Old Spice

Ár:   877 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

"Engedd szabadjára a vadabbik énedet! Az Old Spice Hawkridge deo stift: izzadás elleni védelem, amelyre számíthatsz! Könnyen kezelhető, elforgatható minitárcsás stift applikátor. Nem hagy fehér foltot a ruhán. Semlegesíti a szagokat."

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Szandra007

2019. december 22.

Ez a deo volt a kedvencem és az öszetevőivel is meg voltam elégedve! Kár, hogy már nem lehet kapni drogériákban:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Meoi

2019. július 22.

Szerintem a legjobb Old Spice illat! Kellemes édes kókuszos és nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Szerintem a legjobb Old Spice illat! Kellemes édes kókuszos és nagyon tartós.

shiningstar

2019. július 17.

Nektek hála, ahogy mondani szokás "i have taken the plunge" és megvettem.
A hatás egyszerűen mesés volt. Se szag, se izzadság foltok, se pedig fehér vagy elszineződött foltok a ruháimon - amik többnyire feketék!!! E-tekintetben abszolút megszolgálja az árát, főleg, hogy kevesebb is elég belőle, mint az átlagos női dezodorokból.
Az illat a kókuszra emlékeztet, csak nem női kókuszra - tejszínes, lágy -, hanem inkább férfias kókuszra - mű, frisses.
*Egy dolog felhívnám a figyelmeteket; nem szereti a közvetlen napfényt, meleget. Teljes megváltozik a konzisztenciája és mikor felkened, nem érzed, de amikor este leszednéd a zuhany alatt, nem nagyon fog lejönni, csak később a törölközés alatt pici, szöszös darabokban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Nektek hála, ahogy mondani szokás "i have taken the plunge" és megvettem.

orsheee

2019. július 1.

Itt keresgéltem, mert előtte hiába működött jól egy deo, megfogta a felsőimet, akár fehér akár sárga folttal. Ez viszont nem fog és szuper illatú, sokszor dicséretet is kapok, milyen jó kókuszos illatom van. Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a deot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

lucisunderground

2019. május 19.

Tényleg legjobb deo!Szagokat megszünteti és az izzadást is.Húzós napokra remek társ! Az illata uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Anheszenamon

2019. május 2.

Az illata kókuszos, kellemes. Én is itt KM-en láttam az ajánlásokat, nem is gondoltam volna, hogy ki fogok próbálni egy férfi dezodort. Könnyen kenhető, szeretem használni, nem fogja meg a ruhát. Viszont nem tudom hosszú távon használni mert vörösre marja a hónaljamat. Nem tudom melyik összetevőre reagál így a bőröm, de mostanában nem ez az első dezodor amivel így jártam. Eddig nagy melegben még nem tudtam tesztelni, de stressz helyzetben komolyan tudok izzadni. Ha ideges vagyok, azonnal lever a víz és ezzel nem sok izzadásgátló tud megbirkózni. Az irritáció miatt nem tudok 3-nál több csillagot adni, bármilyen jó az illata és a formulája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

boni04

2019. május 2.

Kb másfél éve használom ezt a terméket, nagyon elégedett vagyok vele. Az alumentes hadjáratom során borzasztó sok női deót próbáltam ki siralmas eredmėnnyel. Itt ezen az oldalon láttam meg ezt a tippet, és ki is próbáltam. Azóta dúl a láv, nagyon szeretem az illatát, nem vagyok kimondottan izzadós, úgyhogy nekem a hatása bőven elėg. Könnyen beszerezhető. Bár nem hulladékmentes termék, de nekem kb 3szor tovább elég mint bármelyik női deo. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

v.alexandra27

2019. március 31.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, nem rossz, de nem vagyok vele maximálisan elégedett. Elég izzadós vagyok, főleg tavasszal/nyáron, és szerintem nem fedi el olyan jól a szagokat. Az illatát alapvetően szeretem, télen jó, de többet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

kirabauer24

2019. február 26.

Egyik barátnőm ajánlotta, mert neki nagyon bevált. És aztán kiderült, hogy nekem is. Egyáltalán nincs mellette izzadságszagom, még úgyse, hogy aznap kondiztam + táncra is mentem. Féltem, hogy pasis illata lesz, de végül kellemes kókuszos, aminek nagyon örülök. Elég erős, így a nap folyamán gyakran megérzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Adribogyi

2019. február 2.

Én nem használok férfi kozmetikumokat, úgyhogy én nem tudok nyilatkozni az old spice termékekről, de a párom imádja őket, évek óta vagy axe termékeket használ vagy old spice termékeket vagy együtt a kettőt. Úgyhogy az ő véleménye miatt én adok neki egy 5-öst :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol