Old Spice

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edinatra, Módosítva: 2016. október 7.

Kategória:   Dezodorok

"Az Old Spice Whitewater egy tiszta és pezsdítő illat, melyet mindig előkaphatsz, ha a felüdülés nagyszerű érzése után áhítozol."

2 db Old Spice Whitewater Deo Spray
Ár: 1000 /2 db , Eladó: Csokri
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

bettina28

2020. július 13.

A párom használja néha, neki nincs vele semmi negatív tapasztalata, szereti a márka termékeit. Viszont sajnos a márkától bármilyen sprayt használ, nekem legalább egy fél óráig könnyezik és viszket tőle a szemem. Ez egyik márkánál sem fordult még elő pedig sok félét kipróbált ő is, én is. A termék összetevői is borzalmasak, nekem a retró 80-90-es években kapható dezodorok jutnak erről eszembe. Nem egy újravevős termék nálunk..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

pirospipacsocska

2020. május 17.

A fiam használja ezt a dezodort.Meg van elégedve vele,nem hagy foltot a ruhán,kellemesen frissít,jó az illata.Természetesen a nagy melegben újra kell fújni,mert az egész napot azért ez sem bírja ki.De mi még nem is találkoztunk olyan dezodorral,ami egész napos védelmet nyújtana az izzadás ellen,,,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

lacee4

2018. március 9.

Nem rossz, mondjuk én a stiftet jobban szeretem, de néha ezt használom, ez is megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

ntapio2

2017. október 21.

Jó illata van de ennyi. Hatása közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Jó illata van de ennyi. Hatása közepes.

Nicu

2017. július 24.

Párom a régi változattal is elégedett volt, de ezzel is az. Finom illata van, és jó az izzadásgátló hatása. Nem fogja meg a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Geraniol, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Linalool, Parfum/Fragrance