Best of Beauty 2019

Old Spice

Ár:   877 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

"Engedd szabadjára a vadabbik énedet! Az Old Spice Hawkridge deo stift: izzadás elleni védelem, amelyre számíthatsz! Könnyen kezelhető, elforgatható minitárcsás stift applikátor. Nem hagy fehér foltot a ruhán. Semlegesíti a szagokat."

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
lucisunderground

2019. május 19.

Tényleg legjobb deo!Szagokat megszünteti és az izzadást is.Húzós napokra remek társ! Az illata uniszex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Anheszenamon

2019. május 2.

Az illata kókuszos, kellemes. Én is itt KM-en láttam az ajánlásokat, nem is gondoltam volna, hogy ki fogok próbálni egy férfi dezodort. Könnyen kenhető, szeretem használni, nem fogja meg a ruhát. Viszont nem tudom hosszú távon használni mert vörösre marja a hónaljamat. Nem tudom melyik összetevőre reagál így a bőröm, de mostanában nem ez az első dezodor amivel így jártam. Eddig nagy melegben még nem tudtam tesztelni, de stressz helyzetben komolyan tudok izzadni. Ha ideges vagyok, azonnal lever a víz és ezzel nem sok izzadásgátló tud megbirkózni. Az irritáció miatt nem tudok 3-nál több csillagot adni, bármilyen jó az illata és a formulája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

boni04

2019. május 2.

Kb másfél éve használom ezt a terméket, nagyon elégedett vagyok vele. Az alumentes hadjáratom során borzasztó sok női deót próbáltam ki siralmas eredmėnnyel. Itt ezen az oldalon láttam meg ezt a tippet, és ki is próbáltam. Azóta dúl a láv, nagyon szeretem az illatát, nem vagyok kimondottan izzadós, úgyhogy nekem a hatása bőven elėg. Könnyen beszerezhető. Bár nem hulladékmentes termék, de nekem kb 3szor tovább elég mint bármelyik női deo. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

v.alexandra27

2019. március 31.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, nem rossz, de nem vagyok vele maximálisan elégedett. Elég izzadós vagyok, főleg tavasszal/nyáron, és szerintem nem fedi el olyan jól a szagokat. Az illatát alapvetően szeretem, télen jó, de többet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

kirabauer24

Korcsoport: < 18
2019. február 26.

Egyik barátnőm ajánlotta, mert neki nagyon bevált. És aztán kiderült, hogy nekem is. Egyáltalán nincs mellette izzadságszagom, még úgyse, hogy aznap kondiztam + táncra is mentem. Féltem, hogy pasis illata lesz, de végül kellemes kókuszos, aminek nagyon örülök. Elég erős, így a nap folyamán gyakran megérzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 26.

Adribogyi

2019. február 2.

Én nem használok férfi kozmetikumokat, úgyhogy én nem tudok nyilatkozni az old spice termékekről, de a párom imádja őket, évek óta vagy axe termékeket használ vagy old spice termékeket vagy együtt a kettőt. Úgyhogy az ő véleménye miatt én adok neki egy 5-öst :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

kykyke

2019. január 9.

A Krémmánia ajánlatának köszönhetően próbáltam ki ezt a terméket, viszont sajnos én nem tudok pozitív hatásról beszámolni. Izzadós fajta vagyok, még hozzá nagyon erősen, és azt kell mondjam, ez a termék nálam nem éri el a kellő hatást. Reggel bekenem vele, irodai munkát végzek, és délre mégis érzem magamon az izzadságszagot, dél körül újrakenem vele, de még így is nagyon rossz estére már a helyzet, alig szoktam várni, hogy hazaérjek és lezuhanyozhassak. A kókuszos illata bár nagyon kellemes, de még ez sem elég, ha közben nem hatásos. Szomorú vagyok, mert sok reményt fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Luna1024

2018. november 29.

Saját testemen nem használok férfikozmetikumokat, de ezt annyian dicsérték, hogy gondoltam kipróbálom, főleg mert annyira nem is drága, és - mint az később kiderült - sokáig elég. Nekem kissé vegyesek az érzéseim. Az illatával kapcsolatban abszolút egyetértek a véleményekkel: uniszex, nagyon finom édeskés-kókuszos, nők is simán használhatják. Férfiakon nem nőies, nőkön nem férfias. :) Leginkább a Creed Virgin Island Water luxusillatához tudnám hasonlítani (de nem teljesen olyan, csak hasonló), és elképesztően intenzív, öltözködés közben meg-megcsap, szinte elnyomja az aktuális parfümömet. Ez egy idő után kicsit zavart is, hogy őszinte legyek. A dezodoráló hatása viszont nekem óriási csalódás, egyáltalán nem hat semennyire, sőt mintha még rontana is a helyzeten, pedig abszolút nem vagyok "extrém izzadós" típus, ráadásul ősszel is leteszteltem, kellemes, nem túl meleg időben, és úgy se működött... A legnagyobb problémám vele mégsem ez, hanem hogy apró, fájó kiütéseket okozott a bőrömön, ráadásul kicsit szárított is, amit döbbenten tapasztaltam, ugyanis ilyet soha, egyetlen dezodor se produkált még nálam... Biztosan ő volt a ludas, ugyanis amint abbahagytam, megszűnt a probléma.
Egyszer kipróbálni jó volt, de azt hiszem, visszatérek a szokásos Rexona stift + spray kombómhoz, az 100 %-os védelmet adott a számomra, és kiütéseim se lettek tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Hecate

2018. november 14.

Igazán kellemes kókuszos illata van és végre egy olyan deo, ami nem csak ígéri, de hat is az izzadás és testszag ellen valamit. Mivel férfi termék magamnak sosem vettem volna meg, a dinka tévéreklámjai se tetszenek, ám a Krémmániás kedves véleményeitek meggyőztek, hogy megér egy próbát. Valóban elégedett vagyok vele. Szeretem és sokáig érzem az illatát. Köszönöm szépen az ajánlást Nektek! :o)

Férfi rokonomnak is vettem, aki köszönte mert szereti az Old Spice termékeket.

FRISSÍTÉS: Mióta használom csak kellemes illatot érzek, meg a dezodor finom kis filmrétegét, ám semmi izzadás. Odavagyok érte. Tényleg "Bizonyíték, nem ígéret". Ezentúl mindig lesz itthon.

FRISSÍTÉS2: Bónusz nekem, hogy a kókuszt tartalmazó és egyéb édeskés gyümis parfümjeimmel is jól harmonizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Férfi rokonomnak is vettem, aki köszönte mert szereti az Old Spice termékeket.

KlaudiaZs

2018. október 17.

Nagyon szeretem, az egyetlen deo évek óta ami semlegesíti a szagokat rajtam, sőt, a nap végén, ha átöltözök például, akkor meg-megcsap a kókuszos illata, ami egy izzadós emberkének megváltás. Ráadásul alumentes, a kék géles állag miatt még egyetlen ruhámat se fogta be, és még a tipikus izzadás miatti sárgásodást a világos, fehér felsőimen is megakadályozza valahogy. Én egy deótól izzadásgátlást nem várok el soha magamon, nem izzadok kevésbé ettől, ahogy amúgy soha egy deó se ért el ilyen hatást rajtam, amivel már megbarátkoztam, de legalább ettől egész nap jó az illatom, még nyáron a legnagyobb hőségben se voltam büdös, ami önmagában megér 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol