Old Spice

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pink sunrise, Módosítva: 2012. szeptember 30.

Kategória:   Dezodorok

Phoenix19

2019. október 6.

Én használom. Nagyon sokféle izzadásgátlót kipróbáltam, használtam, ezt a barátnőm javasolta, neki is bevált. Nagyon jó az izzadásgátló hatása, foltot sem hagy és nem mellesleg szuper illata van. Egyáltalán nem férfi illatú, hanem friss tengerillat. A zselés megoldás is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

Mona29

2018. december 2.

Hosszú évek óta mindig visszatérünk hozzá. Párom izzadását megfelelően kezeli, a ruhán nem hagy foltot, én pedig nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Blizz4rd

2017. október 29.

Szerintem a legkellemesebb Old Spice illat. Klasszikusabb, férfias, nem túl édes, nem túl fűszeres, nem túl tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Nikike05

2016. január 23.

Férjem évek óta hüségesen használja nem vált, a kedvence
és szerintem is nagyon jó soha nem volt még kellemetlen szaga
a legjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Férjem évek óta hüségesen használja nem vált, a kedvence
és szerintem is nagyon jó soha nem volt még kellemetlen szaga
a legjobb :)

gyovai890

2013. október 16.

A párom csak is a zselés stifteket szereti,mert a fehér krémszerű stiftek nyomot hagynak a ruhán. Ezért csak az Old Spice zselés stiftjeit veszi. Ezek tényleg nagyon jók, mint illatra, izzadás ellen és nagyon tartósak bár nem olcsóak! De megéri!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

melinda18

2013. március 1.

nagyon jo illata van a barátomis ilyet használ és neki bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

nagyon jo illata van a barátomis ilyet használ és neki bevált!

csuta

2013. január 12.

Nagyon jó illata van. Párom is Old Spice-t használ, ő erre esküszik. Nyáron elég izzadós voltam, ezért kipróbáltam ezt a lagoon-t, mert ennek elég jó illata volt. És tényleg jó kis dezodor. Nem izzadtam tőle úgy, mint mástól. Szóval hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

ancsibancsi

2012. szeptember 30.

... a Lagúnák Istenének illata ...
Viccet félre téve, párom azt üzeni, hogy ő szereti, tényleg nem hagy foltot és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

... a Lagúnák Istenének illata ...

Hidratálók: Propylene Glycol