotta, mert neki nagyon bevált. És aztán kiderült, hogy nekem is. Egyáltalán nincs mellette izzadságszagom, még úgyse, hogy aznap kondiztam + táncra is mentem. Féltem, hogy pasis illata lesz, de végül kellemes kókuszos, aminek nagyon örülök. Elég erős, így a nap folyamán gyakran megérzem magamon.

kirabauer24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 26.

Adribogyi

2019. február 2.

Én nem használok férfi kozmetikumokat, úgyhogy én nem tudok nyilatkozni az old spice termékekről, de a párom imádja őket, évek óta vagy axe termékeket használ vagy old spice termékeket vagy együtt a kettőt. Úgyhogy az ő véleménye miatt én adok neki egy 5-öst :D

Adribogyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

kykyke

2019. január 9.

A Krémmánia ajánlatának köszönhetően próbáltam ki ezt a terméket, viszont sajnos én nem tudok pozitív hatásról beszámolni. Izzadós fajta vagyok, még hozzá nagyon erősen, és azt kell mondjam, ez a termék nálam nem éri el a kellő hatást. Reggel bekenem vele, irodai munkát végzek, és délre mégis érzem magamon az izzadságszagot, dél körül újrakenem vele, de még így is nagyon rossz estére már a helyzet, alig szoktam várni, hogy hazaérjek és lezuhanyozhassak. A kókuszos illata bár nagyon kellemes, de még ez sem elég, ha közben nem hatásos. Szomorú vagyok, mert sok reményt fűztem hozzá.

kykyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Luna1024

2018. november 29.

Saját testemen nem használok férfikozmetikumokat, de ezt annyian dicsérték, hogy gondoltam kipróbálom, főleg mert annyira nem is drága, és - mint az később kiderült - sokáig elég. Nekem kissé vegyesek az érzéseim. Az illatával kapcsolatban abszolút egyetértek a véleményekkel: uniszex, nagyon finom édeskés-kókuszos, nők is simán használhatják. Férfiakon nem nőies, nőkön nem férfias. :) Leginkább a Creed Virgin Island Water luxusillatához tudnám hasonlítani (de nem teljesen olyan, csak hasonló), és elképesztően intenzív, öltözködés közben meg-megcsap, szinte elnyomja az aktuális parfümömet. Ez egy idő után kicsit zavart is, hogy őszinte legyek. A dezodoráló hatása viszont nekem óriási csalódás, egyáltalán nem hat semennyire, sőt mintha még rontana is a helyzeten, pedig abszolút nem vagyok "extrém izzadós" típus, ráadásul ősszel is leteszteltem, kellemes, nem túl meleg időben, és úgy se működött... A legnagyobb problémám vele mégsem ez, hanem hogy apró, fájó kiütéseket okozott a bőrömön, ráadásul kicsit szárított is, amit döbbenten tapasztaltam, ugyanis ilyet soha, egyetlen dezodor se produkált még nálam... Biztosan ő volt a ludas, ugyanis amint abbahagytam, megszűnt a probléma.
Egyszer kipróbálni jó volt, de azt hiszem, visszatérek a szokásos Rexona stift + spray kombómhoz, az 100 %-os védelmet adott a számomra, és kiütéseim se lettek tőle. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Hecate

2018. november 14.

Igazán kellemes kókuszos illata van és végre egy olyan deo, ami nem csak ígéri, de hat is az izzadás és testszag ellen valamit. Mivel férfi termék magamnak sosem vettem volna meg, a dinka tévéreklámjai se tetszenek, ám a Krémmániás kedves véleményeitek meggyőztek, hogy megér egy próbát. Valóban elégedett vagyok vele. Szeretem és sokáig érzem az illatát. Köszönöm szépen az ajánlást Nektek! :o)

Férfi rokonomnak is vettem, aki köszönte mert szereti az Old Spice termékeket.

FRISSÍTÉS: Mióta használom csak kellemes illatot érzek, meg a dezodor finom kis filmrétegét, ám semmi izzadás. Odavagyok érte. Tényleg "Bizonyíték, nem ígéret". Ezentúl mindig lesz itthon.

FRISSÍTÉS2: Bónusz nekem, hogy a kókuszt tartalmazó és egyéb édeskés gyümis parfümjeimmel is jól harmonizál.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

Férfi rokonomnak is vettem, aki köszönte mert szereti az Old Spice termékeket.

KlaudiaZs

2018. október 17.

Nagyon szeretem, az egyetlen deo évek óta ami semlegesíti a szagokat rajtam, sőt, a nap végén, ha átöltözök például, akkor meg-megcsap a kókuszos illata, ami egy izzadós emberkének megváltás. Ráadásul alumentes, a kék géles állag miatt még egyetlen ruhámat se fogta be, és még a tipikus izzadás miatti sárgásodást a világos, fehér felsőimen is megakadályozza valahogy. Én egy deótól izzadásgátlást nem várok el soha magamon, nem izzadok kevésbé ettől, ahogy amúgy soha egy deó se ért el ilyen hatást rajtam, amivel már megbarátkoztam, de legalább ettől egész nap jó az illatom, még nyáron a legnagyobb hőségben se voltam büdös, ami önmagában megér 5 csillagot.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

zsoxcore

2018. szeptember 26.

Számomra csak minimálisan férfias illatú, sokkal inkább uniszexnek mondanám. Nagyon kellemes, kókuszos, kissé már naptej illatú, alumíniummentes deó. Izgatottan próbáltam ki, és hatalmas pozitív csalódás volt számomra. Kékes, áttetsző, kissé géles állagának köszönhetően nem hagy egyáltalán semmilyen foltot a ruhán (hány pólómat mentett meg ez az egyetlen egy termék!!) és felkenés után egyből lehet felöltözni! Ha ez nem elég, 100%-ig elégedett voltam az izzadásgátló hatásával! Egész nap száraz voltam, egyáltalán nem voltam büdös egész nap, csak a kellemes, kókuszos illatot éreztem. Viszont azt tapasztaltam, hogy 3-4 hét folyamatos használat után megszokta a bőröm, így 1-1,5 hétig más dezodort kell használnom, hogy újra hatásos legyen. Ettől eltekintve úgy érzem, megtaláltam a tökéletes dezodort. Nem mellesleg 50 ml-es a tubus, ettől eltekintve napi használat mellett is nagyon sokáig elég a termék (2 hónapig minimum). Egyáltalán nem allergizált, aminek nagyon örültem, mert a család több férfitagja nem tudta az O.P. stifteket használni.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

megyerig

2018. szeptember 10.

A tökéletes dezodor! 😍 Igazából maga a verejtékezés annyira nem zavar, a lényeg, hogy ne legyen szagos. Ebben kiválóan teljesít, ráadásul ez az első dezodor, ami nem hagy sárga foltot a fehér ruháimon. 😱 Ez a kettő nálam a legfontosabb. Nem is értem, miért nem találtam rá hamarabb. 🤔

megyerig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Dorina257

2018. szeptember 5.

bArátom használja ezt és néha én is szoktam, szupi kókuszos illlatú

Dorina257
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

bArátom használja ezt és néha én is szoktam, szupi kókuszos illlatú

masnis

2018. szeptember 1.

Kedvenc dezodorom a nemnatúr vonalon. Kókuszos illatú, tényleg nem ken össze semmit, és hatékony estig a szagok ellen, valamelyest az izzadást is csökkenti. Ez az egyetlen dezodor, amit már >3-szor újravettem, és ez nagy szó. 😊

masnis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol