Old Spice

Ár:   877 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2020. december 8.

Kategória:   Dezodorok

"Engedd szabadjára a vadabbik énedet! Az Old Spice Hawkridge deo stift: izzadás elleni védelem, amelyre számíthatsz! Könnyen kezelhető, elforgatható minitárcsás stift applikátor. Nem hagy fehér foltot a ruhán. Semlegesíti a szagokat."

x

2021. január 24.

Már régóta megvan az a példány, amit utánpótlásnak vettem anno, amikor láttam, hogy mennyire szuper termék. Pont az a friss, kókuszos, üde illat, amit kerestem, az izzadásgátló és dezodoráló hatása tökéletes, ha megizzadok, akkor sem vagyok büdös, ezt elég kevés dezodor tudja elérni, gyakorlatilag ez és a Nivea Black & White vált be ebből a szempontból igazán. Valaki tud hasonló illatot ajánlani, parfümben esetleg?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

lildiko

2020. november 17.

Nagyon sokáig használtam és imádtam, nekem szuper az illata és nagyon bevált. Aztán kb. két év után egyik napról a másikra nagyon durván kikészítette a bőröm. Szó szerint brutál égési sérüléseim lettek: tűzpiros bőr, hólyagok voltak a hónaljamon, teljesen kiszáradt a bőröm, konkrétan nem bírtam felemelni a kezeimet, mert olyan szinten fájt-húzódott az egész. Semmilyen ruhát nem bírtam elviselni rajta, az volt a szerencsém, hogy nyár volt és így tudtam ujjatlan cuccokat viselni. Aztán mikor nagy nehezen hetek után meggyógyult, kipróbáltam én hülye megint, mert bíztam benne hogy mégsem vele van a probléma. Hát egészen konkrétan kétszer olyan rossz volt, mosdani is alig tudtam, kb óránként tört rám a sírógörcs annyira fájt - egyetlenegy használat után. Szóval meg kellett tőle válnom sajnos.
Viszont amíg nem volt ez, addig csodálatos volt, és mivel nekem tetőtől-talpig hisztispicsogós bőröm van, nem gondolom hogy akkora szörnyeteg lenne a termék, úgyhogy egy hármast adok neki. Azért érzékeny bőrűek óvatosan bánjanak vele szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

juditfoldesi

2020. július 2.

Régóta kerestem a megfelelő deot, úgy tűnik ez végre bevált. Nagyon kellemes kókuszos illata van és tényleg működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Hecate

2020. április 30.

Igazán kellemes kókuszos illata van és végre egy olyan deo, ami nem csak ígéri, de hat is az izzadás és testszag ellen valamit. Mivel férfi termék magamnak sosem vettem volna meg, a dinka tévéreklámjai se tetszenek, ám a Krémmániás kedves véleményeitek meggyőztek, hogy megér egy próbát. Valóban elégedett vagyok vele. Szeretem és sokáig érzem az illatát. Köszönöm szépen az ajánlást Nektek! :o)

Férfi rokonomnak is vettem, aki köszönte mert szereti az Old Spice termékeket.

FRISSÍTÉS: Mióta használom csak kellemes illatot érzek, meg a dezodor finom kis filmrétegét, ám semmi izzadás. Odavagyok érte. Tényleg "Bizonyíték, nem ígéret". Ezentúl mindig lesz itthon.

FRISSÍTÉS2: Bónusz nekem, hogy a kókuszt tartalmazó és egyéb édeskés gyümis parfümjeimmel is jól harmonizál.

FRISSÍTÉS3: Szomorú vagyok. Több éves használat után allergiás lettem rá. Csíp és begyullad tőle a hónaljam. Teljesen kimar, ha keveset kenek akkor is.... Persze van még itthon több stift betankolva, amiknek szintén jó a szavatossága. Elajándékozhatom őket. :( Elkeserít, mert a nagyfokú izzadságomra eddig csak ő hatott. Csak azért teszem 3 csillagosra, mert jó ideig segített, de nekem már használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

Férfi rokonomnak is vettem, aki köszönte mert szereti az Old Spice termékeket.

Szandra007

2019. december 22.

Ez a deo volt a kedvencem és az öszetevőivel is meg voltam elégedve! Kár, hogy már nem lehet kapni drogériákban:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Meoi

2019. július 22.

Szerintem a legjobb Old Spice illat! Kellemes édes kókuszos és nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Szerintem a legjobb Old Spice illat! Kellemes édes kókuszos és nagyon tartós.

shiningstar

2019. július 17.

Nektek hála, ahogy mondani szokás "i have taken the plunge" és megvettem.
A hatás egyszerűen mesés volt. Se szag, se izzadság foltok, se pedig fehér vagy elszineződött foltok a ruháimon - amik többnyire feketék!!! E-tekintetben abszolút megszolgálja az árát, főleg, hogy kevesebb is elég belőle, mint az átlagos női dezodorokból.
Az illat a kókuszra emlékeztet, csak nem női kókuszra - tejszínes, lágy -, hanem inkább férfias kókuszra - mű, frisses.
*Egy dolog felhívnám a figyelmeteket; nem szereti a közvetlen napfényt, meleget. Teljes megváltozik a konzisztenciája és mikor felkened, nem érzed, de amikor este leszednéd a zuhany alatt, nem nagyon fog lejönni, csak később a törölközés alatt pici, szöszös darabokban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Nektek hála, ahogy mondani szokás "i have taken the plunge" és megvettem.

orsheee

2019. július 1.

Itt keresgéltem, mert előtte hiába működött jól egy deo, megfogta a felsőimet, akár fehér akár sárga folttal. Ez viszont nem fog és szuper illatú, sokszor dicséretet is kapok, milyen jó kókuszos illatom van. Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a deot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

lucisunderground

2019. május 19.

Tényleg legjobb deo!Szagokat megszünteti és az izzadást is.Húzós napokra remek társ! Az illata uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Anheszenamon

2019. május 2.

Az illata kókuszos, kellemes. Én is itt KM-en láttam az ajánlásokat, nem is gondoltam volna, hogy ki fogok próbálni egy férfi dezodort. Könnyen kenhető, szeretem használni, nem fogja meg a ruhát. Viszont nem tudom hosszú távon használni mert vörösre marja a hónaljamat. Nem tudom melyik összetevőre reagál így a bőröm, de mostanában nem ez az első dezodor amivel így jártam. Eddig nagy melegben még nem tudtam tesztelni, de stressz helyzetben komolyan tudok izzadni. Ha ideges vagyok, azonnal lever a víz és ezzel nem sok izzadásgátló tud megbirkózni. Az irritáció miatt nem tudok 3-nál több csillagot adni, bármilyen jó az illata és a formulája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol