Old Spice

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingus23, Módosítva: 2016. december 22.

Kategória:   Dezodorok

Az Old Spice géldezodor hatása láthatatlan ugyan, de egész nap rendületlenül harcol a rossz szagok és az erős izzadás ellen. Élénkítő és frissítő, minden mástól megkülönböztethető férfias illat. 48 órára megszünteti a szagképződést.

mariann33

2018. június 29.

A Férjem jó ideje ezt használja,és van egy külön nekem is:)
Ezen talán sokan meglepődnek,de ez az egyetlen olyan izzadásgátló ami semilyen foltot nem hagy!
Sem fehéret a feketén,sem sárgát a fehéren,és mivel szerintem egyik izzadásgátlónak sem érezni ki az illatát(ennek sem)egyáltalán nem zavar hogy amég felkenem,addig érzek egy friss maszkulin illatot.
Ezzel együtt csak a a Tesori d'oriente White musk deosprayt és a Borotalco deosprayt színes ruhákhoz tudnám említeni,a többi deo elbújhat,évekig Rexonát és Dove-ot használtam,ma már ez elképzelhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

A Férjem jó ideje ezt használja,és van egy külön nekem is:)

Hidratálók: Propylene Glycol